wmaraci reklam

Suriyeli Kadınla Basılan İmam Açığa Alındı Soruşturma Açıldı!(HABER METNİDİR)

7 Mesajlar 935 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)
"GÜNCEL" KATEGORİSİNDE BİR KONUYA GİRDİNİZ;
DİKKAT! HABER METNİDİR.

NOT: KONUYU YANLIŞ ANLAMAYIN HABER METNİDİR. BEN DE HABERİ GÖRDÜM PAYLAŞIYORUM ÖZELLİKLE BU HABERİ SEÇMEDİM. GENEL OLARAK ÇOĞU HABERİ PAYLAŞIYORUM.

“TEMİZLİK YAPIYORDUK, YORULMUŞUZ”

Suriyeli kadın “Temizlik yapıyorduk, çok yorulmuşuz” dedi. İmam Eyüp Ö. ise konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadan ekip otosuna bindi. İkili karakola giderek ifade verdikten sonra serbest bırakıldı. Olay sonrasında tekrar camiye dönen imam Eyüp Ö. yatsı namazını kıldırmak istedi.

“SENİN ARKANDA NAMAZ KILMAYIZ”

Cami cemaati “Biz senin arkanda saf tutmayız” diyerek imama tepki gösterdi. Bunun üzerine imam Eyüp Ö. camiyi terk etti, namazı müezzin kıldırdı. Cami cemaati imamın birçok kez Suriyeli kadının evine “yardım bahanesiyle” gittiğini söyledi. Suriyeli kadının da evli olduğu öğrenildi.

CAMİYİ RANDEVU EVİ GİBİ KULLANMIŞ

Suriyeli kadının daha öncede birçok kez camiye geldiği belirtildi. Bölgede yaşayan insanların bu durum karşısında şok içinde oldukları ifade edilirken infial halinde olan cemaat; camilerinin randevu evi gibi kullanıldığını, camilerinin kirletildiğini düşünüyor. Ve bundan sonra nasıl ibadet edeceklerini soruyor.

İMAM AÇIĞA ALINDI

Konuyla ilgili Sözcü Gazetesi'ne konuşan Kurtuluş mahalle muhtarı Ayhan Gezdir, söz konusu imamın 3-4 yıldır Suriyelilerle çok yakın olduğunu söyleyerek, “Bütün işlerini görüyor, sürekli görüşüyordu. Camide ne oldu ne bitti bilmiyoruz. Polis ekipleri camiyi basıyor ve içeriden Suriyeli bir kadınla birlikte bizim imam çıkıyor. Sonrasında ifade veriyorlar ve serbest bırakıyorlar” dedi.

Manisa İl Müftüsü Sinan Cihan da üzücü bir olay yaşadıklarını ifade ederek imam Eyüp Ö.'nün açığa alındığını ve olayla ilgili soruşturma başlattıklarını söyledi.

Rezil ve utanç bir haber daha. İmam açığa alınmadan okumuştum inanamamıştım ama şimdi açığa alınıp soruşturma açılmış ondan dolayı konuyu açıyorum.

wmaraci
reklam

cooper cooper Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Müh. öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 531
  • Beğeniler 225 / 254
  • Ticaret 5, (%100)
Bu konuyu açmandaki amacın nedir? İmamlar üzerinden Müslümanları kötülemek mi? Her kişinin yaptığı kendinedir. Forumu iyice gereksiz haber sitelerine çevirdiniz. Haber görmek isteyen zaten girer haber sitelerinde dolaşır.
suskun MertUslu yilmaz70

kişi bu mesajı beğendi.

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)

cooper adlı üyeden alıntı

Bu konuyu açmandaki amacın nedir? İmamlar üzerinden Müslümanları kötülemek mi? Her kişinin yaptığı kendinedir. Forumu iyice gereksiz haber sitelerine çevirdiniz. Haber görmek isteyen zaten girer haber sitelerinde dolaşır.

Güncel: Güncel haberler, olaylar, tartışmalar, gazete manşetleri.

Bu bölümde konumu açtım ben. Bu bölümün amacı haberdir. Benim paylaştığımda haber metnidir. Aykırı bir şey yok. Güncel bölümünde olan konulara tıklamayın böylece haber metni okumazsınız.

Siz böyle bir imamın arkasında cuma namazı kılmak ister miydiniz? Herkesin yaptığı kendine diyorsunuz ama bu adam dini bir meslek icra ediyor.

Kurtuluş İSLAMDADIR.
ilkayy Dursun05 owuzan

kişi bu mesajı beğendi.

ONE ONE Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Web hizmetleri - SEO
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 427
  • Beğeniler 8 / 154
  • Ticaret 11, (%82)

cooper adlı üyeden alıntı

Bu yazmacı zihniyeti bir kenera bırakalım artık. Şey gibi oldu bu " Fetocu ağzı ile sorulmuş sorular ". Bu haberi burada gördüm ki şayet benim camimim imamı olsaydı durumun sonuçunu öğrenmeme yarayan bir konu olurdu. Kimi kime kötülüyor yani birde o var. Sanki bir basilikada insanlara sunum yapıyor. Müslümanları kime kötülüyor bu konu ? Pisliklerin üstünü kapata kapata bu halde değilmiyiz ?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Dursun05 Dursun05 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Türkçe-İngilizce Çevirmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** S**
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 95 / 96
  • Ticaret 8, (%75)
Para para para.
Boşuna dememişler bu işlerden para alınması doğru değil diye. Sonra böyle olur işte.
Kuzen var "HAFIZ"
Her ay sevgili değiştiriyor.
İmam hatip öğrencisi.
Neden Hafız? Para için.

Ngin Ngin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Geliştirici
  • Konum ABD
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 333
  • Beğeniler 14 / 33
  • Ticaret 1, (%100)
Ateist, dinsiz, Allahsız diye etmediğiniz hakaret kalmayan adamlar daha dürüst daha namuslu. En azından adamlar ne düşündüğünü dürüstçe söylüyor bir şeylerin arkasına gizlenmiyor.

Bu imam gibi kaç imam, müftü vs. din görevlisi daha var ülkede. Bu imam bunlardan sadece biri. Dinin tüm kusurlarını örteceğini düşünüyorlar.

Size göre ateistin, dinsizin, Allahsızın yaptığı iyiliğin, yardımın vs. hiç bir hükmü yok inanmadığı için ebedi cehenneme gidecek ama dindar sandığınız bu tip adamlar Allah'a inandığı için böyle davranışlarda bulunsa bile cehennemde cezasını çekip cennete geri dönecek.
ilkayy Browland xexmatic

kişi bu mesajı beğendi.

WaLek WaLek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Mutfak Şefi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 671
  • Beğeniler 601 / 214
  • Ticaret 3, (%100)
Zuckerberg cömert bağışlar yapsada Aynı Şekilde bugune kadar 50 milyar dolar bağış yapan Bill Gates amcam'la aynı cehennemi paylaşacak :D Konu Dağılsın ....

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al