wmaraci reklam

Okul kantinlerinde 1 aylık su kaldı

29 Mesajlar 4.073 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Heisenberg0133 Heisenberg0133 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Jr. Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 641
  • Beğeniler 768 / 377
  • Ticaret 14, (%100)
Bunu söyleyen kantinci beyinsiz salağın tekidir kimse kusura bakmasın neden mi ?

Ulan be adam zaten bu bimde,a101 de 500 ml su 50 kuruşa satılıyor, Peki bu kantinciler okulda suyu kaça satiyor ? Ben söyleyeyim şuan bim ve a101 dışında nereye giderseniz gidin marketlerde su 1 lira. Hiç kafan çalışmıyorsa git al bimden a101 den 50 kuruşa zaten her şekilde sen bunu kantinde 1 liraya satıyorsun

Son zamanlarda her şeye zam geldi doğru ama bunu söyleyen adamın ya 1 gram beyni yoktur ya da artık %500 kâr edemeyeceğini anlayınca saçma saçma sağa sola saldırıyordur. Kimse kusura bakmasın ama eskiden 20-25 kuruşa toptan su alıp 1 liraya satan kantinciler bunlar masum ayağına yatmasınlar.

Ben 3 yıl önce liseden mezun oldum 3 yıl önce bile kantinde su 1 liraydı ( o zaman dolar bu kadar artmamıştı,toptan kaça alıp sattıklarını siz hesap edin )

Allah gözlerini doyursun ne diyim.

wmaraci
reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Kantinler kanser yuvaları. Acilen çeki düzen gerek çoluk cocuk zararlı ne varsa alıyor.

Ben hep suyu evden götürüyordum. Bu konuda cidden kantinler tam bir kazık. 1 kutu sutü 1.5 liradan alıyordum, marketlerde 75 kuruştu. Cikolata falan da yasaklanmali kantinlerde kuru meyve falan versinler. Cocuklari zehirliyorlar.

Bir tost yapiyordu bizim kantin japon animelerindeki shuriken gibi fırlatsan duvara saplanırdı 2.5 3 liradan satıyordu. Kaşarlı tost aliyordum kaşara değdiriyordu cekiyordu heralde içinde kaşarın k'si yoktu
Heisenberg0133 EmineT

kişi bu mesajı beğendi.

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
50 TL'lik alsınlar.
miyondemli Ygtgnn

kişi bu mesajı beğendi.

Heisenberg0133 Heisenberg0133 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Jr. Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 641
  • Beğeniler 768 / 377
  • Ticaret 14, (%100)
Backlinkcigeldi kanser yuvasını geçtim, başımıza kartel kesildiler bide.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Heisenberg0133 adlı üyeden alıntı

Backlinkcigeldi kanser yuvasını geçtim, başımıza kartel kesildiler bide.

40 50 adet inegöl köfteyi 10 liraya satan yerler vardı oradan köfte alıp satiyorlardı. Köfteler bembeyaz dile gelse ben ne etiyim ulan diye haykıracak resmen.

Adam 1 2 senede altına ev araba çekiyor nasıl oluyor bu iş? Bu kantinler de ranta dayalı torpil geçiyorlar. Lisede dışarıdan yemek getirtiyoruz diye müdüre şikayet etmiş kapıda nöbet tutmuştu her gün. Kantine inat evden getiriyordum yemekleri. Rezillik resmen. Bu konuda tavrım net. :) kantincilerle kapatılacak bir hesabım var :) ahah
webisyo Heisenberg0133 zizanet

kişi bu mesajı beğendi.

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)
Söylüyoruzda inanmıyorlar

Muhammed adlı üyeden alıntı

Kardeşlerim söyledi de baya zam gelmiş kantinlere. Zaten kantinler yüksek fiyata satıyordu iyicene fiyatlar yükseldi.

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

40 50 adet inegöl köfteyi 10 liraya satan yerler vardı oradan köfte alıp satiyorlardı. Köfteler bembeyaz dile gelse ben ne etiyim ulan diye haykıracak resmen.

Adam 1 2 senede altına ev araba çekiyor nasıl oluyor bu iş? Bu kantinler de ranta dayalı torpil geçiyorlar. Lisede dışarıdan yemek getirtiyoruz diye müdüre şikayet etmiş kapıda nöbet tutmuştu her gün. Kantine inat evden getiriyordum yemekleri. Rezillik resmen. Bu konuda tavrım net. :) kantincilerle kapatılacak bir hesabım var :) ahah

Hocam onların içindekilere baktınız mı hiç?

Genellikle et %10u geçmez. O da tavuk etidir. Gerisi zaten sos. Kızartınca iyicene küçülüyorlar.Okulda dışarıdan yemek getirme olayını da bir çok kişi yaşamıştır biz de kapıdan alamıyorduk arka bahçedeki tellerden alıyorduk :D tabi fark edilene kadar.

buzmavisi buzmavisi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1451
  • Beğeniler 302 / 276
  • Ticaret 11, (%73)
allahın suyuna zam yapan da adam değildir. Ulan bizim köyde kaynak var bildiğiniz en baba markalara bin basar , boşa akıyor.

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)
buzmavisi su para etmiyor zaten şişesi para ediyor onun hammaddeside dolarla geliyor

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al