"Çocuklarınıza sahip çıkın, sizden sadece Ömer istiyorum."

2 Mesajlar 703 Okunma
smmexpress

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)

Darbeci Generali vurduktan sonra bir terörist tarafından Şehit edilen Ömer Halisdemir'in babası. Dimdik ayakta, ülkesi için gözünü kırpmadan canını verebilecek bir evlat yetiştirdiği için. Omuzbaşında ise şehidimizin, acı çektiği her halinden belli olan ablası.

Çekmeköy'de bir okula Ömer Halisdemir'in adının verilmesi nedeniyle düzenlenen törende, o gururlu babanın konuşması:

"Ben Ömer Halisdemir'in babası olarak oğlum devletine, milletine bayrağına sizlere, Türk milletine sahip olduğu için bu darbecileri tek kurşunla vurduğu için çok mutluyum, çok teşekkür ediyorum evladıma. Türk milleti de bana sahip çıktığı için Türk milletine çok teşekkür ediyorum. Rüyamda yanıma geldi. Oğlum ne yapıyorsun dedim. Baba dedi. Bugün nöbetim var dedi. Hemen uyandığım zaman o gün uyuyamadım. Ben de o gün sabaha kadar nöbet tuttum evladım için ve 1 ay oluyor Cuma gününden beri onun yerine ben nöbet tutuyorum. Kendisi de sadece nöbet tutuyor. Çocuklarınıza sahip çıkın, sizden sadece Ömer istiyorum."

wmaraci
reklam

Juzk Juzk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 66, (%100)
Duyguları anlatmaya kelimeler yetmiyor malesef,böyle bir evlat yetiştirdiğin için Allah razı olsun babam.Senin ve çocuğun gibileri oldukça bu vatan ebediyen bizim olacaktır.
AhmetCakmak34

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al