Seyit Onbaşı Çizimim Fikirleri Alayım

14 Mesajlar 2.879 Okunma
smmexpress

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
Konu metin başlığını düzeltmekle başlayabilirsin hep merak etmisimdir savaşta olan kişiler hep ama sakal yok neden acaba resim çizdikçe tecrübe kazandırır ancak daha faydalı olması açısından bazı eğitim videolarını izlemeni tavsiye ederim bende severim resim yapmayı bu aksam oğlumla ilkbahar i anlatan bir resim yaptık daha öncede çalışma masasındaki elmas kafa diye bilinen çizgi film karakterini çizdim okula götürdü panoya asmışlar yeni okula geçti bir daha çizecez beraberce ve kızım içinde masasındaki kız çizgi film karakterini çizeceğim

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.
wmaraci
reklam

60423 60423 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

SizinWeb adlı üyeden alıntı

Konu metin başlığını düzeltmekle başlayabilirsin hep merak etmisimdir savaşta olan kişiler hep ama sakal yok neden acaba resim çizdikçe tecrübe kazandırır ancak daha faydalı olması açısından bazı eğitim videolarını izlemeni tavsiye ederim bende severim resim yapmayı bu aksam oğlumla ilkbahar i anlatan bir resim yaptık daha öncede çalışma masasındaki elmas kafa diye bilinen çizgi film karakterini çizdim okula götürdü panoya asmışlar yeni okula geçti bir daha çizecez beraberce ve kızım içinde masasındaki kız çizgi film karakterini çizeceğim

Metin başlığına önerin varmıdır hocam. Sağol o kadar uzun yazmışsın. Şu anda baika bir forumda moderatörlük yapmaktayım. O forumla ilgilenicem birde burası var. Buradada ticari faaliyetler üzerinde yoğunlaşmayı düşünüyorum. Evet hocam resim çizmek hem insanı rahatlatıyor hemde kolay bir şekilde ve anlamsız bir şekilde huzur veriyor.

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
Metin başlığından kastim buradaki hatalı yazıyı söylemek istedim
Seyin onbaşıyı çizmek geldi içimden bende çizdim. Düşünceleri alayım. Amatör ama sizin düşünceniz daha önemli tabi. Seyin yazmissin Seyit yerine
60423

kişi bu mesajı beğendi.

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.

TeamScriptim TeamScriptim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 90 / 202
  • Ticaret 11, (%100)
Çizgisiz kağıt kullanmalısınız bence

LG-D290 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
60423

kişi bu mesajı beğendi.

Mustafa Kemal ATATÜRK!
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al