freelance iş ilanları

İçi para dolu ATM'yi çaldılar

25 Mesajlar 5.389 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)
O kadar gürültü çıkaracaklarına makineyi açsalarmış :D
Riza

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

apocanhi apocanhi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 61 / 89
  • Ticaret 24, (%92)

chbz adlı üyeden alıntı

1 robot amerikada 5 dakikada 100 hirsiz yaklamis, fransada 1 robot 10 dakikada 20 suclu yaklamis ve almanyada 1 robot 3 gün icinde 5 suclu yaklamis. türkiyede o robot kac suclu yaklamis? hicbirini yaklayamamis cünkü türkiyede robotu calmislar :D ee burasi türkiye, ayakta uyuturlar seni. halil sacma sapan yorumlar yapma, haber komik bir o kadarda türkiye isi. almanyada asla buna cesaret edemezler yada italyada. hakaret degil o bikere, sadece komik buldugumuz icin ve bizdeki cesaret ve zeka kimsede olmadigi icin dünyaca bu tür olaylarda ünlüyüz ;) senin zekan buna yetmez, balik ye, omega iyi gelir sana. bu fikrayi anlattim diye herhalde benide vatan hainiyle suclamican demi? höhöhöh

Burda Halil'i savunmuyorm tanımıyorum bile kimdir necidir ama senin yaptığın yanlış bi insanın zekasını sorgulamak kimseye düşmez Resmen gerizekalı demişsin adama ***'da yazılanlardan sen ne kadar rahatsız oluyorsan Halil beyde rahatsız olabilir sadece bi açıklamaydı ;)

chbz chbz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek Webmaster
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 191 / 129
  • Ticaret 0, (%0)

apocanhi adlı üyeden alıntı

Burda Halil'i savunmuyorm tanımıyorum bile kimdir necidir ama senin yaptığın yanlış bi insanın zekasını sorgulamak kimseye düşmez Resmen gerizekalı demişsin adama ***'da yazılanlardan sen ne kadar rahatsız oluyorsan Halil beyde rahatsız olabilir sadece bi açıklamaydı ;)

en azindan küfür etmedim ben ona, o 13 yasindaki savundugun cocuk beni burda hem konularda hemde öm olarak hemde msnde tehdit etti, yine dua etsinki ciddiye almadim hicbirseyini ;)

apocanhi apocanhi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 61 / 89
  • Ticaret 24, (%92)
Herkes iyi olacak diye kaide yok savunmuyorum diyede ilk başta söylemiştim :) Şahsen birisi beni kötülese gider bulurum o lafları yuttururdum mahkemeyle falan ugraşmaya değmez ;) sana ne dediğinide bilmiyorum o kötülediyse sen iyi davranaacaksın ki insanlık görsün benim anlatmaya çalıştığım buydu :) beni kötüleyen kötülesin arkamdan konuşan konuşsun ya gider lafları yutturur ya da Rabbime havale eder Ahirette sordururum . . .

wmaraci
wmaraci

Pasa Pasa Gelecek Bizim Yönetici
  • Üyelik 30.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum 🖤 Hatay
  • Ad Soyad S** P**
  • Mesajlar 14604
  • Beğeniler 3060 / 3059
  • Ticaret 356, (%100)
İçi para dolu bir atm'yi çaldıklarından haberiniz oldu demi? Evet! O zaman konu kilit.

Deneyim demeyin, deneyin!

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al