lostyazilim

Cinemaximum Çalışanlar rezilliği

12 Mesajlar 7.598 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Geçmiş olsun hocam böylesini de ilk defa gördüm.

wmaraci
reklam

legal50 legal50 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek web coder
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 6 / 17
  • Ticaret 2, (%100)
Bana Cevap Yazmışlar olduğu gibi paylaşıyorum.

Sevgili xxxxx

Cinemaximum Brandium sinemamızda bahsi geçen konu ile ilgili araştırmalarımızı dikkatle gerçekleştirdik. Güvenlik kamerası kayıtlarını inceledik ve sinema görevlilerimizle tek tek görüştük. Yapılan incelemelerde çocuklarımızın ve onlara eşlik eden yetkililerin herhangi bir müdahaleye maruz kalmadan, sinema dışından temin ettikleri yiyecek ve içeceklerle ağırlandıklarını gördük.

Çocuklarımızın üzülmesine sebep olabilecek herhangi bir davranış Mars Cinema Group tarafından kesinlikle kabul edilemez. Sinemalarımızdaki tüm çalışanlarımız da bu bilinçle görevlerini sürdürmektedirler. Dolayısıyla söz konusu durumun karşılıklı yanlış anlaşılmalardan kaynaklanmış olabileceğine inanıyoruz.

Bahsi geçen konuyu araştırırken, gönüllü annemiz ile de görüşüp kendisini dinledik ve bilgi aldık. Kurum olarak çocuklarımızın her zaman yanında olduğumuzu vurguladık; kendisini ve çocuklarımızı sinemamıza davet ederek tekrar ağırlamak istediğimizi belirttik.

Mars Cinema Group olarak; faaliyet gösterdiğimiz birçok ilde çeşitli sivil toplum kuruluşları, vakıflar, ilgili çocuk esirgeme kurumu şubeleri ve belediyeler ile ortak çalışmalar yürüterek çocuklarımızı sinema ile buluşturmaya devam ediyoruz.

Bahsi geçen Cinemaximum Brandium sinemamız özelinde ise Metin Sabancı Spastik Çocuklar ve Gençler Eğitim Üretim Rehabilitasyon Merkezi ile birlikte uzun zamandır ortak çalışmalar yürütüyor ve bu merkez bünyesindeki çocuklarımızı sinemamızda gönüllü olarak ağırlıyoruz.

İçinde bulunduğu topluma ve çocuklarımıza gerekli hassasiyeti göstermekte olan Mars Cinema Group çalışanları olarak böyle bir konuyla anılmaktan duyduğumuz üzüntüyü bir kez daha sizlerle paylaşmak isteriz.

Mars Cinema Group Çalışanları
demirkurt94 Khan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al