wmaraci reklam

Evlilik teklifi (çözüldü)

39 Mesajlar 4.768 Okunma
wmaraci reklam

crookersss crookersss </codenart> Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WM
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 569
  • Beğeniler 212 / 177
  • Ticaret 1, (%100)

nispet adlı üyeden alıntı

Her işte bir hayır vardır hesabı olmuş sizinki. Teklifin klişelerin dışında olması güzel olmuş. İnşallah ileride çocuklarınızla beraber bu videoyu izleyip hep beraber kahkaha atmak nasip olur.

Amin kardeşim inşallah görürüz o günleri. :)

wmaraci
reklam

Muhsin ASLAN Muhsin ASLAN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1120
  • Beğeniler 1086 / 244
  • Ticaret 1, (%100)

Charizard adlı üyeden alıntı

Temiz olsun öz olsun nerde olursa olsun.Ama yinede bir güzellik ister o özel an.
Dilek feneleri ile yapabilirsin evinin önnde 20-25 tane ucurabilirsin.

Aarkadaşlarınla güzel bir organizasyon yaparsın sözleşirsiniz yeri mekanı zamanı.Kız arkadaşın ile teklif edeceğin yerde normal geziyor gibi yürüyüş yaparsınız.O ara arkadaşların pankart ile çıkıverirler karşınıza.

Yada bak bunu ben yaptım güzel iş görür.Gezeceğiniz caddede 4-5 esnaf ile anlaşın.Durumu anlatın.

Daha sonra sevgilin ile caddede gezerken bu esnaflara uğrayın selam ver içeri gir abı s.a falan fıstık kücük bir muhabbet sonrası bak bu oğlanı kacırma kızım ;) diyecek adam evlen vs.

bütün dükkanlardan sonra olduğun yerde diz çök.Onca adam söylede sanırım yetmedi bide ben söyleyim benimle evlenirmisin dersin.Basit saçma gelebilir ben evet aldım göz yaşlarını gördüm.

Abi sen webmaster'sın ya :D :D :D :D Nasıl geldi aklına bu fikir :D :D :D

şaka bir yana mükemmel bir şeymiş ama işte türk kızı işte kesin bi pürüz çıkarır planda :D

Ek Olarak:

:D :D :D :D :D

Hayırlısı olsun hocam inş... :)
crookersss Charizard

kişi bu mesajı beğendi.

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)
Hayırlı, uğurlu olsun. Allah bir yastıkta kocatsın.
crookersss

kişi bu mesajı beğendi.

flashoyun flashoyun Pagespeed Optimizator Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Pagespeed Optimizator
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 925
  • Beğeniler 127 / 185
  • Ticaret 20, (%100)
Dostlar;

Salı günü geldi çattı. İstabula geldik yanımızda yeğenim ve kız arkadaşımın kız kardeşide geldi. Onların olaydan haberi olduğu için yanımızda olmak istediler. Neyse.
Hayatımda ilk kez araçla İstanbula geldiğim için trafik ile ilgili çok sorun yaşadım yol bulmakta çok zorlandım.

Kız kulesine gitmek istedim fakat tekneye bakan çocuklardan birisi içerisinin tamamen dolu olduğunu söyledi ve gitmekten vazgeçtik. Sonra biraz sağda solda takıldıktan sonra karşıya geçip istiklalde filan takıldık her yeni ziyaret edenler gibi. Daha sonra ikinci plan olan galata kulesi için yola koyuldum. Fakat trafik felç olduğundan ve yol tarifi istediğimiz insanların üzerimizde bomba varmış gibi uzaklaşmasından dolayı kendi çabalarımızla gitmeye çalıştık. Montumun cebinde tek taş, diğer cebinde kolye galata kulesinde dürbünden bakarken arkasında sessizce yüzüğü çıkarıcaktım.

Tam nerede olduğumuzu bilmediğimiz bi noktada google haritalar ile yol bulmaya çalışırken bir sapağa dönmem gerektiğini fark ettim ve sağa çekip geri geri gelmeye başladım. Ve birde ne göreyim arabanın önünden dumanlar çıkıyor.

Hemen kaputu açtım ve inanılmaz bir duman püskürdü dışarıya. O arada dumanı görenler araç yanıyor diye hemen durup su döökmeye başladılar. Dumanı biraz azalttık ve nereden geldiğini bulmaya çalışırken araç şarjı satan bi adam yanımıza geldi. Bakıp bu duman baskı balatadan geliyo dedi. Hemen servisi aradım ve adam baskı balata ise 3-4 gün tamir sürer dedi.

Bildiğiniz yere çöktüm ve sinirden ağlamaya başladım. Kız arkadaşım arabada millet arabanın başında bilmediğim bir yerde öylece kaldım.

O şarj satan adam bi numara verdi ve onu aradım tamirciymiş ve adam istanbulda özellikle scirocco modellerinin şanzıman işleriyle uğraşıyormuş. Konuştuk ve 3-4 satte baskıyı değişir hellederim dedi. Hemen gelmesini istedim. Bu arada saat 18:00...

Adam saat 19:00 civarı geldi ve arabayı yükleyip bizi götürmye başladı. Neyse tamirhaneye vardık ve hemen işlemlere başladılar.

O arada kafa dengi bir abi vardı ona durumu anlattım buralarda restoran tarzı biyer varmı die evlilik teklifine uygun 3-4 saat burda durmaktansa durumu hallederim dedim. Adam tutturdu burda yapalım burda yapalım diye.

Ve inanmıcaksınız ama sanırım dünyada bir ilki gerçekleştirerek oto tamirhanesinde evlenme teklifi yaptım )) işçiler filan alkış kıyamet kız arkadaşım şok olmuş bir durumda çok ilginç bir hikaye ile evlilik teklifini "evet" ile bitirdim )

Bu anlar yeğenim tarafından videoyada çekilmiş izleyen herkes gülmekten kendini alamıyor ve sonrasında da unutulmıcak bir anı olmuş çok beğendim diyip duruyor. Bilmiyorum işte olay böyle gelişti arkadaşlar bilin istedim

Bonus;

Aracın tamiri 23:30 gibi bitti ve yola koyulduk. İstanbuldan çıktık izmite kadar geldik. Tabelalar arasında boğuşurken karttan yüklü bir mebla harcandığını SMS ile öğrenen babam beni aradı fırça atmaya başladı
"O arabanın baskı plakasını nasıl yersin sana araba verende kabahat" - Babam

Neyse yola devam ettik muhabbet muhabbet filan birde baktımki adapazarındayız. Ama bizim bursaya gidiyor olmamız lazımdı )) Velhasıl kelam babam fırça atarken tabelayı kaçırmışım ve Bursa yerine Sakarya-Bilecik istikametine gitmişim. 23:30'da başlayan yolculuğumuz 04:30'da Bursa'da sona erdi.

Bugünü hiç ama hiç unutmıcam. Sizlere anlatmak istedim. Kabul etmesine sevineyimmi, günün berbat olduğuna üzüleyimmi bilmiyorum. Ama o da oldukça mutlu ve olayın doğallığından dolayı hoşuna bile gitti. Öyle işte... Saygılar, Sevgiler dostlarım

ALLAH bir yastık'da kocatsın
crookersss

kişi bu mesajı beğendi.

pdflawyer.blogspot.com 1 bağlantı reklamına tıkla 28 dolar kaz.....
wmaraci
wmaraci

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)

crookersss adlı üyeden alıntı

Dostlar;

Salı günü geldi çattı. İstabula geldik yanımızda yeğenim ve kız arkadaşımın kız kardeşide geldi. Onların olaydan haberi olduğu için yanımızda olmak istediler. Neyse.
Hayatımda ilk kez araçla İstanbula geldiğim için trafik ile ilgili çok sorun yaşadım yol bulmakta çok zorlandım.

Kız kulesine gitmek istedim fakat tekneye bakan çocuklardan birisi içerisinin tamamen dolu olduğunu söyledi ve gitmekten vazgeçtik. Sonra biraz sağda solda takıldıktan sonra karşıya geçip istiklalde filan takıldık her yeni ziyaret edenler gibi. Daha sonra ikinci plan olan galata kulesi için yola koyuldum. Fakat trafik felç olduğundan ve yol tarifi istediğimiz insanların üzerimizde bomba varmış gibi uzaklaşmasından dolayı kendi çabalarımızla gitmeye çalıştık. Montumun cebinde tek taş, diğer cebinde kolye galata kulesinde dürbünden bakarken arkasında sessizce yüzüğü çıkarıcaktım.

Tam nerede olduğumuzu bilmediğimiz bi noktada google haritalar ile yol bulmaya çalışırken bir sapağa dönmem gerektiğini fark ettim ve sağa çekip geri geri gelmeye başladım. Ve birde ne göreyim arabanın önünden dumanlar çıkıyor.

Hemen kaputu açtım ve inanılmaz bir duman püskürdü dışarıya. O arada dumanı görenler araç yanıyor diye hemen durup su döökmeye başladılar. Dumanı biraz azalttık ve nereden geldiğini bulmaya çalışırken araç şarjı satan bi adam yanımıza geldi. Bakıp bu duman baskı balatadan geliyo dedi. Hemen servisi aradım ve adam baskı balata ise 3-4 gün tamir sürer dedi.

Bildiğiniz yere çöktüm ve sinirden ağlamaya başladım. Kız arkadaşım arabada millet arabanın başında bilmediğim bir yerde öylece kaldım.

O şarj satan adam bi numara verdi ve onu aradım tamirciymiş ve adam istanbulda özellikle scirocco modellerinin şanzıman işleriyle uğraşıyormuş. Konuştuk ve 3-4 satte baskıyı değişir hellederim dedi. Hemen gelmesini istedim. Bu arada saat 18:00...

Adam saat 19:00 civarı geldi ve arabayı yükleyip bizi götürmye başladı. Neyse tamirhaneye vardık ve hemen işlemlere başladılar.

O arada kafa dengi bir abi vardı ona durumu anlattım buralarda restoran tarzı biyer varmı die evlilik teklifine uygun 3-4 saat burda durmaktansa durumu hallederim dedim. Adam tutturdu burda yapalım burda yapalım diye.

Ve inanmıcaksınız ama sanırım dünyada bir ilki gerçekleştirerek oto tamirhanesinde evlenme teklifi yaptım :))) işçiler filan alkış kıyamet kız arkadaşım şok olmuş bir durumda çok ilginç bir hikaye ile evlilik teklifini "evet" ile bitirdim :))

Bu anlar yeğenim tarafından videoyada çekilmiş izleyen herkes gülmekten kendini alamıyor ve sonrasında da unutulmıcak bir anı olmuş çok beğendim diyip duruyor. Bilmiyorum işte olay böyle gelişti arkadaşlar bilin istedim :)

Bonus;

Aracın tamiri 23:30 gibi bitti ve yola koyulduk. İstanbuldan çıktık izmite kadar geldik. Tabelalar arasında boğuşurken karttan yüklü bir mebla harcandığını SMS ile öğrenen babam beni aradı fırça atmaya başladı
"O arabanın baskı plakasını nasıl yersin sana araba verende kabahat" - Babam

Neyse yola devam ettik muhabbet muhabbet filan birde baktımki adapazarındayız. Ama bizim bursaya gidiyor olmamız lazımdı :))) Velhasıl kelam babam fırça atarken tabelayı kaçırmışım ve Bursa yerine Sakarya-Bilecik istikametine gitmişim. 23:30'da başlayan yolculuğumuz 04:30'da Bursa'da sona erdi.

Bugünü hiç ama hiç unutmıcam. Sizlere anlatmak istedim. Kabul etmesine sevineyimmi, günün berbat olduğuna üzüleyimmi bilmiyorum. Ama o da oldukça mutlu ve olayın doğallığından dolayı hoşuna bile gitti. Öyle işte... Saygılar, Sevgiler dostlarım :)

Olayın başına ve sonuna şahit olmak okurken bile keyif verdi.
Her ne kadar gökten bir yıldız daha kaymış olsa da mutluluklar dilerim :)
Tanrı'yı güldürmek istersen, ona ğlanlarından bahset diye bir laf vardır.
Seninki program yaparken programa dahil olmak olmuş :)
Bence böylesi ço daha güzel ve keyifli bir final. Galata'da yapsaydın belki çok klişe olacakken artık ömür boyu anlatabileceğin ve birlikte bu hallerinize gülüp mutlu olabileceğin biriyle güzel bir paylaşımın olmuş.
Hayat boyu mutluluklar dilerim.
crookersss

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WM
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 569
  • Beğeniler 212 / 177
  • Ticaret 1, (%100)

NK1864 adlı üyeden alıntı

Olayın başına ve sonuna şahit olmak okurken bile keyif verdi.
Her ne kadar gökten bir yıldız daha kaymış olsa da mutluluklar dilerim :)
Tanrı'yı güldürmek istersen, ona ğlanlarından bahset diye bir laf vardır.
Seninki program yaparken programa dahil olmak olmuş :)
Bence böylesi ço daha güzel ve keyifli bir final. Galata'da yapsaydın belki çok klişe olacakken artık ömür boyu anlatabileceğin ve birlikte bu hallerinize gülüp mutlu olabileceğin biriyle güzel bir paylaşımın olmuş.
Hayat boyu mutluluklar dilerim.

Guzel dileklerin icin cok tesekkur ederim kardesim darisi sizinde basiniza. Dedigin gibi galata kulesi belkide oyle soruldugunda bile devami anlatilmicak bir hikaye gibi olacakti. Ama simdi sorana oto tamircisinde diyince once bi kahkaha atiyor sonra hevesle dinlemek istiyor:) gercektende dediginiz gibi omur boyu anlatilabilecek unutulmaz bir hikaye oldu bizim icin :)

Percus Percus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Coder
  • Konum ABD
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 47, (%100)
Mutluluklar dilerim hocam.
Cok sevindim

• Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WM
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 569
  • Beğeniler 212 / 177
  • Ticaret 1, (%100)

Percus adlı üyeden alıntı

Mutluluklar dilerim hocam.
Cok sevindim

Cok sagol dostum hepinize tesekkur ederim. Destek oldunuz moral verdiniz adamsiniz..

Percus Percus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Coder
  • Konum ABD
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 47, (%100)

crookersss adlı üyeden alıntı

Cok sagol dostum hepinize tesekkur ederim. Destek oldunuz moral verdiniz adamsiniz..

Ne demek onemli degil

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al