wmaraci reklam

SohbetCep Dikkat

4 Mesajlar 775 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

sohebtlist sohebtlist WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek kafe
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar nolursunuz çocuklarınız kardeşlerniz nerede ne yapıyor çok dikkat edin.
Geçen günler kardeşimin yanından geçerken çaktırmadan bilgisayarına baktım kendisi 13 yaşında kız çocuğu http://www.sohbetcep.com adlı bir sitede olduğunu fark ettim neyin sohbetiymiş bu diyip merak ettim ne yaptığını not aldım sitenin ismini bir kenara aradan bir kaç gün geçti evde yokken ben girdim girer girmez bir sıcak karşılama bir ilgi alaka inanamazsınız kendimi prenses gibi hissettim. Güzelmiş filan derken birazdan özel mesajlar gelmeye başladı kaç yaşındasın, nerelisin, okuyormusun filan yaşımın 12 olduğunu okuduğumu söyledim derken neredesin şuanda evdeyim diyorum kimse varmı diyor sorular git gide ileriye gidiyor karşımdaki kişiler büyük insanlar geneldeki sohbetlerden anlıyorum ama özelden cinsellik arıyorlar derken üzerinde ne var külodun ne renk gibisinden sorulara kadar ilerleme başladı 12 yaşındayım dememe rağmen bunları yaptı arkasından face varmı skype varmı gibi şeyler sordu özelime gelen şahıslar daha fazla dayanamayıp çıktım.
Aman arkadaşlar dikkat diyeyim mahsumca gözüken sohbetler tehlikeli olabilir koruyup kollamak kandırılmasını engellemek onlara güzel bir gelecek sunmak başlıca görevimiz
main

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)
Sohbet sitelerinde takılan insanların cogu işsiz, cahil, serseri, sapık ve ************** oldugu aşikar evde küçük sahısların bulundugu internete güvenli nete dönüştürmek bu siteleri erişimi engellemek lazım. Bu tür serserileri gönül isterki hepsini marsa sürelim orda kendi baslarına yasasınlar.

Fatihaydin Fatihaydin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Kalite
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 510
  • Beğeniler 125 / 144
  • Ticaret 1, (%100)
Sohbet sitelerine bende sıkıntı atmak için girerim musait olduğum zamanlarda.Ama dediğin doğru 17 de desen yaşlı yaşlı adamlar direk cinsellik konuşuyor.Allah cezalarını versin.Nasıl bu hale geldik bilemiyorum.

TeamScriptim TeamScriptim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 90 / 202
  • Ticaret 11, (%100)
Bu olay burada birkaç görüntülenme ve cevap alır ve burada kalır. Ama Ekşi gibi Türkiye gündemine yön veren bir platformda dile getirilirse binlerce insan hem bilgi sahibi olur hem de konu daha da dikkat çeker. Naçizane.

Mustafa Kemal ATATÜRK!
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al