wmaraci reklam

Bitkisel ilaçlar satan Dr. Ömer Coşkun öldü

18 Mesajlar 3.128 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Gucluyazar Gucluyazar Proje Adamı :) Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Sağlıkçı Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 372 / 319
  • Ticaret 15, (%100)
JumperTech

Öyle tabi hocam. Maneviyata göre ömür belli, ölüm şekli bahanelerdir. Ancak ben ölümün ya da hastalıkların önlenebileceğine inanç gösteriyorum. Amerika'da 450 bine ulaşmışken bu hatalı hasta kayıpları, ülkemizde bu sayının çok daha fazlası olacağına inanıyorum ben. Genelde yapılan hataların söylenmesi yerine çoklu organ yetmezliği, akut xx yetmezliği gibi ölüm nedenleri yazılabiliyor. Değişik yani :)

wmaraci
reklam

mustix mustix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** R**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 17 / 323
  • Ticaret 103, (%99)
Kök hücrelerin çoğaltılması başarıldı. 3 boyutlu yazıcılar ile oluşturulan organ denemesi başarılı oldu. Bunların hayata yansıması ne zaman olacak bilmiyorum ama bunlar ölümsüzlüğün bulunduğunun habercisi. Yani fonksiyonunu kaybeden bir organı tamamen çıkarıp yerine 0 kilometre bir organ koymak mümkün olacak. Buna rağmen yıllardır kanser veba gibi hastalıklara çare bulunamaması gerçekten enteresan bence. İlaç firmalarının tıp sektörü üzerinde olağanüstü bir baskısı olduğu herkes tarafından biliniyor. Bakalım neler göreceğiz.
Gucluyazar

kişi bu mesajı beğendi.

724SATINALCOM 724SATINALCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 43 / 94
  • Ticaret 0, (%0)
8-10 sene önce star tv'de sabah programına çıkar bitkiler nasıl kullanılır anlatırdı. işte kırkkilit otu şu otla şu kadar kaynatılıp içilecek derdi

2-3 sene sonra bir firma kurmuş ekstre hazırlamış hergün 1 adet içilecek biri telefon ediyor biz bu otları karıştırıp kaynatsak sonra içsek olmaz mı? hayır diyor bu ekstrenin formülü için yıllarca uğraştık ayrıca 1gram ekstre için 1 kilo gerekiyor aynı etkiyi vermez diyordu

zayıflama ürünü çıkarmış fotograf gösterip işte bu benim 150kilo halim diye foto gösterip bunun sayesinden zayıfladım derdi. Erkeklik geliştirici hap çıkarmış 13-14cm'le yetinenler var diye geyik yapardı önce-sonra foto olmadığı için bilemiyoruz artık :)
53456

kişi bu mesajı beğendi.

enucuzmagaza.biz
amway.com.tr/user/enucuzmagaza/invite=yes
shop.flptr.com
Trendium.Moda

mustix mustix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** R**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 17 / 323
  • Ticaret 103, (%99)
Ahmet Emin Bilgin’in ölümüne ilişkin davada savunma yapan Kızılay avukatları, olayda kurumun kusurlu olmadığını, bilimin hatalı olduğunu özetle şöyle savunmuşlardı: “Tıpta bu tür olaylar ciddi ve istenilmeyen olay akışı olarak adlandırılmakta olup; anlamı her türlü tedbir alınmasına rağmen, tıpkı bir doğa olayı gibi ortaya çıkabilecek sonuçlardır. Burada kurum çalışanlarının hiç birinin kusurundan bahsedilemez, sadece bilimin kusurundan söz etmek mümkündür.”

Kesinlikle geleneksel / alternatif adı her neyse ona geçiş yapılmalı. Çin bu işi biliyor. :D

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Sehaz Sehaz WoW Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 1 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Bu adamın beyzbol sopası ile olan görüntüsü ile hatırlıyorum sürekli. Kelin ilacı olsa kendine sürerdi diye boşuna demiyorlar.

53456 53456 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 1174 / 895
  • Ticaret 20, (%100)

Phantaso adlı üyeden alıntı

Böbrek için ürün satan adam böbrek yetmezliğinden ölüyor. Demek ki kelin gerçekten ilacı olsaymış kendi başına sürermiş :)
Kişiye Allahtan rahmet etsin diyorum sadece

Terzi kendi söküğünü dikemezmiş sözü de var napalım :DSA

haber58 haber58 Doğruluk dost kapısı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1772
  • Beğeniler 424 / 491
  • Ticaret 47, (%100)
Alternnatif tıp dedikleri alanın öncülerindendi. Sanırım geliştirdiği bitkisel ilaçları rahat tanıtabilecek bir de TV kurmuştu. Ne TV si ne de ilaçları kaldı. Ölüm böyle bir şey. Arkasından ALLAH razı olsun diyen çok ise yaşadın ...

NETFLIX GURUBUMUZA HEMEN ORTAK OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)

Sadece dinle.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al