wmaraci reklam

Açlık sınırı 2,075 liraya, yoksulluk sınırı 6,760 liraya yükseldi

13 Mesajlar 1.601 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

markareklam markareklam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Reklamcılık
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 4 / 54
  • Ticaret 0, (%0)
Kurban kesmeyelim(900TL), hacca gitmeyelim(minimum5000TL), Namaz kılmayalım(Bedene ruha çok zararlı) Çanakkale'de yaşıyorsun hiç kendi memleketini dolu dolu gezdinmi. Sorsam kaç tane ilçesi var hangi ilçesinde mahallesinde şu bu var bilemezsin belki. Yok gidicen 150TL'ye lahmacun yiycen. Kimsenin yediğinde içtiğinde kestiğinde gözümüz yok. Anlamaman'da gayet normal tekirdağ çanakkale civarını düşünürsek. Oturduğun yerden yaptığın işlere bakılırsa pc başında bekleyenlerdensin sanırım. Şimdi sana üstüpü nedir desem onuda bilmezsin sonra milletin haccına kurbanına karışırsın. Elindeki telefona baksam zaten ordan anlaşılır.

www.izmirdetabelareklam.com
wmaraci
reklam

Browland Browland WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Melaturji ve Malzeme Mühendisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)
markareklam
Sondan başlayayım, telefonum xaomi mi max2 1350 tl ye aldım geçen sene şuan 2.6k çok memnunum.

Aslen Tokat'lıyım çok bilmem memleketimi 6 yalında İstanbul'a taşınmışız çoğu ilçeyi karış karış bilirim neredeyse. Çanakkale'ye 3 yıl önce taşındık, köle olmak için değil yaşamak için. İşim gereği her ilçeyi gezdim, babakaleden geliboluya, bigadan yeniceden, küçğkkuyuya. Neyse mevzu o değil zaten.

Geçen hanımla konuşuyorduk. Paramız olunca 1 yıl Türkiye'yi gezelim. 60k para gider bişi değil diye. 60k ya araba alınıyor ama ben hayatın peşindeyim.

Kısmen gezip gördüğüm iller, Antalya, izmir, muğla, Tekirdağ, Sivas, Çanakkale, Samsun, Ankara gideceğimiz çok yer var daha.

Bilgisayarda geceleri çalışıyorum, gündüz kümesimde köpeğimle, tavuklarla uğraşıp sanayide çay ocağında çay içerken esnaf arkadaşlar, abilerle dertleşiyoruz. Yani üstüpğ nedir bilirim 😂

Keşke konuyu kişşselleştirmeden cevap verseydiniz daha iyi olurdu.

Milletin inancı beni ilgilendirmez, başkasının yediği içtiği gezdiğide sizi ilgilendirmez.

Ek yapayım, eşim İzmir'i merak ediyordu, geçen sen İzmir kitap fuarı zamanında söylemeden 2 bilet aldım, gittik gezdik hem fuarı hem şehir merkezini, baya olmuştu gitmeyeli özlemişim ben de. Gidil geliş günübirlik 500tl harcadım. 2 kitap aldım fuardan. Kitap bahane tabi.

2013 yılında eşim üniveristeye gitmek istiyordu. Çanakkale geliboluda 2 yıl okudu. Mezun oldu. Hayalini gerçekleştirmesinde katkım olmamda çok mutluyum.

68136 68136 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 24.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1016
  • Beğeniler 380 / 381
  • Ticaret 5, (%100)
Eyyyy darknov4 sen kimsin yhaaa ? Bir mermi kaç lira bundan haberin var mı ???
Diyanet işleri başkanlığı ortada yok. Varsa yoksa camilerde zekat verelim sadaka verelim. Milyonlarca tl ayriliyor ama cami yapimi icin cemaatten para toplaniyor.

Velhasili kelam bu millet kendi hakkini savunmadikca boyle gitmesi normal. Dıj güçler katil amerika vb safsatalarla milleti uyutuyorlar. Yani insanlarin neden 1960 1980 leri ornek gosterdigini anlamiyorum. Kardesim cebindeki para her sene erimis para pul olmus buna bakan yok ama 1980 lerde ne cektik diyorlar. Parti degil takim tutuyor embesiller. Ben 5 senelik dilime bakarim hukumetin. Eger 5 sene icerisinde alim gucum düşmüsse hak hukuk kelime olarak kaliyorsa kimse kusura bakmasin bunlara oy vererek vebal almak istemem.

Birbirleri araciligiyla taa tepeye kadar tren yapmislar ye babam ye. Karsi birsey de hemen linc. Neymis efendim ummet liderimis. Neyse yazilacak cooook sey var ama korkuyoruz arkadas. Insanlar kendi fikirlerini ima edemiyor. Bu bile yeter artar baska soze gerek yok
darknov4

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al