wmaraci reklam

Kurtlar vadisi darbeyi biliyor muydu?

25 Mesajlar 3.326 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

AhmetCakmak34 adlı üyeden alıntı

Economist İyide hocam domain bilgilerinde birşey yazmıyor, marka tescilinde kime ait olduğu yazmıyorken paint ile "kurtlar vadisi darbe" resmi yazılmış marka bilgilerinde. Her gördüğünüze inanmayın.

Ek Olarak: Birde koskoca firma gidipte godaddy'den domain alacak değil ya. "Kurtlar vadisi darbe olacağını biliyordu, bunların hepsi oyun" diyen zihniyetin acilen kendi kötü düşüncelerinden arınması gerekiyor.

İlginç bir durum var, buna dikkat etmemiştim bende. Marka tescil 16 ağustos 2016 tarihinde RED yemiş, yani dün :) ayrıca başvuru kimin buradan göremiyoruz ama emniyet istediği takdirde bu bilgiye erişir. Şimdi domaine bakınca şüphe götürmeyecek şekilde kimin patent için başvurduğunu zaten anlarsınız. 1-2 gün arayla domaini alanla patent için başvuranlar farklı kişiler olamaz, domain de net bir şekilde pana film tarafından alınmış. Öyle bir kaç yıl önce de değil, darbeden sadece 1-2 ay önce oluyor bu olaylar, hepsi mi tesadüf ?

Ayrıca bir bit yeniği olduğu kesin, Pana film açıklama yapmadığı gibi Domain Registar bilgilerini de değiştirmişler, haber ortaya çıktığında kendim kontrol etmiştim gözlerimle gördüm : registrant email: muratozyer@panafilm.com yazıyordu ama değiştirmişler.
Sıkıntı yoksa neden değiştirsinler, neyi saklamaya çalışsınlar, neden bu kadar süre sessiz kalsınlar ki ?

Godaddyden neden almasın ? Dünyanın bu işte en büyük şirketlerinden biri, şirket domainlerine bak istersen nereden almışlar :D

Tam olarak şöyle yazıyordu, ama bu bilgileri değiştirmişler haber olunca.

registry registrant ıd: not available from registry
registrant name: murat \u00d6zyer
registrant organization:
registrant street: kucuk camlica mahallesi bulgurlu caddesi cicek sokak no:1
registrant city: uskudar
registrant state/province: ıstanbul
registrant postal code: 34696
registrant country: tr
registrant phone: +90.2163268373
registrant phone ext:
registrant fax:
registrant fax ext:
registrant email: muratozyer@panafilm.com
registry admin ıd: not available from registry
admin name: murat \u00d6zyer
admin organization:
admin street: kucuk camlica mahallesi bulgurlu caddesi cicek sokak no:1
admin city: uskudar
admin state/province: ıstanbul
admin postal code: 34696
admin country: tr
admin phone: +90.2163268373
admin phone ext:
admin fax:
admin fax ext:
admin email: email@panafilm.com
registry tech ıd: not available from registry
tech name: murat \u00d6zyer
tech organization:
tech street: kucuk camlica mahallesi bulgurlu caddesi cicek sokak no:1
tech city: uskudar
tech state/province: ıstanbul
tech postal code: 34696
tech country: tr
tech phone: +90.2163268373
tech phone ext:
tech fax:
tech fax ext:
tech email: email@panafilm.com
name server: ns21.domaıncontrol.com
name server: ns22.domaıncontrol.com
dnssec: unsigned

wmaraci
reklam

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
LikeSend Evet bende şimdi farkettim, domain.com'dan almışlar panafilm.com 'u :D Ama zaten yıllardır fetö'yü işleyen bir dizinin kurtlarvadisidarbe.com u almış yada almamış olmaması birşeyi değiştirmez. Film demekki önceden yapılması planlanmış, belki pana içinde fetö'cü vardır bilemiyorum ama zaten bu diziyi sırf devlet içinde dönen oyunları güzel bir şekilde anlattığı için bazı kesimler sevmiyor. Sevmeyen kesim bunu fırsat bilerekte film ile FETÖ darbesini mantıksız bir şekilde bağdaştırmaya çalışıp "demek ki herşey planlanmış, herşey oyun" demesi benim zoruma gidiyor. Anası babası şehit olsa eminim buna oyun diyemeyeceklerde, neyse.

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

AhmetCakmak34 adlı üyeden alıntı

LikeSend Evet bende şimdi farkettim, domain.com'dan almışlar panafilm.com 'u :D Ama zaten yıllardır fetö'yü işleyen bir dizinin kurtlarvadisidarbe.com u almış yada almamış olmaması birşeyi değiştirmez. Film demekki önceden yapılması planlanmış, belki pana içinde fetö'cü vardır bilemiyorum ama zaten bu diziyi sırf devlet içinde dönen oyunları güzel bir şekilde anlattığı için bazı kesimler sevmiyor. Sevmeyen kesim bunu fırsat bilerekte film ile FETÖ darbesini mantıksız bir şekilde bağdaştırmaya çalışıp "demek ki herşey planlanmış, herşey oyun" demesi benim zoruma gidiyor. Anası babası şehit olsa eminim buna oyun diyemeyeceklerde, neyse.

Bence haberleri vardı, yani böylesine bir tesadüf olamaz, 1-2 yıl önce olsa tesadüf olur rastgele almışlar denk gelmiş denebilir ama sadece 2 ay öncesinde domain alıp patent alıp .net'ini bile alıyorlarsa vardır bir bildikleri.

• Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
LikeSend Hain çok maalesef, kimin ne olduğunu kestiremiyoruz. Şuan FETÖ'cüler devlet yanındaymış gibi gözükerek resmen kendilerini FETÖ düşmanıymış gibi gösteriyor. Dikkatli olmak lazım.

Geçen hafta okuduğum Gülse Birsel'in şu yazısında güzel bir anlatımla ülke durumunu anlatmış. http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/gulse-birsel_488/ne-parisin-kruvasani-ne-avrupanin-monotonlugu_40183779
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

opencartim opencartim Bir Umuttur Yaşamak! Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek E-Sporcu!
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 359 / 372
  • Ticaret 26, (%100)
Kardeşim darbe falan yalan olucak değil. Darbe yalan olsa, binaların üzerinden F16'lara atlamaya kalkışan bir milletimiz olmazdı. Kurtlar vadisinin içinde ve yönetiminde büyük ihtimalle paralel yapıdan birileri var bu %100 veya, paralelciler ile işbirliği içinde olanları var. Bukadar söylüyorum.
Yoksa oturup, saatlerce senaryo yazıcak, her yazdıkları senaryo ileriki tarihlerde birebir karşımıza cıkıcak. heh gelde ye bunu . Bildiğin işbirlikçileri var.

Economist Economist Bla, bla, bla.. Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1943
  • Beğeniler 1098 / 1106
  • Ticaret 312, (%100)
Bazı arkadaşlar benim devlete karşı bir düşmanlığımı veya ortalığı karıştırmak istediğimi, uydurduğumu veya; bunun bir oyun olduğuna dair benim bu yazımdan yüzlerce kasıt aramışlar.

Artık burada ne paylaşsak; insanlar arkasında bir kasıt arıyor.

http://www.sabah.com.tr/yazarlar/gunaydin/sb-mevlut_tezel/2016/08/17/kurtlar-vadisi-darbeyi-biliyor-muydu
http://www.haberturk.com/magazin/televizyon/haber/1282644-kurtlar-vadisi-15-temmuz-darbe-girisimini-biliyor-muydu
http://www.mynet.com/magazin/detay/guncel/kurtlar-vadisi-darbe-girisimini-onceden-biliyor-muydu/90044/
http://www.cnnturk.com/turkiye/kurtlar-vadisi-darbeyi-onceden-biliyordu-iddiasi

İçinde CNN Türk'ünde bulunduğu ve Başbakan Erdoğan'ın Milleti nereden dışarıya davet ettiği, Darbe girişimine teşebbüs eden bazı Asker veya hainlerin CNN Türk binasını bastığını tamda Darbe'nin içinde olan bir Haber kanalının bu haberi yayımlaması hainlik değil mi? Bu haberi yayıma almayan bazı Televizyon kanallarına sormamız gerekiyor; neden yayıma almadınız?

Eğer burada bu domain'e yakın bir darbe domaini alınarak ve bu Domain '' Cem Yılmaz veya başka bir sanatçıya ait olsaydı. '' burada hepiniz hain diyecektiniz, yapar diyecektiniz, biliyordu diyecektiniz. Yalan mı?
Rekomedya opencartim

kişi bu mesajı beğendi.

724SATINALCOM 724SATINALCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 43 / 94
  • Ticaret 0, (%0)
Biz zaten Kurtlar Vadisini derin yapıları biliyor gelecekte olacakları öngörüyor diye

izlemiyormuyduk?

darbeyi de bilmişlerse helal olsun derim...

Ek Olarak: ayrıca dünlerde açılan aynı konuya yazı yazmıştım... konu silinmişti

aslında konu yeni değil yani

( Who.is bilgisini vermiştim ama sonrasında who.is bilgileri kapatılmıştı firma tarafından )
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

enucuzmagaza.biz
amway.com.tr/user/enucuzmagaza/invite=yes
shop.flptr.com
Trendium.Moda

ReklamKap ReklamKap Faydalı olmak güzeldir. Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Firma Rehberi
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1478
  • Beğeniler 103 / 475
  • Ticaret 31, (%100)
AhmetCakmak34 koskoca Kurtlar Vadisi Godady'den mi domain alacak yazmışsınız hocam. Koskoca firmalar neredne domain alırlar hocam? Soru amacım sadece bilgi almak.

• Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
reklamkap nic.tr var ülkemizde, çoğu markanın tercih ettiği, en eski domain sitelerinden.

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
patent tescildende var panama patenti 3 ay önce almış

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al