wmaraci reklam

Sedat Peker Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

15 Mesajlar 2.641 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

inside inside İlaydam Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Operaio Specializzato
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 49 / 48
  • Ticaret 4, (%100)
Bir devletin ic meselelerini YouTube üzerinden sergileneyen bir insan o devletin vatandaşı olamaz kardeşim, bu adamın intikam peşinde olup zamanı gelince ulan YouTube üzerinden konuşup ne mallık yapmışım demeye gelecek. Okadar vatan seversin git thodex kurucusunu bul al getir ülkene insanlarını sevindir anca devlete ihanet ci çıkıyor, havasını yurtdışında alıyor buraya artistlik tasliyor
netman SEBTURKA

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

alper155 alper155 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2021
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek serbest ticaret
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 28 / 48
  • Ticaret 8, (%75)
inside tecavüz, cinayet, tehdit, haraç, uyuşturucu ticareti bunlar mı devletin sergilenen iç meseleleri
001

kişi bu mesajı beğendi.

inside inside İlaydam Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Operaio Specializzato
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 49 / 48
  • Ticaret 4, (%100)
alper155 bu saydıklarinin hepsi bir savcının işidir, bu adamın sorunu varsa gider konusacaklari varsa mahkemeye gider istediklerini konuşur savunur. Bu adamın yaptığı iş saten saydıklarindan daha masum değil. Devletin birşeyleri bilmesi gerekiyorsa dinlemesini bilen bir devletiz. Senin ülkende Mafya ya mağdur kalanlarla konuşup öğrenmek gerekir, ki saten devletin yapmak istediği bu, Mafyalik bir iş değil kardeşim ne yaparsa yapsın ama bu şekilde ülkesini savunamaz youtub üzerinden halledilecek bir iş değil. Bu adam sadece bir kişiye taktı kafayı oda işini yapıyor. Okadar yardım yaptık diyor videodan o yardım paraları neyle kazanıyor sorun bu Sedat Pekere.

Koskoca Mit ile işbirliği yapmaktansa neden yuotub, madem bu kadar milliyetcisin lan devletin neye duruyor da yurtdışı na kaçıyorsun. Fetucu değilim diyor la aynısı yapiyorsun ya, kaçtın oradan buradaki işleri karıştırmak için elinden geleni yapıyorsun.
Memleket sevgisi bu değil, dün akşam son bölümü izledim yeminle adam kendince bir sorun yaratmış kişisel meselesinden başka birşey konuşmuyor.

gerilink gerilink SEO Ajansı Kullanıcı
  • Üyelik 18.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 39 / 1
  • Meslek 1
  • Konum 1
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 155 / 155
  • Ticaret 8, (%100)
Zamanında fetö de ses kayıtları yükledi YouTube'a ak parti tabanı açıp dinlemeden montaj dedi. Şuanda Sedat Peker'in söylediklerine de iftira diyip geçiyorlar istediği kadar konuşsun deliller sunsun dolar yaklaşmış 9 liraya, benzin olmuş 8 lira, ortada aşı yok, esnaf dükkan açamıyor insanlar bunlara bile ses etmezken Sedat Peker'i kim takar?

Profesyonel SEO Hizmetleri
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

alper155 alper155 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2021
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek serbest ticaret
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 28 / 48
  • Ticaret 8, (%75)

inside adlı üyeden alıntı

alper155 bu saydıklarinin hepsi bir savcının işidir, bu adamın sorunu varsa gider konusacaklari varsa mahkemeye gider istediklerini konuşur savunur. Bu adamın yaptığı iş saten saydıklarindan daha masum değil. Devletin birşeyleri bilmesi gerekiyorsa dinlemesini bilen bir devletiz. Senin ülkende Mafya ya mağdur kalanlarla konuşup öğrenmek gerekir, ki saten devletin yapmak istediği bu, Mafyalik bir iş değil kardeşim ne yaparsa yapsın ama bu şekilde ülkesini savunamaz youtub üzerinden halledilecek bir iş değil. Bu adam sadece bir kişiye taktı kafayı oda işini yapıyor. Okadar yardım yaptık diyor videodan o yardım paraları neyle kazanıyor sorun bu Sedat Pekere.

Koskoca Mit ile işbirliği yapmaktansa neden yuotub, madem bu kadar milliyetcisin lan devletin neye duruyor da yurtdışı na kaçıyorsun. Fetucu değilim diyor la aynısı yapiyorsun ya, kaçtın oradan buradaki işleri karıştırmak için elinden geleni yapıyorsun.
Memleket sevgisi bu değil, dün akşam son bölümü izledim yeminle adam kendince bir sorun yaratmış kişisel meselesinden başka birşey konuşmuyor.

ben peker'i bir kelime bile savunmadım dikkat edersen. peker'in temiz ve düzgün bir insan olmayışı iddiaların yanlış olduğunu göstermez. bir çok pis işi zaten beraber yapmışlardır. ama bahsi geçen kişilerde en az onun kadar kirlenmiş kişiler ve yaptıkları pis işleri devlet imkanlarıyla yapıyorlar. Peker'i ayrı tartışmak lazım şuan konuşulması gereken konu peker değil, bahsi geçen zatlar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al