wmaraci reklam
lidertakipci

Hadise'nin Tavsiye Albümü Çıktı!

12 Mesajlar 2.047 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

KDOGAN KDOGAN Burada 13 Yıl Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)
Hadise'nin yeni Tavsiye isimli albümü çıktı. Albümde çok güzel şarkılar yer alıyor. Dinlemek için alttaki linki kullanabilirsiniz :)

Hadise Tavsiye Albümünde Yer Alan Şarkılar

01. Yaz Günü
02. Prenses
03. Bu Aralar
04. Tokat
05. İstisna
06. Çok Yaşa
07. Tavsiye
08. Nerdesin Aşkım
09. Yolumun Işığı
10. Tavsiye (Street Fabulous Remix)
11. Yaz Günü (Street Fabulous Remix)

Hadise Tavsiye Albümü Dinle

wmaraci
reklam

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)
Pop yerlerde

• Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)

Modernizmin getirileri ne yazıkki :)

EmreGuven EmreGuven emree.net Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1519
  • Beğeniler 470 / 433
  • Ticaret 35, (%100)
Bu devirde pop albümüne para verecek insana kusura bakmayın ama hiçte iyi bi gözle bakmıyorum. 1-2 sanatçı hariç. Zoruma gidiyor arkadaş, toplasan 10 tane kelime söylemiyolar, zaten sözleri hazır alıyolar altyapıyıda para ile alıyolar saçma sapan bi müzik yapıp youtube'a yüklüyolar ve sonra gelsin paralar. Hiçbir anlamı olmayan, sadece gürültü kirliliği olan bu şarkılarıda insanlarımız dinliyor malesef.

Bir rapçi 16 bar şarkı yazar, altyapısını kendi yapar bi popçudan 10 kat daha emek harcar anlamlı sözler yazar ama hiçbir zaman karşılığını alamaz. Neden diğer ülkelerdeki gibi bizim ülkemizdede rap'e değer verilmiyor ? Çünkü rap'e ergen işi, serseri müziği gözü ile bakılıyor. Emin olun şuan 18 yaşındayım ama 70 yaşımada gelsem rap dinlerim. Sizede tavsiyemdir.
ilginciz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)

trankoff adlı üyeden alıntı

Bu devirde pop albümüne para verecek insana kusura bakmayın ama hiçte iyi bi gözle bakmıyorum. 1-2 sanatçı hariç. Zoruma gidiyor arkadaş, toplasan 10 tane kelime söylemiyolar, zaten sözleri hazır alıyolar altyapıyıda para ile alıyolar saçma sapan bi müzik yapıp youtube'a yüklüyolar ve sonra gelsin paralar. Hiçbir anlamı olmayan, sadece gürültü kirliliği olan bu şarkılarıda insanlarımız dinliyor malesef.

Bir rapçi 16 bar şarkı yazar, altyapısını kendi yapar bi popçudan 10 kat daha emek harcar anlamlı sözler yazar ama hiçbir zaman karşılığını alamaz. Neden diğer ülkelerdeki gibi bizim ülkemizdede rap'e değer verilmiyor ? Çünkü rap'e ergen işi, serseri müziği gözü ile bakılıyor. Emin olun şuan 18 yaşındayım ama 70 yaşımada gelsem rap dinlerim. Sizede tavsiyemdir.

Rap şarkılara ilk defa sizin yazdıklarınızdan sonra farklı bir gözle bakıyorum şu an. Yazdıklarınız oldukça mantıklı. Pop müziğinde bu kadar basitlikler içerisinde oluşturulup piyasaya sürüldüğü hakkında hiçbir fikrim yoktu.

Rap müziğe o şekilde bakılmasının sebebi Arsız Bela gibi Efe Can gibi tuhaf tuhaf insanların çok fazla dinlenmesi bence.

Arabesk Rap adı altında acı dolu şarkılar vs yazmaya söylemeye çalışıyorlar :D Youtube'a girip birkaçını incelerseniz neden Rap'e o gözle bakıldığını sizde anlarsınız :)

Bu arada aydınlattığınız için çok teşekkürler.
EmreGuven

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1519
  • Beğeniler 470 / 433
  • Ticaret 35, (%100)

KDOGAN adlı üyeden alıntı

Rap şarkılara ilk defa sizin yazdıklarınızdan sonra farklı bir gözle bakıyorum şu an. Yazdıklarınız oldukça mantıklı. Pop müziğinde bu kadar basitlikler içerisinde oluşturulup piyasaya sürüldüğü hakkında hiçbir fikrim yoktu.

Rap müziğe o şekilde bakılmasının sebebi Arsız Bela gibi Efe Can gibi tuhaf tuhaf insanların çok fazla dinlenmesi bence.

Arabesk Rap adı altında acı dolu şarkılar vs yazmaya söylemeye çalışıyorlar :D Youtube'a girip birkaçını incelerseniz neden Rap'e o gözle bakıldığını sizde anlarsınız :)

Bu arada aydınlattığınız için çok teşekkürler.

Sorunda burda başlıyor işte, rapi sadece televizyonda gördükleri o saçma programlardaki göördükleri gibi sanıyolar. Rap bile denmez, rap kültürü dallara ayrılır melankoli, battle vs. ama arabesk rap diye bi dalı yok, arabesk ve rap sadece ft. olursa bi arada olur ceza ft. müslüm gürses - itirazım var örnek olarak.

Cidden artık insanlarımızın bilinçlenmesi lazım cidden çok şey biriktiriyorum içimde ama hepsi boşa :)

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Hadise hiç ilgimi çekmedi bu zamana kadar. İnanın Eserleri de hiç ilgimi çekmedi. Hadisenin Cazibesi dinleyici kitlesini oluşturuyor. Benim düşüncem :)

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

• Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)

Sorunda burda başlıyor işte, rapi sadece televizyonda gördükleri o saçma programlardaki göördükleri gibi sanıyolar. Rap bile denmez, rap kültürü dallara ayrılır melankoli, battle vs. ama arabesk rap diye bi dalı yok, arabesk ve rap sadece ft. olursa bi arada olur ceza ft. müslüm gürses - itirazım var örnek olarak.

Cidden artık insanlarımızın bilinçlenmesi lazım cidden çok şey biriktiriyorum içimde ama hepsi boşa :)

Rap şarkılarla ilgili bilgi edinebileceğim birkaç kaynağı PM atarsanız sevinirim, çok fazla ilgimi çekti şu an. Rap'e farklı bir açıdan bakmaya başladım yazdıklarınızdan sonra :D

Rap'in dallarını merak ettim, öğrenmek istiyorum birkaç şey okuyup.

Ek Olarak:

Serkan ALAZ adlı üyeden alıntı

Hadise hiç ilgimi çekmedi bu zamana kadar. İnanın Eserleri de hiç ilgimi çekmedi. Hadisenin Cazibesi dinleyici kitlesini oluşturuyor. Benim düşüncem :)

Hadise'nin şarkılarının hareketli olması ve yanlış hatırlamıyorsam 2009 yılında Eurovision'da Türkiye'yi temsil etmesi de dinleyici kitlesini oluşturuyor olabilir.

Bazen gerçekten çok kalitesiz eserler koyabiliyor Hadise gibi sanatçılar.

• Üyelik 13.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1519
  • Beğeniler 470 / 433
  • Ticaret 35, (%100)

KDOGAN adlı üyeden alıntı

Rap şarkılarla ilgili bilgi edinebileceğim birkaç kaynağı PM atarsanız sevinirim, çok fazla ilgimi çekti şu an. Rap'e farklı bir açıdan bakmaya başladım yazdıklarınızdan sonra :D

Rap'in dallarını merak ettim, öğrenmek istiyorum birkaç şey okuyup.

Çat diye öğrenemezsin facebookta türkçe rap sayfalarını takip edersin rapçileri keşfedebilir şarkılarını dinleyebilirsin. Sana şimdilik 2-3 isim söyliyim bunlarla başla. 1-2 ay içinde hayata bakış açın değişecek garantisini veriyorum. Sagopa Kajmer, Alper Ayyıldız, Ceza, Sancak, Rapozof, Da Poet, Hayki.. hepsini yazsam hem konu baltalanır hemde uzun sürer zamanla keşfedersin zaten.

• Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)

Çat diye öğrenemezsin facebookta türkçe rap sayfalarını takip edersin rapçileri keşfedebilir şarkılarını dinleyebilirsin. Sana şimdilik 2-3 isim söyliyim bunlarla başla. 1-2 ay içinde hayata bakış açın değişecek garantisini veriyorum. Sagopa Kajmer, Alper Ayyıldız, Ceza, Sancak, Rapozof, Da Poet, Hayki.. hepsini yazsam hem konu baltalanır hemde uzun sürer zamanla keşfedersin zaten.

Dediklerinizin arasından bildiğim sanatçılarda var, diğerlerinede bir göz atacağım.

Tekrardan teşekkürler, iyi forumlar :)
EmreGuven

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al