Bugün 23 Nisan!

5 Mesajlar 1.063 Okunma
smmexpress

srhtycl srhtycl IBM Ambassador Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 501
  • Beğeniler 86 / 124
  • Ticaret 12, (%100)
Merhaba;
Tarihimiz 23.04.2013 Nam-ı diğer “23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı” Atamızdan bize yadigar olan bu yüce bayram.Bugün neşe dolması gerekmiyor mu insan? Bende ki bu kederin sonu ne olacak? Neden mutlu olamıyorum lan bugün? Aslında cevabı basit; “DÜŞÜNÜYORUM!”

Kısaca özetlemek gerekirse;
Bunda tam 93 yıl önce Türk milletinin kurulmasında,en etkili ve demokratik bir devletin olmazsa olması;Türkiye Cumhuriyeti Büyük Millet Meclisi açıldı.Tüm dünya devletleri tarafından benimsenmiş Büyük Lider Mustafa Kemal ATATÜRK meclisin açılmasını milli bayram ilan etmiş ve bu bayramı,bu milleti ilerletecek ve koruyacak olan bugünün çocukları yarının büyüklerine adamıştır.Aynı zamanda bu bayramı tüm dünya çocuklarına armağan etmiştir.Dünyanın hiç bir tarafında bu kadar ince düşünen bir lider yoktur.

Aynı zamanda hiçbir bayram tüm dünya devletleri tarafında seçilen çocukların katılımıyla kutlanmaz.Bu Atatürk’ün çocuklara ve gençlere ne kadar önem verdiğinin,onlara ne kadar güvendiğinin bir göstergesidir.

Pekiyi Biz Ne Yapıyoruz?
Atatürk’ün bu güvencesine karşılık olarak biz ne yapıyoruz? Bize bıraktığı emanetlere sahip çıkabiliyor muyuz? Yöneticileri yanlışlarında eleştirebiliyor muyuz? T.C ibaresi yasaklanıyor çıkıpta sen kim oluyorsun Türkiye Cumhuriyeti yazsını kaldırıyorsun ulan diyebiliyor muyuz?? Askerlerimizi,abilerimizi,kardeşlerimizi öldüren bebek katilleriyle çözüm yoluna gidip “artık helalleşirsiniz diyen” adamı yargılayabiliyor muyuz? Vatanı karış karış bölen,Kürt çözümü diye PKKlılara bu vatanı satan,bugün açılım deyip yarın toprak verecek hale gelen insanlara DUR BAKALIM SEN!! diyebiliyor muyuz? Ne yazık ki bir tanesini bile yapamıyoruz.

Tek yaptığımız asalaklar gibi düşünmemek,etrafımıza bakmamak,kirli oyunlara alet olmak.Bu kadar ince düşünülen bir bayramın kutlamalarını yasaklayan bir devlet yönetimine sahip çıkmak,Yakın süre içerisinde Cumhuriyetimizin arkasında el sallamak,tek yapabildiğimiz şey bu… Adamlara helal olsun geldiler padişahlar gibi önce açılım diye topraklarımızı böldüler,APO itini rehber yapıp başımızın üstüne getirdiler,bayramlarımızı kaldırıp,Atatürk resimlerini hayatımızdan sildiler… Planları takır takır işliyor şimdi tek planları kaldı Büyük Kürdistan projesini gerçekleştirmek…Bu uyanan milletin arasında bunu yapmak çok basit olsa gerek…

İyi uykular ve iyi bayramlar Türkiye!
Her şeye rağmen; MUSTAFA KEMALLER TÜKENMEZ!

Kaynak;
http://serhatyucell.com/bugun-23-nisan/

Onur89TR ForNaks

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Guneyy Guneyy se'öcü değilim.. Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 58 / 199
  • Ticaret 86, (%100)
Neşe doluyor insan.
Cocukluguma dondum :)

srhtycl srhtycl IBM Ambassador Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 501
  • Beğeniler 86 / 124
  • Ticaret 12, (%100)

Güney adlı üyeden alıntı

Neşe doluyor insan.
Cocukluguma dondum :)

Hocam sizi bilmem ama ben 10 yıldır neşe dolamıyorum...
Onur89TR

kişi bu mesajı beğendi.

Onur89TR Onur89TR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 2376
  • Beğeniler 704 / 791
  • Ticaret 1, (%100)

srhtycl adlı üyeden alıntı

Hocam sizi bilmem ama ben 10 yıldır neşe dolamıyorum...

Daha düne kadar ben de bu forumda senin gibi sivriydim. Ama susturdular... Seni de susturabilirler her an. Bu uyarılı da, uyarısız da olabilir. Dikkatli ol.

wmaraci
wmaraci

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Çocuklarımızın çocuk bayramını kutlarım.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al