wmaraci reklam

web sitem için logo konusunda yardım

13 Mesajlar 1.721 Okunma
smmexpress

ubrtrade ubrtrade WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Dış Ticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 81 / 81
  • Ticaret 20, (%100)
Sothink Logo Maker Professional ücretli bir program ama deneme sürümü var diye biliyorum ben satın almdım bir çok işime yarıyor sadece logo değil icon ,buton ve bir çok grafik işimde kullanabiliyorum hazır templateleri var ister oradan yaparsın istersen sağ tarafta bulunan hazır iconları kullanır yada kalemi eline alı çizersin gerçekten parasının hakkını veren bir program tavsiye ederim

ayrıca forumda ücretsiz logo yapan arkadaşların büyük bölümü bu programı kullanıyor

Vmedyam

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

MehmetARIK MehmetARIK Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 626
  • Beğeniler 13 / 260
  • Ticaret 2, (%100)
Kardeş bende birşeyler ekleyeyim. Nette birçok Photoshop tutorial var logo yapmak için. Onlara bir bak derim:
https://www.google.com.tr/search?client=firefox-a&hs=zPx&rls=org.mozilla:tr:official&channel=sb&q=how+to+make+a+good+logo+on+photoshop&spell=1&sa=X&ei=hh1JU7qoKon_4QSXhIGoCQ&ved=0CCcQvwUoAA&biw=1280&bih=685

Burada da 60 tane logo ve nasıl yapıldığının eğitimi var. Bir tanesini yaparsın bakarak, yada düzenlersin kendine göre. Hem de öğrenmiş olursun:

http://www.smashingmagazine.com/2009/04/30/60-beautiful-logo-design-tutorials-and-resources/
Vmedyam

kişi bu mesajı beğendi.

Vmedyam Vmedyam www.vmedyam.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek www.vmedyam.com
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad Ö** V**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 49 / 23
  • Ticaret 22, (%95)
arkadaşlar hepinize yardım ve önerileriniz için tek tek teşekkür ederim söylemiş olduğunuz yöntemleri en kısa zamanda uygulayıp siteme güzel bir logo yapabilirim umarım. Yardımcı olan/olacak olan bütün arkadaşlara teşekkür ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al