wmaraci reklam

EGM Siber Operasyon Merkezi Açıldı

3 Mesajlar 736 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

rostistos rostistos www.pembeportakal.net Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Seo
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ü**
  • Mesajlar 992
  • Beğeniler 423 / 303
  • Ticaret 41, (%100)

EGM Siber Operasyon Merkezi Açıldı ; Emniyet Genel Müdürlüğünün siber saldırılara karşı oluşturduğu Siber Operasyon Merkezi hizmete girdi.
Açılış, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun katılımıyla gerçekleştirildi.
Siber Operasyon Merkezi, Emniyet Genel Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı bünyesinde oluşturuldu.

İçişleri Bakanı Soylu, Emniyet Genel Müdürlüğünün Siber Operasyon Merkezi açılışında,
"Siber saldırılara karşı Siber Operasyon Merkezimizi açtık. Dışarı çıktığımda artık daha huzurluyum." dedi.

Emniyet Genel Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı bünyesinde oluşturulan Siber Operasyon Merkezi hizmete girdi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun katılımıyla gerçekleşen Siber Operasyon Merkezi'nin açılışında, İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, TBMM İdare Amiri ve AK Parti Ankara Milletvekili Orhan Yegin, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Resul Holoğlu ile Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanı Erdal Çetinkaya yer aldı.

kaynak - kaynak - kaynak - kaynak

Bedava Parfüm Burada => https://bedavanumune.net/
wmaraci
reklam

bilisimhukuku bilisimhukuku Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek TBB BİLİŞİM HUKUKU DANIŞMANI
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 160 / 184
  • Ticaret 6, (%83)
ben daha okuyordum benden daha hızlısınız hemşehrim teşekkür ederiz :) ellerine sağlık ülkem adına çok seviniyorum keşke operasyon merkezinin ne görev yapacağını yazsaydılar bizim şu seo canavarı haber sitelerimiz ben rostistos izninle bilgilerimi paylaşmak isterim paylaşıyorum.

Değerli arkadaşlar operasyon merkezinde gördüğünüz oturan kişiler genellikle güvenlik analistleri mühendisler operasyon denetleyen yöneticilerdir.7/24 çalışır artık eskisinden daha yakın olurlar ekiplere ve anında merkez sayesinde en hızlı şekilde olaylara müdahale ederler bunlar nelerdir.

ağlar sunucular websiteleri bunları izler analiz eder anormal bir saldırı girişiminde etkinlikleri tarar raporlama yapar yani bir nevi .....yıldız tim gibi amaçları ülkemizi ve devletimizi iç dış güvenlik sorunlarına karşı korumaktır uyku sersemi çorba oldu biraz affedin bir kardeşimin yardım mesajına uyanmıştım uykum kaçtı yazayım dedim işte hepinize iyi geceler...
rostistos

kişi bu mesajı beğendi.

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)
Bizim için ne gibi bir özellik taşıyor adam orda belirtmiş zaten ben rahatça dolaşa biliyorum ülkece çok geride kalmışız orda iyice söylediklerini 30 defa okuyun 100 defa düşünün ne diyor ne demek istiyor zaten anlarsınız kardeşim artık biz bu yönetenlere değil allaha bizi koru diye dua ediyoruz
melankolia Drozturk

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al