wmaraci reklam

Beyler bu insanların derdi nedir?

14 Mesajlar 1.836 Okunma
smmexpress

kendoka kendoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geleneksel Tedavi Usulleri Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)

SrcnAkty adlı üyeden alıntı

valla mecburen yaşıyoruz imkan olsa 1 dakika zaten durmam :)

++++

Sırf bu toprakta doğdum diye hiç sevmediğim onaylamadığım bir düzene destek olma zorunluluğum yok. Ben de bu topraklarda doğdum ama gideceğim inş.

Bu zihniyeti de anlamıyorum. Amerikayı lanetler dururlar Amerikalı turistlere ağız açıp bakarlar.

İnsan düzenini beğenmediği ülkede yaşamayacaksa, yaşamaya hakkı yoksa önce şu açıkça Türkiye ye düşmanlıklarını gösteren milletlerin ziyaretçilerini kovun bizi değil.
SrcnAkty

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

SrcnAkty SrcnAkty WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 816
  • Beğeniler 163 / 177
  • Ticaret 46, (%100)

kendoka adlı üyeden alıntı

++++

Sırf bu toprakta doğdum diye hiç sevmediğim onaylamadığım bir düzene destek olma zorunluluğum yok. Ben de bu topraklarda doğdum ama gideceğim inş.

Bu zihniyeti de anlamıyorum. Amerikayı lanetler dururlar Amerikalı turistlere ağız açıp bakarlar.

İnsan düzenini beğenmediği ülkede yaşamayacaksa, yaşamaya hakkı yoksa önce şu açıkça Türkiye ye düşmanlıklarını gösteren milletlerin ziyaretçilerini kovun bizi değil.

Bunlar gitsin 250 dolara tekabül eden askeri ücretle çalışmaya devam etsin bende gideceğim kısmetse...

Stero0 Stero0 Sadness Prisoner Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 99 / 118
  • Ticaret 3, (%100)
Ülkemiz yaşam standartları altında bu bariz. Bunu biz düzeltemeyiz devletin müdehale etmesi lazım ki 3-5 yıllık bir şey değil. 20 - 30 yılda belki düzene girebilir. Burdaki eğitim, sağlık vs. batıya göre daha kötü ama bu vatanda doğdum ben kötülemem şahsen hepimiz yaşıyoruz burda sonuçta istesek de istemesek de. Konuya dönersek bu olaylar neden oluyor: bunlar hep cahillik. Milletin cahilliğinden bahsediyorum, devletin başındakiler zaten akıllarını kullanıp en iyi şekilde yolsuzluk yapıyorlar.
anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

3dk. Her anına değer: https://youtu.be/NTf9kn5w3kI

Demeley Demeley Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Özel Dedektif
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 0 / 96
  • Ticaret 7, (%100)

armoniy adlı üyeden alıntı

1980 darbesinden sonra çıktı nedeni medya o zaman şimdiki gibi değil duyulmuyor heemen enaz 2-3 hafta sonra duyarsın doğuda belki 1 ay sonra falan çünkü o zamanın şartları dağ yolu falan filan haksızlık yapılıyordu kürtlere baskı falan vardı darbede aslında herkese vardı kürtlere ayrıca baskı vardı . Ozaman apo ve bir kaç arkadaşı dağa çıktılar amaçları Kürdistan Kurmak çıktıklarında az kişilerdiler 1984 ilk baskın yapıldı bir şehit düştü o zaman bayada malzeme götürdüler sonra yavaş yavaş çoğaldılar

ilk gidenlere hiç birşey olmuyor yerleri inanılmaz sağlam savaşmıyorlar onlar anca yönetiyorlar . şimdi onlar gittiklerinde 20 gibi yaşlarındaydı şuan 45 lere dayadılar yani yerleri sağlam yerler

Durdukları yer kandil peki kandil nasıl yer ?

ırak ile iran sınırı arasında büyük dağ dağın üst kısımlarında uçak savarlar var uçaklar giremiyor dağın ortasında vadi var hiç bir şekilde uçak giremiyor elektrik su herşey var koyunlar falan hayvancılık bile var mağralarında elektrik bile var . bildiğin hayatı kurmuşlar

türkiye neden girmiyor giremez iran ırak anlaşması lazımki girsin girince karadan gitse onlar yukarıdalar uçakla giremiyor olmuyor o yüzden her türlü adamların yeri sağlam

SEN OLSAN NEYAPARDIN İZLE

ADAMLARDA HAKLI bilmedikleriniz var 2000 yılı öncesine ait dolu kötü şeyler oldu doğuda

4. saniyede halkın elindeki bayrak kimin bayrağı ?

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al