lostyazilim

İdil Kaymakamı Hakkında Yalan Haber

3 Mesajlar 756 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Bonimax Bonimax Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 271
  • Beğeniler 196 / 71
  • Ticaret 2, (%100)
Haber

Bu gün bu haberi gördükten sonra İdil Kaymakamı Ersin Tepeli İle Görüştüm(Aile dostumuz)

Kendisi bana haber hakkında bunları söyledi;
Bugün belediye başkanı ile görüştüm, gıda dağıtımı bizim koordinasyonumuzda olacak dedim.Bir saat sonra bu haberi yaptılar

Ayrıca kaymakamlık tarafından ödürülen teröristlere cenaze aracı gönderilmediği için böyle bir açıklama yapılmış;

44 gün boyunca İdil’de büyük bir vahşet yaşandığını belirten Mehmet Muhdi Aslan, “Bunlar ne 12 Eylül’de yaşandı ne de ’90’lı yıllarda. Günlerce bombalama devam etti” dedi. İlçe kaymakamı ve emniyet amiri ile yaptıkları hiçbir görüşmeden sonuç alamadıklarını söyleyen Aslan, “Hiçbir zaman unutamayacağımız durumlardan biri de cenazelerin cenaze araçlarıyla taşınması gerekirken traktörlerin römorklarında taşınmasıydı. Cenaze araçlarına alma girişimlerimiz karşılıksız kaldı. Operasyonların 20. günde bittiği duyuruldu fakat daha sonra Yeni Mahalle ve Turgut Özal Mahallesi 24 gün boyunca aralıksız bombalanarak yerle bir edildi” şeklinde konuştu.

Ve haberdeki bir yalan daha.Kesinlikle aralarında böyle bir konuşma geçmediğini söylüyor.

Aslan, “İnsanların evleri yıkılmış. Yıkıntının başında aileler bekliyor. ‘Bize çadır verin, bu yıkıntının başında kalacağım’ diyorlar. Ama çadır kurulmasına da izin vermiyorlar. Kaymakam beye niye izin vermediklerini sordum. Çadır kirlilik yaratıyormuş. Çadır kirlilik yaratıyorsa evini başına yıktığın vatandaş ne yapsın? Asıl o enkazlar kirlilik yaratıyor. Bazı ailelere çadır verdik. Bıçakla yırtıp atmışlar” dedi.

Daha fazla yazıp uzatmak istemiyorum.Haberin linkini üstte verdim.

Böyle yalan haberlerin karşılıksız kalmaması gerekiyor.

wmaraci
reklam

boynerim boynerim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Enerji
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 35 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
sonuçta karalama kampanyası Vatan sevdalısı kaymakamlarımızı linç ediyorlar Devletimizi araştırır bakar çaresine zaten
Bonimax

kişi bu mesajı beğendi.

Bonimax Bonimax Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 271
  • Beğeniler 196 / 71
  • Ticaret 2, (%100)

boynerim adlı üyeden alıntı

sonuçta karalama kampanyası Vatan sevdalısı kaymakamlarımızı linç ediyorlar Devletimizi araştırır bakar çaresine zaten

Şimdi dava açmayı düşünüyor siteye umarım halledilir

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al