freelance iş ilanları

Elektriğe yüzde 9.57 oranında zam!

15 Mesajlar 2.877 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Damon Damon Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 233
  • Beğeniler 10 / 13
  • Ticaret 1, (%100)
Doğuda adamlar elektrik direklerinden elektrik çeksinler 9 çocuk yapıp devletten yardım alsınlar kömürü ayaklarını gitsin, ücretsiz sağlık hizmeti alsınlar, çocukları devlet okullarında okusun ... Sonrada gelip kaçak elektirip kullansınlar daha bitmedi bunların suçlusu İşçi, Memur, Çifçiymiş gibi bu kesime zam yapılsın zaten zengini etkilemez bu zamlar yaşamak istemiyorum böyle bi ülkede.

wmaraci
reklam

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Bu ülkede internet özgürlüğü denen birşey yok! Unutmayalım ki bir ara blogspot kullanıcıları mağdur durumdalardı. Önümüzdeki aylarda da filtre uygulaması geleceği söyleniyor. Neyin ne olacağı belli değil.

Eğer ki siyasete girilecekse herkesin yanlışı veya doğrusu vardır. Tek bir şey yüzünden her şeyi görmezden gelemeyiz. Fakat bu forumda siyaset konuşulması forum kurallarının 5. maddesine göre yasaktır.

5- Tehdit edici, tartışmaya yol açacak, hakaret içeren, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu, siyasi ya da çok miktarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, ırk ayrımına yönelik yazılar göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek kesinlikle yasaktır.

unalank unalank WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek güvenlik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** S**
  • Mesajlar 541
  • Beğeniler 53 / 40
  • Ticaret 18, (%100)
binlerce yıl sağılmışım korkunç atlılarıyla parcalamışlar nazlı sabah seher uykularımı hükümdarlar,saldırganlar, haydutlar ,haraç salmışlar üstüme....

goga82 goga82 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Doguda kaçak alektirk kullananların bedelini ben ödemek istemiyorum arkaşlar.Doguda 10 evden 6 sı kaçak elektirk kullanmakta ve hala da hainlik yapmaktalar.itiraz ediyorum bu sisteme

wmaraci
wmaraci

Kurtdereli Kurtdereli Nerede o eski PCnet... Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci (İnşaat Teknolojisi Alanı - Mimari Teknik Yapı Ressamlığı)
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Bizde doğu Anadolu da oturuyoruz, ama kaçak elektrik kullanmıyoruz. Buradan itiraz etmekle olmuyor. Ancak toplanıp itiraz edersek ses çıkartabiliriz. Ama ülkemiz büyük bir uykuda olduğu için, çok zor. 2 gün itiraz ederiz, sonra unuturuz...

Onlarca şehidimizi 2 günde nasıl unuttuysak, bunu da unutur gideriz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al