wmaraci reklam

Sanayi Bakanı Varank’tan kriz itirafı…

3 Mesajlar 488 Okunma
wmaraci reklam

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)

Sanayi Bakanı Mustafa Varank, Türkiye ekonomisinin son bir aydır “görece zor zamanlar” yaşadığını, ancak bunu atlatacak dirence sahip olduğunu söyledi.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, TÜSİAD’ın Sanayide Dijital Dönüşüm Günleri etkinliğinde yaptığı konuşmada ekonomi gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Son bir aydır “görece zor zamanlar” yaşandığını belirten Varank, “Ama bunların hepsini atlatacak dirence sahibiz” dedi.

“Gelir dağılımı, finansmana erişim, beşeri ve sosyal kalkınmada çok iyi seviyelere geldik” ifadelerini kullanan Varank, “2023 yılında, dünyanın en büyük 10 ekonomisi arasına girmek istiyoruz. Bunun için bir paradigma değişimine ihtiyaç var” açıklamasını yaptı. Varank, sanayiciler için Dijital Dönüşüm Merkezleri kurduklarını bildirerek, Ankara ve Bursa’da model fabrikaların Kasım ayında hizmete açılacağı bilgisini verdi.

wmaraci
reklam

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2761
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
Gelir dağılımı, finansmana erişim, beşeri ve sosyal kalkınmada çok iyi seviyelere geldik bunu ben neden göremiyorum acaba enteresan heleki gelir dağılımı çok çok iyi onlara 5 bize 0,50 neyse yorum yapmaya değmez.
BHA

kişi bu mesajı beğendi.

dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 20 tl bakiye hediye

BHA BHA bhamedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Aşçı, Makale Yazarı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 460 / 460
  • Ticaret 20, (%100)

ntka adlı üyeden alıntı

Gelir dağılımı, finansmana erişim, beşeri ve sosyal kalkınmada çok iyi seviyelere geldik bunu ben neden göremiyorum acaba enteresan heleki gelir dağılımı çok çok iyi onlara 5 bize 0,50 neyse yorum yapmaya değmez.

Hocam onlar zaten kendi ceplerine giren meblağlar için konuşmaktalar. Sen olayı yanlış anladın sanırım. :P Bu ülke neden böyle ya neden kimse halkını korumuyor?
NETEOR

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al