wmaraci reklam

Payoneer Masrafları Hakkında Yardım!

5 Mesajlar 885 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

serhatwxe serhatwxe WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek 3D Modelleme / Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 1 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
PayPal kapandığı için alternatif olarak Payoneer'a yönelmeyi düşündüm fakat kafam soru işaretleriyle dolu.

1. Enpara kartım var, bu kartı kullanarak Payoneer'dan para çekebilir miyim? eğer çekebilirsem kur fiyatlandırmaları ne kadar, kesinti var mı? bunun hk. internette bilgi bulamıyorum. Swift masrafları hk. bilgisi olan var mı? (Bazı forumlarında bir kaç sene önce açılmış konulara baktığım zaman birisi Swift sistem doları 0,50 olarak sayıyor. Yani kendi kurunu kendisi belirliyor demiş. Bu ne kadar doğru?)

2. Mastercard tabanlı Payoneer kart siparişi verip onun üzerinden ATM'de çekim yapmayı düşünürsem çekim başına $3,50 alıyormuş. Ayrıca Kartın etkinleştirmesi $10 (bu ne anlama geliyor? kart ücretsiz değil miydi?) ve aylık $30 dolar mış.

Swift sistem mi daha karlı yoksa Payoneer kart siparişi vermek mi? ayrıca bu duyduklarım ne kadar doğru? bilen birisi varsa gerçekten çok teşekkür ederim.

(Konu yanlış yere açıldıysa affola.)

wmaraci
reklam

AzX66 AzX66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1457
  • Beğeniler 846 / 453
  • Ticaret 14, (%100)
yıllık 30 dolar kendi sitesinde fiyatlandırma var bende bu ayın 15 inde ödeme alıp çekmeyi denicem şimdilik fikrim yok kartıda almadım

MobilOdemeBozdur MobilOdemeBozdur Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mobil Ödeme Bozum
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 433
  • Beğeniler 61 / 61
  • Ticaret 12, (%100)
Atm'de çekim yaparken 3.5$ Payoneer kesintisi ve bir de bankanın kendi kesintisi var.

mdhouss mdhouss Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 426
  • Beğeniler 54 / 100
  • Ticaret 0, (%0)
https://wmaraci.com/forum/beyin-firtinasi/skrill-vs-payoneer-vs-bitcoin-473866.html#post2713643 okuyun

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

yakup yakup satılık adsense hesabları Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Payoneer 'e paranız gelince karta yükleme yaparsınız. Bunu 2 saat içinde yapsıın isterseniz 5$ 2 gün içinde yapsın isterseniz 2$ ödersiniz. Ben bir süre kullandım çok sevemedim, paxumm kart istedim yakında gelirse onu deneyeceğim. Paypal mumla aranıyor resmen.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al