freelance iş ilanları

La Casa De Papel Çılgınlığı

43 Mesajlar 6.438 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

murattat murattat TATOĞLU BİLİŞİM Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek e-ticaret yöneticisi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 858
  • Beğeniler 21 / 324
  • Ticaret 41, (%100)
Son 3 ayda izlediğim en güzel diziler ;

Game of thrones
La casa da papel
Vikingler
Narcos

wmaraci
reklam

VipTema VipTema Vip Tema Web Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Vip Tema Web Tasarım A.Ş.
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad Ö** I**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 704 / 703
  • Ticaret 21, (%100)
Iki günde bitirdim. Genel olarak akıl dolu bir dizi. Tadında bırakmışlar bizim dizilerin senaristleri gibi malzeme bulamayınca alakasız karakterleri yok bu onun oğlu çıksın bu şunun anası çıksın tarzında eslestirmeyen harika bir dizi.

MertUslu MertUslu Estağfirullah Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ademoğlu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1022
  • Beğeniler 240 / 291
  • Ticaret 3, (%100)
Film kıvamındaydı, bölümü 1 saat arkadaş ya, izle izle bitmiyor her neyse 2 gün sürdü bitmesi :)

Notlarım;

-Berlin ve profesör çok uygun seçilmiş hemde çok. Ayrıca berlin GTA5'deki Trevor'u da ufaktan andırıyor.
- Oslo ve Helsinki çok çok iyi bir takımlar. (no-spoiler)
-Nairobi joker eleman, rüzgarın götürdüğü yere sürükleniyor.
- Tokyo ve Rio'yu seven seviyor ama az sövmedim. Tam şerefsizler. Bilmiyorum belki ben kusursuzluğu sevdiğim için sinirimi bozmuşlardır ama ben Berlinin yerinde falan olsam ikisini de öldürürdüm. Zaten çoğu kayıp o ikisi yüzünden oldu bence.
- Denver ve babasının adını unuttum da, yani var gibiler de yok gibiler de, özellikle denver'den daha çok ne bileyim agro hareketler beklerdim, başına bi sürü şey geldi, o mafya tavırlara rağmen 1 fiske vurmadı kimseye :D

- Dizi güzeldi ama daha akıllıca planlanabilirdi, spoiler vermemek için tam yazamıyorum ama ne bileyim daha güzel şeyler olabilirdi, yani mesela profesör ağlamayabilirdi, hani o zamanda belki hep iyiler kazanır gibi kusursuz bir zafer olurdu ve bu kadar etkilemezdi belki ama, yani işte... kurallar falan yalan oldu zaten.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al