wmaraci reklam

Kredi ve Kredi kartı Yapılandırma Karmaşası ne Son Durum

4 Mesajlar 943 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

scelebi scelebi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek kamu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 439
  • Beğeniler 153 / 74
  • Ticaret 93, (%98)
27 Eylülde resmi gazete yayımlanarak yürürlüğe giren yönetmelik ile kredi vadeleri 48 aya çıkarılmak ile birlikte kredi ve kredi kartı borçlarına da yeniden yapılandırma imkanı verildi.

ilk etapta oldukça memnuniyet uyandıran uygulama aslında sona doğru hüsrana dönmeye başladı, bankalar sadece düzenli ödenen veya gecikmesi 90 günü geçmeyen banka borçlarını yapılandırma yapmaktadırlar.

İcraya düşenler, avukatta olanalar yasal takip birimine kredi borçları devredenler maalesef bu yapılandırma dan faydalanamıyorlar.

son durum ise sürekli değişmekte yayımlanan yönetmelik ucu açık olduğundan bankalara oldukça geniş bir alan kalmakta faiz oranları bankaların yine kafasına göre belirlediği bir hal almış.

hangi banka ne kadar vade veriyor hangi faiz oranı ile yapılandırmaya tabi tutuyor tüm güncel bilgileri http://www.e-kredim.com/bireysel-kredi-vadeleri-uzadi-mi/ başlıklı yazının altında yapılan yorumlardan öğrenebilirsiniz. 700-800 kişi yorum yapmış ve halen güncel yorumlar gelmektedir. bilginize
yazıdan ziyade yorumlar baya bilgi dolu.....

wmaraci
reklam

724SATINALCOM 724SATINALCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 43 / 94
  • Ticaret 0, (%0)
siten yerine burdan yazıyorum kusura bakma

bankaya gittik ( finansbank) düzenli ödeme olduğu için olmuyor dendi

peki olsaydı ne kadar olacaktı dedik 2.02 ve vade duruma göre 1.89 falan . zaten kredi kartı gecikme faizi ne kadardı? 2.02 falan

yani gitmeye bile gerek yok... %1 civarı olmayan yapılandırma ihtiyaca çözüm sağlamaz, bankalar zaten başka zamanlarda borcu yapılandıralım diye mesaj atıyordu yine bu faiz oranlarında. yeni birşey yok yani
scelebi

kişi bu mesajı beğendi.

enucuzmagaza.biz
amway.com.tr/user/enucuzmagaza/invite=yes
shop.flptr.com
Trendium.Moda

scelebi scelebi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek kamu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 439
  • Beğeniler 153 / 74
  • Ticaret 93, (%98)
724SATINALCOM bu durum batanları kurtarmak değil, batmak üzere olanlara, az bi deste olmuş, faiz oranı zaten fahiş, bende ziraat bankasına gittim 1,58 den 36 ay yapılandırdım, 13 bin borç vardı aylık 890 ödemesi vardı.
vadesini uzattım aylık 530 TL ye düşürdüm taksiti, bu arada sigorta parasını peşin istediler yapılandırmada sigorta parasını elden alıyorlarmış :(

724SATINALCOM 724SATINALCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 43 / 94
  • Ticaret 0, (%0)
senin ki krediydi galiba. ben kredi kartından bahsettim

enucuzmagaza.biz
amway.com.tr/user/enucuzmagaza/invite=yes
shop.flptr.com
Trendium.Moda
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al