wmaraci reklam

Cumhuriyet Başsavcıvekili: Hayırcılar PKK ile aynı muameleyi göze alıyorlar

4 Mesajlar 802 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

724SATINALCOM 724SATINALCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 43 / 94
  • Ticaret 0, (%0)
Biliyorum can sıkıcı haberler koyuyorum fakat bu 2024'te Türkiye'nin Kuzey Kore olacağı endişesinden kaynaklanıyor.. Suriye'de, K.Kore 'de ölen başkanın çocuğuna %95 oy veriyor gerizekalılar demek burdan kolay askerin polisin hakimin valinin tek bir yerden emir aldığında sıkıysa başkanın çocuğuna oy verme

2024'e çok var ancak şimdiden savcılar farklı tercihte bulunanları PKK lı muamelesinde bulunacağı belirtmiş geçen günde din görevlileri sendikası başkanı da evet için çalışacağını söylemişti Allahtan henüz asker -polis açıklama yapmadı (!) gerçi onlar açıklama yapmaz elindeki kelepçe yada mermisiyle konuşur demi

ANTALYA Cumhuriyet Başsavcıvekili Cevdet Kayafoğlu’nun, Twitter hesabından referandumla ilgili yaptığı paylaşımlar tartışma yarattı.

Cevdet Kayafoğlu, mesajlarında referanduma ‘Hayır’ oyu verecek olanların terör örgütü PKK’ya destek olacağını savundu ve PKK ile aynı muameleyi göreceklerini belirtti. Savcının mesajları şöyle:

“Vereceğiniz oy, aynı zamanda PKK’ya destek oyudur. Haberim yoktu demeyin.” “PKK anayasa referandumunda ‘hayır’ çağrısı yapmış. Sandıkta ‘hayır’ diyecek olanlar PKK ile aynı muameleyi göze alıyorlar demektir. Küsmece yok.”

Ulaşmaya çalıştığımız Başsavcıvekili Kayafoğlu, sekreteri aracılığıyla yaptığı açıklamada konuyla ilgili görüş belirtmek istemediğini söyledi. Kayafoğlu, paylaşıma gelen tepkiler üzerine önce profil fotoğrafını ve unvan bilgisini, daha sonra paylaşımlarını sildi.

http://www.hurriyet.com.tr/savcidan-hayir-paylasimi-40369492

ismail03

kişi bu mesajı beğendi.

enucuzmagaza.biz
amway.com.tr/user/enucuzmagaza/invite=yes
shop.flptr.com
Trendium.Moda
wmaraci
reklam

mustix mustix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** R**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 17 / 323
  • Ticaret 103, (%99)
PKK evet diyeceğini açıklasa, hunharca savunduğunuz teklifinizi geri çeker miydiniz diye sormak isterdim kendine. :D Ayrıca sınırda davul zurnayla karşılanmak benim için hiçbir sıkıntı teşkil etmiyor, neden küseyim? :D

Evet propagandası yapan tayfanın tamamının tribünleri oynayan adamlar olması ayrı bir mevzu. RTE ve BY açık açık aynı şeyi söylüyor zaten. Mürit tayfanın bunları söylemesi kimseyi şaşırtmamalı. Bu işlerin yalakalıkla yürüdüğünü FETÖ'nün açıklanan işlerinden gördük. Meşhur atasözümüz var. ........... Bitler sarmış ortalığı, yapacak bir şey yok. :D
ismail03 MK71

kişi bu mesajı beğendi.

ufukozdemir ufukozdemir Biraz Vicdan Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad U** Ö**
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 72 / 160
  • Ticaret 17, (%100)
İşin garip yanı tek ön planda olan yok fetö ile yok terör örgütü ile yok chp hayır dediği için gibi şeyler hep ön planda bu sistem bize ne getiricek şu şu olucak artıları böyle denilip bi açıklama yok hep aynı tarz açıklamalar.

Sungmert Sungmert carpe diem ne diyem Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 506 / 407
  • Ticaret 39, (%100)
Ben de hayır dediğim için kovulsam keşke... 9-10 gün içinde bir kitap yazar, parayı vururdum :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al