wmaraci reklam

Telefon kararı vermek

3 Mesajlar 556 Okunma
smmexpress

emrekirbiz emrekirbiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 311
  • Beğeniler 28 / 63
  • Ticaret 0, (%0)

Bir telefon ihtiyacınız var ve büyük alışveriş mağazalarına gittiniz. X Mağazaya girdiniz. Görevlilere telefon raflarını sordunuz veya siz tabelaları takip ederek gittiniz. Karşınızda bir sürü telefon modelleri görüyorsunuz, başlarında sizin gibi inceleme yapmak isteyen bir çok insanlar. Siz boşta olan telefonlara bakmayı tercih edeceksiniz. Ama yanlış yaptığınızın farkında değilsiniz. Bir kaç dakika bekleyip en başta sona doğru bakmalısınız. Biz sizin beklediğinizi düşünelim, raflardaki ilk telefonu aldınız; tasarımı güzel, içinin tasarımını beğendiniz, kamerasına baktığınız ama kamerasını kötü buldunuz. Hafif sağa veya sola doğru adım ettiniz elinize ikinci telefonu aldınız; tasarımı güzel, içinin kamerasına baktınız ve diğer baktığınızdan daha iyi, içinin tasarımına baktınız fakat kötü buldunuz, buda olmadı. Tekrar sağa veya sola doğru bir adım attınız üçüncü telefonu elinize aldınız. Tekrar inceliyorsunuz; tasarımı güzel, kamerası güzel, içinin tasarımı iyi, hay aksi bu telefonunda rami düşükmüş. Oysaki siz oyunlar oynamak istiyordunuz. Veya telefonun yeni güncellemesi çıktığında takılmaması için performanslı bir telefon arıyordunuz. Sorun değil daha önünüzde bir çok telefon var. Tekrar sağa veya sola doğru hareket ettiniz ve telefonu elinize aldınız; kamerası güzel, içinin tasarımı güzel, performans konusunda rami iyi ama bu seferde dış tasarımı kötü; elinizde tutmaktan zorlanıyorsunuz veya hiç çekici değil.

Çok zaman harcadınız. Çeşit çeşit telefonlar var ve iyiler ama hepsinin bir arada olduğu bir telefon bulamadınız. Ne yazık ki çoğu insan bu sorunla baş başa. Tam alacağınız modeli buldunuz ama bir özellik mutlaka olmuyor. Bu yüzden alıp da uzun zaman kullanacaksanız kesin emin olup alın, pişman olmayın. Telefon üreticilerinde insanlara ne kadar bir eziyet yarattıklarının farkında değiller.

KAYNAK

wmaraci
reklam

ahmetcem96 ahmetcem96 www.ahmetcemaktas.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 86 / 382
  • Ticaret 75, (%100)
hocam makalenin bir kısmını verip siteye yönlendirmek yasak diye biliyorum.

emrekirbiz emrekirbiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 311
  • Beğeniler 28 / 63
  • Ticaret 0, (%0)

ahmetcem96 adlı üyeden alıntı

hocam makalenin bir kısmını verip siteye yönlendirmek yasak diye biliyorum.

O zaman düzeltelim hemen. Teşekkür ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al