Samsunda 19 yaşındaki gencin şüpheli ölümü

2 Mesajlar 864 Okunma
smmexpress

EmreGuven EmreGuven emree.net Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1519
  • Beğeniler 470 / 433
  • Ticaret 35, (%100)

Samsun’da evinde rahatsızlanarak ailesi tarafından hastaneye kaldırılmak istenilen 19 yaşındaki genç, yolda hayatını kaybetti.
Olay, İlkadım ilçesi Ataköy Mahallesi’nde gece meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 19 yaşındaki M. K. evlerinde rahatsızlandı. Kasılmaya başladığı öğrenilen genç, ailesi tarafından Samsun eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi’ne kaldırılmak istendi. M.K. hastaneye götürülürken yolda hayatını kaybetti. Kıran’ın zehirlenmiş veya beyin kanaması geçirmiş olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor. M.K.’ın ölümü ailesini ve yakınlarını gözyaşına boğdu. Kesin ölüm sebebinin otopsi sonucu belli olacağı öğrenildi. Savcı, Kıran’ın ölümünü şüpheli buldu ve olayla ilgili soruşturma başlattı.

KAYNAK

Öncelikle şunları söylemek istiyorum, bu arkadaş benim orta okulda en samimi arkadaşımdı, yediğimiz içtiğimiz bir giderdi. Bugün bu haberi görünce beynimden vurulmuşa döndüm, inanamadım. 10-15dklık kafa yaşamak için hayatınızdan olmaya değer mi ? Arkanızda gözü yaşlı ana baba eş dost bırakmaya değer mi ? Bu işe birinin dur demesi lazım, devletin artık bişeler yapması lazım, bu 1 değil 2 değil neredeyse hergün haberlerde görüyoruz bonzaiden hayatını kaybedenleri..

wmaraci
reklam

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
ben hemen hemen hergün görüyorum köşe başlarında degişen birşey yok olmazda Huzur İslamda Diyoruz Madem İslami Bir akıl ve yetiştirme tarzı olmadan hayatın hiçbir alanında başarılı olamayız bizler Bu hükümetlede Üreten bir ülke değil daha çok tüketen bir ülke oluruz ayrıca bol kazanclı para kazandıran oyunlar varken çoçuklar küçük yaşlarda ailelerinden birşey istemeye ihtiyaç duymadan yaşıyorlar okuldan çıkarken direk iddea bayisine koşulan yeni bir nesil ve ardındanda bonzai ve diğer birçok kötü şey var sokaklarda say say bitmez inş düzelir demekten başka yapıcak birşey yok
EmreGuven

kişi bu mesajı beğendi.

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al