Reddit ve YouTube’dan Fransa Bayraklı Logo

12 Mesajlar 2.207 Okunma
smmexpress

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

melankolia adlı üyeden alıntı

Bu bombalar ortadoğuda patladığında dünyadan ses çıkmıyor ama paris oldumu insanlığın iki yüzlülüğü ortaya çıkıyor.

SerkanA adlı üyeden alıntı

Ankarada'da onca insan öldü onlar can değilmiydi tamam yapsınlar birşey demiyorum ölümler saldırılar herkes için kötü ve zor durumlar ama neden iş Müslümanlara gelince susuluyor yazık gerçekten

İslam dünyası kendi içinde birbirini yiyor zaten Osmanlı'nın çökmesinde en büyük etken Arabistan Filistin gibi vilayetlerdi(Osmanlıdan bahsediyorum) En çok güvendiği yerden darbe aldı Osmanlı her zaman diyorum Müslüman olup para için dinini dilini ırkını Devletini satan insanlar olduğu sürece İslam Dini kötülenir.
Birlik olmalı konuyu saptırmadan küçük bi örnek daha vereyim günlerce Turan ordusu kuruluyor haberi geçilmişti bi ara, neye yarıyor Irak Türkmenleri Doğu Türkistan Türkmenleri Tatar Çerkez Kurtistan (Rusyanın hemen altında) da yaşanan acılara merhem olabilecek bişey yapıldı mı ? yok nedeni çok açık Çıkar meselesi
Sözde kurulan Turan ordusu(ben hala inanmıyorum varsada aktif değil/işe yarar bi faaliyet yok);
Doğu Türkistana yardım edilse Turan ordusu içinde yer alan Azerbaycan Türkiye Özbekistan ve diğer üye ülkeler Rusya ve çinle ilişkiler bozulacak
Çerkes Tatar Kurtistan'a yardım edilse Rusya ile işler bozulacak
Irak Suriye Türkmenlerine yardım edilse Nato ve Rusya ile işler bozulacak
yani uzun lafın kısası biz bir olamıyoruz Türk milletlerde(Azerbaycan bazı konularda bunun dışında) Müslüman ülkelerde durum aynı her birimiz birbirimizin ayağının dibine çukur kazıyo.Bu yüzdendir Keşke Fatih Kanuni Döneminde yaşasaydım diyesi geliyor insanın (bu bazı Aşırı cumhuriyetci arkadaşlara batmasın Osmanlı Devletide senin atan )
AzX66

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

AzX66 AzX66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1457
  • Beğeniler 846 / 453
  • Ticaret 14, (%100)
Suriyede her gün oluyor istatistikten ibaret kalıyor nedense ama fransada olursa katliam kimse insan haklarından bahsetmesin.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al