wmaraci reklam
lidertakipci

Hemen ininal kartına 50TL yükle, kampanyaya katıl, 10TLkazan!

5 Mesajlar 808 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
20–26 Mart 2018 tarihleri arasında ininal kartına toplamda 50 TL ve üzerinde bakiye yükle, 1.000 kişiden biri ol, 10 TLkazan.

Kampanya Katılım Koşulları

1- Kampanyaya katılmak için kampanya katılımcılarının 20 Mart — 26 Mart 2018 23:59 tarihleri arasında ininal kartlarına toplamda 50 TL yüklemesi gerekmektedir.

2- Bir kullanıcı birden fazla ininal kartı ile kampanyaya katılabilir. Kampanya sonunda toplam 1.000 tekil kart ödül kazanacaktır.

3- Kazanılan ödüller, kazanan kartlara 1–7 Nisan 2018 tarihleri arasında yüklenecektir.

4- ininal herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve etkinliğini gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.

5- Kampanyaya sadece kişiselleştirilmiş ( Aktifleştirilmiş ) ininal kart sahipleri katılabileceklerdir. Kişiselleştirilmemiş ( Aktifleştirilmemiş ) ininal kart sahipleri kampanyaya katılmış olsalar dahi hediye kazanamayacaklardır.

6- Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.

7- Kampanya yalnızca bildirim yapılan ininal kullanıcılarına özeldir.

8- Kampanyaya katılmaya hak kazanan kişiler şirket içi çekiliş ile belirlenecektir.

Not: Kampanya ve firmayla hiçbir bağım yoktur. Kampanyadan yararlanmak isteyenler için paylaştım.
Kampanya orjinal sayfası: https://medium.com/@ininalkart/yukle-kazan-2d5b11036908

wmaraci
reklam

Kiroglumarket Kiroglumarket Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1681
  • Beğeniler 631 / 817
  • Ticaret 1, (%100)
Yeni bir çiftlik bank vakası olmasın. Resmi sitesinden bilgi varmı?

• Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)

Kiroglumarket adlı üyeden alıntı

Yeni bir çiftlik bank vakası olmasın. Resmi sitesinden bilgi varmı?

Telefonuma mesaj geldi. Zaten sizden para istemiyorlar. Sadece 50tl yükle 10tl kazanmak için çekilişe katıl diyorlar. Yüklediğin 50tl yi almıyorlar onu istediğin gibi harcayabilirsin. Bizden para kesselerdi zaten ben yayınlamazdım.

2 kartım var 2 sinede 50yl yükleyip domain aldım. Eğer 10tl de gelirse güzel olur.
Kiroglumarket

kişi bu mesajı beğendi.

uzunlarpc uzunlarpc Uzunlar Pc Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1349
  • Beğeniler 259 / 258
  • Ticaret 22, (%100)
İninal baştan sona gereksiz bir kart , 10tl kazanmak istiyorsan 5 ay ininal kart kullanmayın zaten 10tl'niz cebinize Kalıyor En İyisi EnPara Ya da GarantiOne.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)

uzunlarpc adlı üyeden alıntı

İninal baştan sona gereksiz bir kart , 10tl kazanmak istiyorsan 5 ay ininal kart kullanmayın zaten 10tl'niz cebinize Kalıyor En İyisi EnPara Ya da GarantiOne.

Haklısınız hocam. Ben zaten genelde kullanmıyorum. Böyle arada fırsatları olduğunda internetten alışveriş yapıyorum onun dışında dediğiniz gibi yüklediğiniz parayı çekemiyorsunuz her ay 2tl kesinti yapıyor ve parayı başka hesaba aktaramıyorsunuz. Ayrıca kartı alırkende 5tl veriyorsun.

Dediğim gibi arada bazı firmalara kampanyaları oluyor mesela yanılmıyorsam geçendede Iphone çekilişi olmuştu. Kampanyadan yararlanmak için kullanıyorum yoksa Enpara en iyisi :)
uzunlarpc

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al