FİFA 17 Lig Oylaması İçin PTT 1. Lig İlk Sırada

4 Mesajlar 1.358 Okunma
smmexpress

AZRaeLeM AZRaeLeM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** Ü**
  • Mesajlar 516
  • Beğeniler 124 / 120
  • Ticaret 11, (%100)

FİFA resmi sitesinden geçen sene düzenlediği gibi bu senede bir oylama düzenliyor. '' FİFA 2017'de hangi ligi görmek istersiniz? '' başlığı altında oylamasını başlattı. Oylamada bir çok ülke takımının yer aldığı görüyoruz. Bu liglerin içerisinde ülkemizden PTT 1. LİG yer almaktadır. Sizde destek olmak için oyunuzu kullanabilirsiniz.

Oy kullanmak için siteye giriş yapıp '' Turkish PTT League '' butonunu seçip, en altta bulunan " VOTE " butonuna tıklıyoruz. OYLAMA SİTESİNE GİRİŞ YAPMAK İÇİN TIKLAYIN!

PTT 1. LİG LİDER!

Bu zamana kadar kullanılan oylar sonucunda 95 bin oy ile PTT ligi ilk sırada ilerlemektedir. Yurttaşlarımızın desteği ile FİFA 17'de PTT ligimizi görebileceğiz. Bizim hemen altımızda İsrail ligi bulunmaktadır. Türkiye ve İsrail ligleri arasında 5 bin oy farkı bulunmaktadır. Bunun dışında zorlu bir rakip görünmemektedir.

Toplamda 640.000'den fazla oy kullanıldığı görülüyor. Bu rakamın zaman ile daha fazla artması bekleniyor. Bu hızda büyüme ile oylama tamamlanırsa Türkiye PTT Ligi mutlak galibiyet ile oylamayı tamamlayacaktır.

KAYNAK: http://www.beyamca.com/2015/12/fifa-17-lig-oylamas-icin-ptt-1-lig-ilk.html

wmaraci
reklam

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
Oy verdim PTT ligimize. Konu açıldığında 95,142 oy sayımız vardı şu anda 101,201 oy sayımız oldu. PTT 1. lig ile beraber Azerbeycan liginide alırlar umarım.
AZRaeLeM

kişi bu mesajı beğendi.

Emrecany Emrecany Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1231
  • Beğeniler 126 / 259
  • Ticaret 22, (%100)
bende oy verdim bilgilendirme için teşekkürler.
AZRaeLeM

kişi bu mesajı beğendi.

AZRaeLeM AZRaeLeM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** Ü**
  • Mesajlar 516
  • Beğeniler 124 / 120
  • Ticaret 11, (%100)
Geçen senede aynısını yaptılar. 1. Brezilya ligi 160bin küsür ile oldu. Bu 6. 7. Sirada kaldik 125bin civarı ile. Azerbeycan ve kazakistan 50bin er oy aldilar. O oylar bize gelseydi gecen senede biz kazanacaktık. Bu sene durum daha iyi inanıyorum ben. Halkınız daha bilinçli. Bende elimden geldiğince yaydım.

Türk futbolunun tanınması için bence önemli bir oylama.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al