wmaraci reklam
lidertakipci

Hasta kızdan bakana yardım tepkisi: Ben dilenci değilim.

42 Mesajlar 7.554 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
Vali'den tedavi sözü

Edirne'de Bakan Bayraktar'dan yardım isteyen kanserli genç kızın tedavisi için harekete geçildi. Olayın ardından genç kızla bir araya gelen Edirne Valiliği, hastalığın tedavisi için genç kıza yardım sözü verdi.

http://video.ntvmsnbc.com/validen-tedavi-sozu.html

wmaraci
reklam

omrumdely omrumdely Web Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1466
  • Beğeniler 157 / 158
  • Ticaret 11, (%100)
türkiyenin bakanı bunu yapıyorsa diğer vatandaşlar ne yapsın . Yazıklar olsun...

:)

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
Bu olay da bile bakanı savunan arkadaşlar var onlara selam olsun. Haber sitelerini okudum da provakatörmü yapmamışlar kızı muhalefet partisinin figüranımı . En zoruma giden rakip partilere bakıyorum al birini vur ötekine . Hiç birinin birbirinden farkı yok benim için , sadece isimleri değişik ve bu insanların bu ülkeyi yönetmesini göz göre göre çaresizlikle izliyoruz . Kaybolan değerlerin , insanların düşürüldükleri hallerin , karşıt görüşe eleştiriye yapılan zulmün kimse farkında değil. Ola ki rejim değiştir devrildi şu ya da bu oldu , olan yine vatandaşa sana bana bize olacak . Bu gün yaşananları benim dinime bağlayıp bana zulmedecekler , inançlarımız yine politika malzemesi olmaya devam edecek hor görülen dışlanan sesi susturulan yine biz olacağız . Asla o mütahitler iş adamlarına birşey olmayacak. Onlar yine iktidarda bulunan a b yada c partisine ayak uydurup çarklarını döndürecekler . Dün Erbakan hocayı bıraktılar , Demireli bıraktılar , Türkeşi bıraktılar yarın da Erdoğanı bırakacaklar devran böyle dönecek. Sistemin son haline uyum sağlamak için nasıl sakallar kesildiyse modern ılımlı islam gibi saçma sapan uydurmaca şeyler konuşulmaya başlandıysa yarında kurulacak yeni sisteme böyle geçiş sağlayacaklar .

Parti kuruluş zamanı Sakallarını kesen belediye başkanı vekillerin listesini şuraya yazsak sığmaz , demek bu adamlar sakalları varken de menfaat için insanları seni beni bizi kandırmak için taşımışlar o sakalı . Beslemesiz duasız başlamayan parti toplantılarına istiklal marşı saygı duruşuyla başlamaya birden çark edenleri anlıyorum da halkın büyük çoğunluğu birden nasıl böyle çark etti onu anlayamıyorum. Mgv tabanından yetişmiş büyümüş çocukluğunu bu sisteminin içinde geçirmiş biri olarak son 10 yıldır yaşananların hepsi gücüme gidiyor . 15 sene önce bana yanlış diye ateşli kanlı konuşmalarla anlattıkları şeylerin nasıl oluyorda birden sahipleri oluyorlar . Nasıl oluyor da bu kadar insan bu oyuna geliyor bu kadar kolay değişiyor. Daha dün amerikanın ajanı dedikleri adam nasıl oluyor da bu gün halife , hoca efendi , imam , islamın son mohikanı ilan ediliyor. Zamanı yaşamayanları o günlerde siyasetten haberi olamayacak yaşta olanları anlarım bilmezler fakat 25 yaş üstü hemen her kimse bu bahsettiğim günleri yaşadı gördü duydu , hiç birimi hatırlamıyor da bu adamlara gidip oy verebiliyor.

Ekşi sözlükte biriktirmişler aslında aklı olan herkese yetecek bir arşiv olmuş . Son 10 yılda neler oldu neler söylendi , bu millet neleri yedi yuttu bakmak görmek isteyenler varsa buyursun . Şu an hiç bir parti mensubu da değilim , oy kullanıp boş yere uykumu bölecek kadar inancım da kalmadı. Sempatizanı olduğum bir siyasi kişilik de yok . Bunu da muhalif partili işte konuşuyor gözüyle bakılmasın diye belirtmek istedim.

Ekşi den güzel bir kaynak : http://eksisozluk.com/kimse-de-demiyor-ki-aga-bu-nedir--2779083
occipital isousluer ByPowerfuL

kişi bu mesajı beğendi.

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Bu olay da bile bakanı savunan arkadaşlar var onlara selam olsun. Haber sitelerini okudum da provakatörmü yapmamışlar kızı muhalefet partisinin figüranımı . En zoruma giden rakip partilere bakıyorum al birini vur ötekine . Hiç birinin birbirinden farkı yok benim için , sadece isimleri değişik ve bu insanların bu ülkeyi yönetmesini göz göre göre çaresizlikle izliyoruz . Kaybolan değerlerin , insanların düşürüldükleri hallerin , karşıt görüşe eleştiriye yapılan zulmün kimse farkında değil. Ola ki rejim değiştir devrildi şu ya da bu oldu , olan yine vatandaşa sana bana bize olacak . Bu gün yaşananları benim dinime bağlayıp bana zulmedecekler , inançlarımız yine politika malzemesi olmaya devam edecek hor görülen dışlanan sesi susturulan yine biz olacağız . Asla o mütahitler iş adamlarına birşey olmayacak. Onlar yine iktidarda bulunan a b yada c partisine ayak uydurup çarklarını döndürecekler . Dün Erbakan hocayı bıraktılar , Demireli bıraktılar , Türkeşi bıraktılar yarın da Erdoğanı bırakacaklar devran böyle dönecek. Sistemin son haline uyum sağlamak için nasıl sakallar kesildiyse modern ılımlı islam gibi saçma sapan uydurmaca şeyler konuşulmaya başlandıysa yarında kurulacak yeni sisteme böyle geçiş sağlayacaklar .

Parti kuruluş zamanı Sakallarını kesen belediye başkanı vekillerin listesini şuraya yazsak sığmaz , demek bu adamlar sakalları varken de menfaat için insanları seni beni bizi kandırmak için taşımışlar o sakalı . Beslemesiz duasız başlamayan parti toplantılarına istiklal marşı saygı duruşuyla başlamaya birden çark edenleri anlıyorum da halkın büyük çoğunluğu birden nasıl böyle çark etti onu anlayamıyorum. Mgv tabanından yetişmiş büyümüş çocukluğunu bu sisteminin içinde geçirmiş biri olarak son 10 yıldır yaşananların hepsi gücüme gidiyor . 15 sene önce bana yanlış diye ateşli kanlı konuşmalarla anlattıkları şeylerin nasıl oluyorda birden sahipleri oluyorlar . Nasıl oluyor da bu kadar insan bu oyuna geliyor bu kadar kolay değişiyor. Daha dün amerikanın ajanı dedikleri adam nasıl oluyor da bu gün halife , hoca efendi , imam , islamın son mohikanı ilan ediliyor. Zamanı yaşamayanları o günlerde siyasetten haberi olamayacak yaşta olanları anlarım bilmezler fakat 25 yaş üstü hemen her kimse bu bahsettiğim günleri yaşadı gördü duydu , hiç birimi hatırlamıyor da bu adamlara gidip oy verebiliyor.

Ekşi sözlükte biriktirmişler aslında aklı olan herkese yetecek bir arşiv olmuş . Son 10 yılda neler oldu neler söylendi , bu millet neleri yedi yuttu bakmak görmek isteyenler varsa buyursun . Şu an hiç bir parti mensubu da değilim , oy kullanıp boş yere uykumu bölecek kadar inancım da kalmadı. Sempatizanı olduğum bir siyasi kişilik de yok . Bunu da muhalif partili işte konuşuyor gözüyle bakılmasın diye belirtmek istedim.

Ekşi den güzel bir kaynak : http://eksisozluk.com/kimse-de-demiyor-ki-aga-bu-nedir--2779083

Yemin ediyorum şimdiye dek okuduğum en güzel yorum. Helal olsun hocam. Ayakta alkışlıyorum.
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

ByPowerfuL ByPowerfuL E-Commerce Manager Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı - A+++ SEO
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1575
  • Beğeniler 533 / 459
  • Ticaret 18, (%100)
Yazıklar olsun...

N11'de Ürünlerinizi İlk Sıraya Taşıyorum. Detaylar İçin P.m Atınız.

ibrahimTatar ibrahimTatar öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 1106
  • Beğeniler 283 / 282
  • Ticaret 35, (%100)
Yazıklar olsun birde camiiden çıkmış.Siyasete girmeyi pek sevmiyorum ama.Ben hükümetin Müslüman ve Türk olduğuna baştan beri inanmıyorum.Sürekli yaptıkları hareketler ve izledikleri politikalarla milli değerlerimize ve özümüze saldırı yapıyorlar.Hep bir aşağılama ve küçük görme peşindeler.Allah bunları ıslah etsin insan müsvetteleri..

Ek Olarak:

mujdatsayar adlı üyeden alıntı

böyle insanları asmadıktan sonra tükenmezler sorgusuz sualsiz asacaksın ya, memleket temizlenir kusura bakmayında.

Bende sizin gibi düşünüyorum müjdat hocam.İdam geri gelmeli ve pislikler temizlenmeli..
mujdatsayar

kişi bu mesajı beğendi.

Ulusoy Ulusoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 348
  • Beğeniler 107 / 74
  • Ticaret 0, (%0)

Atakan adlı üyeden alıntı

"Türkiye'ye hoşgeldiniz."
Şaşırılacak bir durum yok.

Hocam moderatörsünüz isterseniz banlayabilirsiniz ama kendini tutamıyorum.

Neden hep " Biz türkler işte.." " Türkiye'ye hoş geldiniz. " oydu buydu niye hep kendimizi alçaltıyoruz.

Bu gibi hareketler Türkiye dışında yaşanmıyor mu ?

Bu gibi hareketlerin tam tersi de oldukça bol.İnsanlara el uzatan milyonlarca insan var.Şimdi bir bakan başta kızı dilenci sandı sonra durumu fark edince toparlayamadı.Oda kendinden utandı.Ama hatasının farkında ki afallamaya başladı.

Bir bakan yada insanın hatasında diğer insanların doğrularını hiçe saymayın.

Dipnot : Bakan hatalıdır yanlış anlaşılmayayım.

Ek Olarak: İnş hastalığına çare bulunur.
Atakan

kişi bu mesajı beğendi.

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)

Ulusoy adlı üyeden alıntı

Hocam moderatörsünüz isterseniz banlayabilirsiniz ama kendini tutamıyorum.

Neden hep " Biz türkler işte.." " Türkiye'ye hoş geldiniz. " oydu buydu niye hep kendimizi alçaltıyoruz.

Bu gibi hareketler Türkiye dışında yaşanmıyor mu ?

Bu gibi hareketlerin tam tersi de oldukça bol.İnsanlara el uzatan milyonlarca insan var.Şimdi bir bakan başta kızı dilenci sandı sonra durumu fark edince toparlayamadı.Oda kendinden utandı.Ama hatasının farkında ki afallamaya başladı.

Bir bakan yada insanın hatasında diğer insanların doğrularını hiçe saymayın.

Dipnot : Bakan hatalıdır yanlış anlaşılmayayım.

Ek Olarak: İnş hastalığına çare bulunur.

Hep kendimizi alçaltan yok hocam.
Başarı sağladığımız durumlarda elbette ona göre mesaj yazıyoruz, gururlanıyoruz her zaman.

AMA...

Milleti ve devleti temsil edenler böyle saçmalıklar yaptığında gülüp geçmemizi beklemesin kimse. Daha konuşulacak ve yazılacak çok şey var ama, gerek yok şimdilik.

Dilerseniz, başarı sağladığımız durumlarda "biz Türk'ler işte" tarzı mesaj yazılırsa onu o zaman konuşalım.

Sevgiyle..
ibrahimTatar csariaslan Ulusoy

kişi bu mesajı beğendi.

ibrahimTatar ibrahimTatar öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 1106
  • Beğeniler 283 / 282
  • Ticaret 35, (%100)

Atakan adlı üyeden alıntı

Hep kendimizi alçaltan yok hocam.
Başarı sağladığımız durumlarda elbette ona göre mesaj yazıyoruz, gururlanıyoruz her zaman.

AMA...

Milleti ve devleti temsil edenler böyle saçmalıklar yaptığında gülüp geçmemizi beklemesin kimse. Daha konuşulacak ve yazılacak çok şey var ama, gerek yok şimdilik.

Dilerseniz, başarı sağladığımız durumlarda "biz Türk'ler işte" tarzı mesaj yazılırsa onu o zaman konuşalım.

Sevgiyle..

Size katılıyorum Atakan hocam.Bu gibi durumlar neden oluyor biliyor musunuz? Millet olarak bir türlü çizgimizi yakalayamadık.Aslında toplum olarak atalarımızın izinden gitsek hiç bir sorun çıkmayacak.Böylelerini bakan yaptık,Alimleri ve Vatanseverleri astık veya öldürdük..
Atakan

kişi bu mesajı beğendi.

sercan1097 sercan1097 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 319
  • Beğeniler 30 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
video silinmiş.....

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al