wmaraci reklam

Web Site İçin Maskot Tasarımı ?

3 Mesajlar 1.814 Okunma
wmaraci reklam

Sogi Sogi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Kaldırım Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 9 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
Web sitelerinde değişik değişik kendilerine ait güzel tasarımlarla maskotlar görüyorum.Bende kendime ait maskot yapmak için ajandama bir şeyler karaladım,güzel oldu.Bunu maskota çevirmek istiyorum.Telefondan resmini çekip pc'ye attım.Çizgileri vs yamuk yumuk.Photoshop'ta bu tasarımın çizgilerinin düzeltilmesi gerekiyor fakat Pc'de photoshop'ta var fakat hiç photoshop bilgim yok.Karaladığım şeyde çok vakit alıcak bir şey değil çok detayda değil basit bir şey fakat photoshop'ta kalem dahi oynatamayınca olmuyor işte.Kredi kartım ve ya paypal hesabım olsaydı internetten para karşılığı bu tasarımımı çizdirirdim ama hiç biri yok.Bir maskot tasarımı içinde photoshop öğrenmeye kalkışıp,günlerce harcıyacak boş vaktimde yok.Bu işi yapıcak birisi çıkarsa ödül olarak kişinin web sitesini sitemde dost siteler kısmında yayınlamaya karar verdim.

wmaraci
reklam

HTC HTC WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web
  • Konum -
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
bu konu ile ilgili çok iyi bir grafiker tanıyorum. hatta referanslarında garanti bankası ve salcano bisiklet gibi epey büyük siteler ile ayrıca dalin şampuan da olması ile birlikte çok güzel çalışmaları olan bir kişiyi tanıyorum. çok başarılı grafikler ile site kendini belli ediyor.

Sogi Sogi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Kaldırım Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 9 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
Fakat dediğim şu anda bir işte çalışmadığım için verebilecek bir param yok yapabileceğim tek şey sitemde web sitesinin reklamını vermek olur

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al