lostyazilim

Fenerbahçe 1 - 0 Ajax (Maç Sonucu)

11 Mesajlar 2.424 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Ejder Ejder Etraf.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 11.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Stajyer (Köle)
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 521
  • Beğeniler 80 / 145
  • Ticaret 4, (%100)

Fenerbahçe Ajax karşısında UEFA'da önemli bir viraja giriyor. 3 puan için sahada olan Fenerbahçe, Ajax karşısında grubun ilk galibiyetini alıp üst sıralara çıkmak istiyor.

İŞTE İLK 11'LER, KALEDE SÜRPRİZ

Fenerbahçe: Fabiano, Caner, Ba, Kjaer, Gökhan Gönül, Diego, Mehmet Topal, Josef, Luis Nani, Robin van Persie, Lazar Markovic

Ajax: Cillessen; Van Rhijn, Veltman, Riedewald, Dijks; Bazoer, Klaassen, Gudelj; Schöne, El Ghazi, Fische

CANLI ANLATIM

5' Ajax ceza alanına girerken top Caner Erkin'e çarptı, taç

13' Kjaer net bir gol pozisyonunu değerlendiremedi. Caner Erkin'in kullandığı frikikte Kjear kafa vuruşunu yapamadı.

31' Van Persie topu iyi kontrol etti fakat vuruşu iyi değil.

45' Hakem maçın ilk yarısının bitiş düdüğünü çaldı. Fenerbahçe 0 Ajax 0

89' GOOOOOLLLLL Caner Erkin'in ortasında Fernandao'nun kafa vuruşu yaptığı top rakip savunma oyuncularına çarparak ağlarla buluştu.

90+3' ve maçın düdüğü çaldı. Fenerbahçe 1 Ajax 0, Fenerbahçe gruptaki ilk galibiyetini aldı.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, UEFA Avrupa Ligi A Grubu'nda Hollanda temsilcisi Ajax karşısına takımını 4 değişiklik yaparak sahaya sürdü.

Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde oynanan karşılaşmada Pereira, Spor Toto Süper Lig'de 1-0 kazandıkları Kayserispor maçına göre ilk 11'de 4 değişiklik yaptı. Portekizli teknik adam, Volkan Demirel, Şener Özbayraklı, Hasan Ali Kaldırım ve Jose Fernandao'nun yerine ilk 11'de Fabiano Ribeiro, Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Diego Ribas'a şans tanıdı.

GÖKHAN GÖNÜL 14 MAÇ SONRA

Fenerbahçe'nin tecrübeli futbolcusu Gökhan Gönül, bu sezon ilk kez forma şansı buldu.

Sezon başı geçirdiği sakatlık nedeniyle yaklaşık 1,5 ay sahalardan uzak kalan Gökhan, bu sezon takımının Avrupa'da ve ligde oynadığı 14 maçta da forma giyemedi.

Sakatlığından sonra ligde Bursaspor, Akhisar Belediyespor, Kayserispor, Avrupa'da ise Molde maçlarında kadroya girmesine rağmen süre alamayan milli futbolcu, Ajax karşısında formasına kavuştu. Gökhan, en son geçen sezonun son haftasında Kasımpaşa karşılaşmasında oynamıştı.

Sarı-lacivertlilerin tecrübeli futbolcusu Avrupa kupalarında ise 50. maçına çıktı. Fenerbahçe'ye transfer olduğu 2007-2008 sezonunda ilk Avrupa kupası maçına UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşamasında Rusya'nın CSKA Moskova karşısında çıkan Gökhan, Ajax'a karşı 50. maçının heyecanını yaşadı.

Şener Özbayraklı ise bu sezon ilk kez yedek kaldı. Sadece UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turundaki Shakhtar Donetsk'le oynanan ilk maçta cezası nedeniyle forma giyemeyen Şener, sarı-lacivertlilerin daha sonra oynadığı 13 karşılaşmada da ilk 11'de sahaya çıkmıştı.

Öte yandan Volkan Demirel'in yokluğunda sahaya kaptan çıkan Gökhan'a taraftarlar sevgi gösterilerinde bulundu.

KAYNAK : Etraf.com.tr

Hep o dini mesajları 15 kişiye göndermedim diye bu haldeyim..
wmaraci
reklam

DeepWebTR DeepWebTR SMMM Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 533
  • Beğeniler 69 / 203
  • Ticaret 32, (%100)
Kötü oynadık.Bu oyunla ve sistemle işimiz zor gibi.

BigSEO BigSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)
Sonuç güzel futbol vasat ama.
TeknoWii

kişi bu mesajı beğendi.

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

DeepWebTR adlı üyeden alıntı

Kötü oynadık.Bu oyunla ve sistemle işimiz zor gibi.

Herşeyden önce Türkiye Cumhuriyetinin bir evladı olarak vede GALATASARAY'lı olarak Türkiye temsilcimizi tebrik ediyorum. İlk yarı oynadığı oyunu gayet başarılı buldum, "Nani" dışında herkes iyi idi. İnşallah bu şekilde devam ederler.

Hafta sonu ise bizimsiniz :) sizi kimseye yar etmeyiz :)

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.
wmaraci
wmaraci

DeepWebTR DeepWebTR SMMM Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 533
  • Beğeniler 69 / 203
  • Ticaret 32, (%100)

SerkanALAZ adlı üyeden alıntı

Herşeyden önce Türkiye Cumhuriyetinin bir evladı olarak vede GALATASARAY'lı olarak Türkiye temsilcimizi tebrik ediyorum. İlk yarı oynadığı oyunu gayet başarılı buldum, "Nani" dışında herkes iyi idi. İnşallah bu şekilde devam ederler.

Hafta sonu ise bizimsiniz :) sizi kimseye yar etmeyiz :)

Nani değil de Diego yu beğenmedim ben.Bakalım belki düzelir takım.
Haftasonuna gelirsek de; iyi olan kazansın ve kavga gürültü olmasın yeter :)
SerkanERGUN

kişi bu mesajı beğendi.

HknCOLAK HknCOLAK www.hakancolak.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Muhasebe, Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 84 / 394
  • Ticaret 0, (%0)
Nani'yi dövdüler resmen oynayamadı hakem çok kötüydü. Diego, Ba ve Kjaer en beğendiğim isimlerdi (kötünün iyileri.). Futbol yetersiz. Haftasonu ise gelenek değişmez. Molde'ye de diyecek bir şey bulamıyorum, helal olsun adamlara :)

www.hakancolak.com

• Üyelik 11.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Stajyer (Köle)
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 521
  • Beğeniler 80 / 145
  • Ticaret 4, (%100)

HknCOLAK adlı üyeden alıntı

Nani'yi dövdüler resmen oynayamadı hakem çok kötüydü. Diego, Ba ve Kjaer en beğendiğim isimlerdi (kötünün iyileri.). Futbol yetersiz. Haftasonu ise gelenek değişmez. Molde'ye de diyecek bir şey bulamıyorum, helal olsun adamlara :)

Bende aksine Ba'yı başarılı buldum. Çok kritik noktalarda güzel kurtarışlar yaptı, topu rakibinden söküp aldı vs. ama diğer isimler dediğin gibi kötüydü. Özellikle Diego'nun bencil tavırları ne bileyim bu takıma yakışmıyor. Sonuç istediğim gibi olsa da oyun yetersiz. Açıkcası kaç yıl oldu anımsamıyorum ama sanki derbiyi Kadıköy bile kurtaramayacakmış gibi geliyor..

HknCOLAK HknCOLAK www.hakancolak.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Muhasebe, Blogger
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 874
  • Beğeniler 84 / 394
  • Ticaret 0, (%0)

Ejder adlı üyeden alıntı

Bende aksine Ba'yı başarılı buldum. Çok kritik noktalarda güzel kurtarışlar yaptı, topu rakibinden söküp aldı vs. ama diğer isimler dediğin gibi kötüydü. Özellikle Diego'nun bencil tavırları ne bileyim bu takıma yakışmıyor. Sonuç istediğim gibi olsa da oyun yetersiz. Açıkcası kaç yıl oldu anımsamıyorum ama sanki derbiyi Kadıköy bile kurtaramayacakmış gibi geliyor..

Hocam beğendiğim isimler yazdım :) Takım genel anlamda vasattı ama bunlar bir şeyler yapmaya çalıştı gibi. Markovic'i unutmuşum, oda çalıştı dün.

www.hakancolak.com

• Üyelik 11.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Stajyer (Köle)
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 521
  • Beğeniler 80 / 145
  • Ticaret 4, (%100)

HknCOLAK adlı üyeden alıntı

Hocam beğendiğim isimler yazdım :) Takım genel anlamda vasattı ama bunlar bir şeyler yapmaya çalıştı gibi. Markovic'i unutmuşum, oda çalıştı dün.

Günün yorgunluğu tabi, o zaman katılıyorum :)
HknCOLAK

kişi bu mesajı beğendi.

armoniy armoniy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mimarlık Adayı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 975
  • Beğeniler 227 / 270
  • Ticaret 2, (%50)
türkiyede ilk defa ajax fener yenmiş :D çok güzel atak yapıyor ajax inanılmaz hızlılar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al