124577-63e13ea26597a.jpg

6 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde yerel saatle 04.17 sularında 7,8 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiğini büyük bir üzüntüyle öğrenerek MEXC Türkiye olarak elimizden gelen tüm desteği sunmaya çalışmak istedik.

 

MEXC, hayatını kaybedenlerin ailelerine ve tüm Türk halkına yürekten başsağlığı dileriz.

 

MEXC Türkiye ekibi deprem haberini alır almaz acilen "Türkiye Deprem Yardım Özel Timi" kurmuş ve ihtiyaç sahibi insanlara yardım için malzeme satın almak üzere 1.000.000 TL'lik afet yardım fonu hazırlamıştır.

 

Türk Kızılay derneği ile iletişime geçerek afet yardım planını paylaşmıştır.

 

MEXC, durumla yakından ilgilenerek afet yardımının ilerlemesini gerçek zamanlı olarak takipte kalacaktır.

 

Dualarımız tüm Türk halkı ile beraber! Afet bölgesindeki insanların bir an önce yuvalarına kavuşmalarını diliyoruz.

 

MEXC Türkiye Ekibi olarak gıda, içecek, temizlik, temel ihtiyaç ve barınma malzemeleri içeren MEXC İnsani Yardım tırımız deprem’den zarar gören ihtiyaç sahiplerine ulaşmak üzere yola çıktı.

 

Desteklerini eksik etmeyen herkese teşekkür eder, tüm halkımıza başsağlığı, yaralılara acil şifalar dileriz. İnsani yardım tırımızı yola çıkardık.


124577-63e13eae25faf.jpg

124577-63e13eb8d6737.jpg

 

Not: Konuyu paylaşmamın amacı kesinlikle reklam değildir, tamamen kullanmış olduğum borsanın böyle talihsiz bir günde diğer borsalara örnek davranış olacak şekilde bu kampanyayı başlatmasından dolayı paylaşmak istedim. Daha kötülerinin olmaması dileğiyle.