wmaraci reklam

Şok'ta 25 TL alışverişe Sinema Bileti Hediye

3 Mesajlar 550 Okunma
wmaraci reklam

PoineTR PoineTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Bilgisayar Prog.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 390
  • Beğeniler 112 / 111
  • Ticaret 3, (%100)
Merhabalar arkadaşlar. Banabak ve Şok Marketin anlaşması ile yapılan bu kampanyadan faydalanmak için ilk başta
http://bnbk.in/cgr/GvkzO bu linkten Banabak mobil uygulamasını indirin. Daha sonra hesap oluşturduktan sonra Fırsatlar kısmında gözüken Şoktan 25 TL alışverişe Sinema bileti kısmına tıklayın. Alışveriş fişinizi çekin ve gönderin.

Fişinizin geçerli olabilmesi için ise belli markalardan alışveriş yapmak gerekiyor. Bu markalar şöyle;
- Head&Shoulders - Pantene - Orkid - Venüs - Gillette - İpana - Oral-B ürünleri içinden 25 TL ve üzeri alışveriş yaptıktan sonra fişinizi uygulama üzerinden gönderin. Fişler 3 gün içinde onaylanıp, fiş onayından 3 iş günü içerisinde sinama kodunuz gönderilecek. Her tüketici en fazla bir kere yararlanabilir ve her fiş tek bir kere onaylanabilir. Ama farklı hesaplar ile farklı fişlerle istediğiniz kadar alabilirsiniz galiba.

Detaylı bilgi için banabak uygulamasını indirebilirsiniz. Puan biriktirerek daha fazla hediyeye sahip olabilirsiniz.

wmaraci
reklam

SENibrahim SENibrahim ibocum Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 4598
  • Beğeniler 1727 / 1541
  • Ticaret 15, (%100)
Refsiz linkte verseydin keşke ama yine de sağ ol.
PoineTR

kişi bu mesajı beğendi.

Herkez hata yapabilir, pardon herkes. | ibocum.com

PoineTR PoineTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Bilgisayar Prog.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 390
  • Beğeniler 112 / 111
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam ref 5 kişi ile sınırlı ben ref sınırını doldurdum isterseniz google play üzerinden indirebilirsiniz direkt. Link almak için kullandım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al