wmaraci reklam

Hürriyet'e İkinci Saldırı!

36 Mesajlar 3.524 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

YasinErgul YasinErgul www.yasinergul.net Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci/Çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 1030
  • Beğeniler 157 / 226
  • Ticaret 43, (%100)

DenizÖZTÜRK adlı üyeden alıntı

Bu tavrı takınırsan bir aylık ceza da kim bilir belki sana gelir, yaptıgın şey bir kişiyi forum içerisinde dışlamak oluyor.

Bu forumda karşılıklı haddini aşmıyacak veya kışkırtıcı söylemler yapmayacak şekilde tartışmanın forum üyelerine veya yöneticilerine ne gibi bir zararı olabilir ?

Daha ben arkadaşın kışkırtıcı söylemlerine şahit olmuş değilim, olsa bile sizinle fikirlerleri uyuşmuyor diye karalamaya kalkarsanız forumdaki arkadaşları siz kışkırtmış olursunuz.

Ben saygısızlık yapmadım, hakaret etmedim o yüzden benim açımdan sakınca yok hocam. Arkadaşı zaten tanıyan tanıyor, 1 ay önceki gönderilerine bakarsanız hepsinde tartışma çıktığını görürsünüz. Foruma huzursuzluk katan bir birey olduğu için forumda azımsanmayacak kişi tarafından antipati duyulan bir arkadaş. :)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

PKK sempatizanı şeklinde size itham edilse eminim siz benim verdiğim tepkinin çok daha fazlasını verirdiniz. Tartışmayı bilip bilmediğimi siz mi değerlendireceksiniz? Güldürmeyin beni insanlara yalan ve iftira ile yaklaşıp ağzınızın payını aldıktan sonra yan çizen bir insansınız.

Bunlar ucuz hareketler. İnsanları tahrik ederek bir yere varamazsınız.

Hocam bu kadar sinirlenmeyin lütfen sakin olun, her ne kadar birbirimizden haz etmesekte tartışmayı bilmek lazım. :) Ancak açtığınız konuları bende biliyorum ve inanın insanların sabrını zorlamıştınız, bunu kabul etmelisiniz bence. :) Ayrıca yan çizmek yok hocam sadece yanlış anlaşılmayı düzelttim, yani iftira diyorsunuzda, iftara olması için yalan olması gerekir. (Sorumsuzluğunuz yüzünden engellediğiniz doğru olduğuna göre ortada bir iftira yok.) Saygılar hocam. Cevap hakkı doğdu size yazın cevabınızı ama fazla uzatmak istemiyorum bilesiniz. (Gereğinden fazla uzadı zaten.) :)

Adsense Yerleşim ile Kazancını Arttır PM
https://goo.gl/KJ2g4V
wmaraci
reklam

konusal konusal Saygılı olmak lazım. Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Yazıcı - Okuyucu
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 470
  • Beğeniler 203 / 246
  • Ticaret 1, (%100)
Boş yere tartışıyorsunuz, yeri geldi bende sinirlendim Filmleritv'ye, kaç kez şikayet ettim. Gerçi yeri geldiğinde ona söylemiştim şikayetlerimi. Düşüncesi farklı adamın, ne yapalım. Hakaret etmedikçe, bazen dil sivri olsa da katlanıcaz. Kaldı ki, adam cezasını çekti geldi. Onunla iyi bununla kötü demicem. Bende haddi aşan cümleler kurdum çünkü.

Sadece şunu diyeyim, sabah sabah adam daha bir şey dememiş, konuyla alakalı yorum yapmadan adama saldırmakta hoş değil hani.

Sabah sabah adam yüzünü mü yıkamamışta kızıyor, sinirleniyor, dışlıyorsunuz yahu :)
FilmleriTV

kişi bu mesajı beğendi.

wmaracı

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

Yasin Ergül adlı üyeden alıntı

Ben saygısızlık yapmadım, hakaret etmedim o yüzden benim açımdan sakınca yok hocam. Arkadaşı zaten tanıyan tanıyor, 1 ay önceki gönderilerine bakarsanız hepsinde tartışma çıktığını görürsünüz. Foruma huzursuzluk katan bir birey olduğu için forumda azımsanmayacak kişi tarafından antipati duyulan bir arkadaş. :)

Hocam bu kadar sinirlenmeyin lütfen sakin olun, her ne kadar birbirimizden haz etmesekte tartışmayı bilmek lazım. :) Ancak açtığınız konuları bende biliyorum ve inanın insanların sabrını zorlamıştınız, bunu kabul etmelisiniz bence. :) Ayrıca yan çizmek yok hocam sadece yanlış anlaşılmayı düzelttim, yani iftira diyorsunuzda, iftara olması için yalan olması gerekir. (Sorumsuzluğunuz yüzünden engellediğiniz doğru olduğuna göre ortada bir iftira yok.) Saygılar hocam. Cevap hakkı doğdu size yazın cevabınızı ama fazla uzatmak istemiyorum bilesiniz. (Gereğinden fazla uzadı zaten.) :)

Tamam uzamasın nedensiz niçinsiz özür diliyorum. Daha önce kırdıysam bir sıkıntı olduysa kusura bakmayın.

YasinErgul YasinErgul www.yasinergul.net Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci/Çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 1030
  • Beğeniler 157 / 226
  • Ticaret 43, (%100)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Tamam uzamasın nedensiz niçinsiz özür diliyorum. Daha önce kırdıysam bir sıkıntı olduysa kusura bakmayın.

Hocam ne özürü kırmadık kırılmadık kırıcak şeyler demedik birbirimize, etağfirullah :) iyi günler :)
FilmleriTV

kişi bu mesajı beğendi.

Adsense Yerleşim ile Kazancını Arttır PM
https://goo.gl/KJ2g4V
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

nettebilgi nettebilgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)

AhmetCakmak34 adlı üyeden alıntı

Destek vermiyorum ki hakeden hakettiğini alır diyorum. Keşke olmasa fakat yapıyorlar.

Neden haketmiş bi onuda söylesen milleti aydınlatsan yıllarca gazetelerinizden atatürke hakaret ettiniz laikliğe hakaret ettiğiniz başı açık kadınlara hakaret ettiniz yalan dolanla iktidadarı savundunuz muhalefete atmadığınız iftira kalmadı sizin paçavralarınızın binasını yakıp yıkan oldumu.

Sirvaliente Sirvaliente White Power! Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Youtuber
  • Konum ABD
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 370
  • Beğeniler 19 / 106
  • Ticaret 2, (%100)
Medya farki beyler. Baskan ne isterse o olur digerlerine baski siddet uygulanir. Kefen giyen akitler Hurriyet'e saldiracagina ciksinda sehide saygi yuruyusu yapsin haysiyetsizler!

Her kim bize karşı ayaklanırsa kendisini ölü kabul etmelidir.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al