lostyazilim

Kapatılan Vakıf Üniversiteleri

26 Mesajlar 4.130 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Esatozel Listende bulunan Zirve ve Mevlana Üniversitesi'nin kapanmadığını biliyorum fakat diğerlerini bilmiyorum. Çoğuna kayyum atandı. Tamamen kapatılacak olanlar ise Fatih Üni ve listedeki 4-5 üniversitesi daha. Fatih Üni'de kesin değil. Yani şuan ortada net bir karar yok çoğu üniversite için. Üniversite tercih fuarlarında halen daha bu üniversitelerin standları aktif şekilde duruyor.

wmaraci
reklam

Esatozel Esatozel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İletişim
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 9 / 5
  • Ticaret 4, (%100)

AhmetCakmak34 adlı üyeden alıntı

Esatozel Listende bulunan Zirve ve Mevlana Üniversitesi'nin kapanmadığını biliyorum fakat diğerlerini bilmiyorum. Çoğuna kayyum atandı. Tamamen kapatılacak olanlar ise Fatih Üni ve listedeki 4-5 üniversitesi daha. Fatih Üni'de kesin değil. Yani şuan ortada net bir karar yok çoğu üniversite için. Üniversite tercih fuarlarında halen daha bu üniversitelerin standları aktif şekilde duruyor.

Emin misiniz hocam alım yok hatta listeden çıkarılmış diyorlar. Benim de tercih listem arasındaydı zirve üniversitesi.

Ek olarak haberlerde tercih kılavuzundan silineceği de yazıyor.

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Esatozel dün Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde planlama sorumlusuydum ve yaklaşık 30-40 üniversite bulunuyordu ODTÜ'den Zirve'ye kadar. Benide şaşırttı Zirve'nin orada oluşu fakat detayları tam bilmiyorum. Eğer tercih kılavuzunda yer alıyorsa tercih edilebilir. Ama yer almıyorsa zaten çıkmaz. İyice öğrenmek lazım.

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

724SATINALCOM adlı üyeden alıntı

Sol ne zaman güçlü olduki darbe yapabilecekti demişsin ama fethullah gülende güçlü değil (parti kursa %3 ancak alır ) ama darbe yapmaya teşebbüs ettiği söyleniyor... ayrıca 60 daki darbede Türkeş var diye sağ darbedir denemez. menderes c.bayarda önceden Chp liydi demokrasinin emekleme dönemleriydi sağ-sol fikri yoktu o zamanlarda... 28 şubatçılardan sonra AKP kazandı diye ( ki doğru değil kurulan fazilet partisinin oyu %15 e düşmüştü ) sağ darbede denemez

Aslında sağ da solda demeyelim Amerikancı darbeler diyelim.
ontedi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

724SATINALCOM 724SATINALCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 43 / 94
  • Ticaret 0, (%0)
Birçok farklı düşündüğüm ve eleştirilecek nokta bulduğum uzunca yazına uzunca cevap vermem mümkün değil zaten webmaster sitesiyseniz başka konuya girerseniz kapatılırsınız diye tehditler yapılan bir ortamda ne konuşabiliriz ki birde üstüne 15 temmuz geldi

LikeSend adlı üyeden alıntı

Tamamı Amerikancı darbedir hocam bunların ..... Bir tane darbe gösterin ki batıya natoya amerikaya bağlılık bildirmeden gerçekleşsin ve sonuçları bu çizginin dışına taşsın. Bir tane darbe gösterin ki sol/soyalizm/komünizm darbeden nemalanmış olsun.

......, Menderes için ABD ekseninden çıkmaktan başka asılmak için tek sebep kimse gösteremez mesela.... 28 şubat islamcılara karşı yapılmış, Ya da Çevik Bir nasıl oluyor da 28 şubat mimarıyken Erdoğan'a danışman oluyor

sadece darbe yapanlar değil siyasi parti başkanları da seçim öncesi amerikaya muteber insan olduğunu göstermeye giderler. 2002 seçimlerinden öncede erdoğan amerikaya gitmiştir ve 2011 yılına kadar avrupanın ve amerikanın tüm dediklrini yapmıştır hatta erdoğanın danışmanı amerikadaki yazdığı gazetenin köşesinde erdoğan için '' deliğe süpürmeyin kullanın'' demiştir...

60 darbesinden sonraki anayasayı tüm solcular en özgürlükçü anayasa derler bu sayede sol örgütler sendikalar öğrenci dernekleri geçlik önderleri 60lı ve 70 li yıllarda var olmuşlardır ayrıca ezanın tekrar Arapça okunmaya başlanması ve dini yerlerin tekrar faaliyete geçmeside darbede etkili olmadı diyemeyiz

çevik bir erdoğanın danışması olması meselesi: Zaman gazetesinin başyazarı Hüseyin Gülercede şu an fethullah gülen karşıısnda erdoğanın yanındadır.Çevik bir belki fikri değişti yada iyi maaş verildi 28 şubatı yaşamadığın için bilmiyorsundur öğretmenler ilkokul öğrencilerine başörtülü vekilin evinin önünde Türkiye laiktir laik kalacaktır diye bağırtılıyor ve bu Tvlerden yayınlanıyordu üniversitelerde başıörtülüler odaya çekilip çağdışı kıyafeti niçin giydiği sorgulanıp ikna edilmeye çalışılıyordu vs.vs
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

enucuzmagaza.biz
amway.com.tr/user/enucuzmagaza/invite=yes
shop.flptr.com
Trendium.Moda

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

724SATINALCOM adlı üyeden alıntı

Birçok farklı düşündüğüm ve eleştirilecek nokta bulduğum uzunca yazına uzunca cevap vermem mümkün değil zaten webmaster sitesiyseniz başka konuya girerseniz kapatılırsınız diye tehditler yapılan bir ortamda ne konuşabiliriz ki birde üstüne 15 temmuz geldi

sadece darbe yapanlar değil siyasi parti başkanları da seçim öncesi amerikaya muteber insan olduğunu göstermeye giderler. 2002 seçimlerinden öncede erdoğan amerikaya gitmiştir ve 2011 yılına kadar avrupanın ve amerikanın tüm dediklrini yapmıştır hatta erdoğanın danışmanı amerikadaki yazdığı gazetenin köşesinde erdoğan için '' deliğe süpürmeyin kullanın'' demiştir...

60 darbesinden sonraki anayasayı tüm solcular en özgürlükçü anayasa derler bu sayede sol örgütler sendikalar öğrenci dernekleri geçlik önderleri 60lı ve 70 li yıllarda var olmuşlardır ayrıca ezanın tekrar Arapça okunmaya başlanması ve dini yerlerin tekrar faaliyete geçmeside darbede etkili olmadı diyemeyiz

çevik bir erdoğanın danışması olması meselesi: Zaman gazetesinin başyazarı Hüseyin Gülercede şu an fethullah gülen karşıısnda erdoğanın yanındadır.Çevik bir belki fikri değişti yada iyi maaş verildi 28 şubatı yaşamadığın için bilmiyorsundur öğretmenler ilkokul öğrencilerine başörtülü vekilin evinin önünde Türkiye laiktir laik kalacaktır diye bağırtılıyor ve bu Tvlerden yayınlanıyordu üniversitelerde başıörtülüler odaya çekilip çağdışı kıyafeti niçin giydiği sorgulanıp ikna edilmeye çalışılıyordu vs.vs

Çok çok iyi yaşadım, çocukluğumdan beri ben de ailemde bu davanın içerisindeydi, ilkokula giderken okuldan sonra da MGV'ye gidiyorduk. 28 şubatı da iyi biliyorum.
HuseyinALHAS

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 9 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 9 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al