wmaraci reklam
lidertakipci

SON DAKİKA ! Bingöl'de 1 şehit...

2 Mesajlar 650 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

denizbabasi denizbabasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)
Mayına basan asker şehit oldu

Bingöl'ün Genç İlçesi'nde PKK'lılarla güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada araziye döşenen mayına basan bir asker ağır yaralandı. Yaralı asker hastanede tedavi altına alındı ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit oldu.

Bingöl'ün Genç İlçesi Suveren mevkiinde bugün güvenlik güçleri ile PKK'lılar arasında çatışma çıktı. Çatışma sırasında bir asker PKK'lıların araziye tuzakladığı mayına basmasıyla meydana gelen patlamada ağır yaralandı.

Durumu ağır olduğu belirtilen asker ambulansla Bingöl Devlet Hastanesi'ne getirilerek tedavi altına alındı. Ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit oldu.

Bölgede güvenlik güçleri ile PKK'lılar arasında çatışmaların yer yer sürdüğü öğrenildi.

HÜRRİYET

wmaraci
reklam

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)
Allah rahmet eylesin. Bizim işimiz de kolay değil. Bizim ordumuz tüm dünyanın beslediği israil'in yan ordusuna karşı. Mutlak zafer bizim olacaktır. Türkiye'yi yok etmek isteyenlerin tuzağı varsa Allah'ın da tuzağı var. Ben inanıyorum ki artık bu olaylar milletin sabredemeyeceği dereceye ulaşınca Allah şiddetli bir azap gönderecek o şerefsizlere. Buna inanıyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al