wmaraci reklam

Uygun Fiyata Tasarım Yapılacaktır

8 Mesajlar 1.265 Okunma
wmaraci reklam

viskhey viskhey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 37 / 16
  • Ticaret 2, (%100)
Logo Tasarımı - 25TL
Afiş Tasarımı - 30TL
Banner Tasarımı - 20TL
Kartvizit - 20TL
Konu Tasarımı - 45TL
*2 revize hakkınız vardır. Daha fazlası için: 1 Revize - 2TL*

Fiyatlarım piyasaya göre gayet uygundur. Detaylı bilgi için pm
athirsizi

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

tarikcansaybak tarikcansaybak Sitemi Ziyaret Et. Kullanıcı
  • Üyelik 09.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarım/MakaleYazarlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 73 / 46
  • Ticaret 1, (%100)
Fiyatların bu kadar düşük olmaması gerekmektedir. Hele ki logo tasarımı eğer bir vektör siteden çalıntı tasarım yapmıyorsanız logo demek marka demektir. Marka yaratmak büyük bir iştir bu fiyatlar biz meslektaşların mesleğini öldürmeye yönelik olacaktır. Tabi insanlar yine kaliteli tasarım yapanları seçiyor orası ayrı ama size tavsiyem örnek çalışmalarınızdan bir bülten hazırlayarak iş bağlamaya ve hakkı olan fiyatı çekmeye çalışmanız olacaktır.
Kenar xsafa

kişi bu mesajı beğendi.

https://linktr.ee/tarikcansaybak

viskhey viskhey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 37 / 16
  • Ticaret 2, (%100)
Fiyatların bu kadar düşük olmaması gerekmektedir. Hele ki logo tasarımı eğer bir vektör siteden çalıntı tasarım yapmıyorsanız logo demek marka demektir. Marka yaratmak büyük bir iştir bu fiyatlar biz meslektaşların mesleğini öldürmeye yönelik olacaktır. Tabi insanlar yine kaliteli tasarım yapanları seçiyor orası ayrı ama size tavsiyem örnek çalışmalarınızdan bir bülten hazırlayarak iş bağlamaya ve hakkı olan fiyatı çekmeye çalışmanız olacaktır.

Çok doğru söylüyorsunuz. Fakat ben mesleğimi daha elime almadım. Yani ben daha öğrenciyim. Bunu, bana yazan ve yazacak arkadaşlara da pm aracılığıyla ekstra bir bilgi olarak veriyorum. Ona göre bana yaptırıp yaptırmıyorlar. Ayrıca çalıntı da yapmıyorum tasarımlarımı. El emeği göz nuru oluyor. Fiyatların neden bu kadar düşük olduğuna gelirsek tasarım konusunda iyi derecede bilgim olsa da bir logo için 75 TL, 100 TL veya daha fazla alacak kadar yeterli olmadığımı düşünüyorum. Zaten öğrenci olduğumu söylediğimde çekinerek yaklaşılıyor. Bu fiyatları verirsem müşteriye, şuan yazdığım parayı dahi alamam. Benim amacım sadece okulumu okurken geçim parası sağlamak. Zaten yazan 2-3 kişi oluyor. Bu yorumunuzla onları da kaçıracağım diye açıklama yapma gereği duydum. Saygılarımla.. İyi forumlar...
zenneciler

kişi bu mesajı beğendi.

xsafa xsafa Developer Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh. Öğr.
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 1234 / 463
  • Ticaret 19, (%100)

tarikcansaybak adlı üyeden alıntı

Konuş üstadım konuş o kadar haklisin ki..

Yazılım işleriniz için -> contact@safayasar.com
wmaraci

Kanuni Kanuni WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 09.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Müh
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 767
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 12, (%100)
viskhey İlgilenirseniz PM lütfen. https://wmaraci.com/forum/grafik-tasarim/ucretli-logo-yaptirilacak-642881.html

athirsizi athirsizi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 530
  • Beğeniler 328 / 197
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşımız kendini geliştirirken sembolik bir rakamla çalışmak istemiş. Ben destekliyorum bu tarz çalışanları. Başarılar
viskhey

kişi bu mesajı beğendi.

tarikcansaybak tarikcansaybak Sitemi Ziyaret Et. Kullanıcı
  • Üyelik 09.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarım/MakaleYazarlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 73 / 46
  • Ticaret 1, (%100)

viskhey adlı üyeden alıntı

Çok doğru söylüyorsunuz. Fakat ben mesleğimi daha elime almadım. Yani ben daha öğrenciyim. Bunu, bana yazan ve yazacak arkadaşlara da pm aracılığıyla ekstra bir bilgi olarak veriyorum. Ona göre bana yaptırıp yaptırmıyorlar. Ayrıca çalıntı da yapmıyorum tasarımlarımı. El emeği göz nuru oluyor. Fiyatların neden bu kadar düşük olduğuna gelirsek tasarım konusunda iyi derecede bilgim olsa da bir logo için 75 TL, 100 TL veya daha fazla alacak kadar yeterli olmadığımı düşünüyorum. Zaten öğrenci olduğumu söylediğimde çekinerek yaklaşılıyor. Bu fiyatları verirsem müşteriye, şuan yazdığım parayı dahi alamam. Benim amacım sadece okulumu okurken geçim parası sağlamak. Zaten yazan 2-3 kişi oluyor. Bu yorumunuzla onları da kaçıracağım diye açıklama yapma gereği duydum. Saygılarımla.. İyi forumlar...

İyi akşamlar, konuyu uzatmayacağım hayırlı işler. :)
viskhey

kişi bu mesajı beğendi.

https://linktr.ee/tarikcansaybak

emyo emyo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Bu sekilde destege ihtiyaci olan isinde basarili iddali arkadaslar bana ulasbilir

https://wmaraci.com/forum/grafik-tasarim/araniyor-uzman-grafiker-profesyonel-uk-tr-ingiltere-647284.html

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al