wmaraci reklam

Acun Ilıcalı'dan flaş survivor kararı!

13 Mesajlar 1.944 Okunma
smmexpress

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)

HknCOLAK adlı üyeden alıntı

Ne kadar doğru bilmiyorum ama olaydan sonra denk geldiğim haberleri yazayım. Menajeri ile ortaklığı son bulmuş. Galatasaray 'da üyeliğini iptal etmek için adım atmış.

Bir de bu adam üzerinden iktidarı eleştirenler var oda yanlış. İktidarı bende eleştiren birisiyim fakat bu adam, eleştiri malzemesi olarak kullanılamaz. Bu adam dönemin adamıdır. Yarın çıkar tam tersi bir görüş iktidar olursa ona yalanır. O yüzden direkt şahsına yönelik eleştiriler yapılmasını daha doğru buluyorum.

Ek olarak; Bir de Balıkesir Kent Radyo, parçalarını çalmama kararı almış.

Kesinlikle haklısın. Bende senin gibi iktidarı eleştiren birisi olarak bu adamın yaptığı yalakalığı, terbiyesizliği sadece kendisine yüklüyorum.
Bir insan anca bunun kadar geri kafalı olabilir.
Türk halkı bu insan müsfettesinin ayıbını unutmaz.
HknCOLAK

kişi bu mesajı beğendi.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.
wmaraci
reklam

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)

Özgecan Aslan cinayetiyle ilgili tweetleri tepki çeken Nihat Doğan, önce Survivor kadrosundan çıkarıldı, şimdi de Galatasaray üyeliğinden ihracı için Eski yönetici Adnan Öztürk başvuruda bulundu.

Mersin'in Tarsus İlçesinde evine gitmek için bindiği minibüste tecavüz edildikten sonra vahşice öldürülen Özgecan Aslan cinayetinden sonra attığı "Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın" şeklindeki tweeti tepki çekti. Doğan, tepkiler sonrası tweeti sildi.

Tweet sonuncunda büyük tepki alan Nihat Doğan, Galatasaray camiasında da yoğun eleştirilerin odağında. Eski yönetici Adnan Öztürk, disiplin kuruluna bir dilekçe göndererek Nihat Doğan'ın kulüp üyeliğinden ihraç edilmesi için başvuruda bulundu.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

onur33 onur33 https://onurr.org Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 829
  • Beğeniler 106 / 155
  • Ticaret 18, (%100)
Olması gereken oldu..

Kişisel Blog: www.onurr.org
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al