wmaraci reklam

Toplu şekilde alınan telefon hattı vergisi

13 Mesajlar 1.627 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MertUslu MertUslu Estağfirullah Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ademoğlu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1022
  • Beğeniler 240 / 291
  • Ticaret 3, (%100)
Ya :mad: kafayı yiyeceğim, senelerdir Turkcell kullanırım, zaten konunun türkcelle alakası yok ama, arayanım soranım yok, kimseyi de aramam, arayacağım önemli bir şey olunca da 1-2 dakika konuşurum, kırkta yılda en ucuzundan paket alır onu da ay sonunda 4/1 ini kullanmış olarak terk ederim ama bu ne ya, ya bu şaka mı nalet olsun bu ne? 39 liraya yeni hat alırım allah aşkına bu ne, ben uyduyla mı yatıp kalkıyorum, sim kartını söksem benim için bir şey fark etmeyecek 39 tl borç ne ya, ya kimi arıyoruz ne yapıyoruz hani arasak da aramasak da borç giriyor bu ne ya :mad:

19 TL daha yükleyecem ki borç bitsin, sonra 20-30 lira daha yükleyecem ki paket alabileyim, oh anasını satayım 70 tl ye 300 dk paket al...

wmaraci
reklam

Stores Stores WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 75 / 531
  • Ticaret 55, (%98)
normalde her ay 1.5 TL değil miydi bu niye böyle

• Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ademoğlu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1022
  • Beğeniler 240 / 291
  • Ticaret 3, (%100)

Stores adlı üyeden alıntı

normalde her ay 1.5 TL değil miydi bu niye böyle

Öyle, artık 3.5 senedir ödemedik beklediler, şimdi beklemiyor çekiyorlar demekki , kırkta yılda bir sms atmam gerekti, kontör yükleyim paket alayım dedim başıma gelene bak ya..

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
Normalde her ay 2 TL alıyor. Sizden toplucamı kesiyor bu ne böyle :S

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Yeninesil44 Yeninesil44 Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 1034
  • Beğeniler 282 / 281
  • Ticaret 18, (%100)
kullanmadıgınız uydu sinyalleride vergiye dahil bizde ödüoruz mecburi :) kapatıp netten numara alasım yok degil

MultiAnaliz.com

Phantaso Phantaso İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Metin Yazarı & Editörü
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1906
  • Beğeniler 843 / 842
  • Ticaret 119, (%100)
Eeeee aylardır hattınıza bakiye yüklemezseniz böyle olur. Alamadığı borçları bakiye yüklemeniz ile anında alırlar. Bunun operatör ayrımı olmaz standart birşeydir.

• Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ademoğlu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1022
  • Beğeniler 240 / 291
  • Ticaret 3, (%100)

Phantaso adlı üyeden alıntı

Eeeee aylardır hattınıza bakiye yüklemezseniz böyle olur. Alamadığı borçları bakiye yüklemeniz ile anında alırlar. Bunun operatör ayrımı olmaz standart birşeydir.

İyide hocam 3.5 sene falan olmuş oluyor, 3.5 senedir yüklemiyorsam vardır bir şey değil mi kullanmıyorum demekki, o zaman deniz taşıtları vergisi de alsınlar benden, varsa öyle bir şey, sonuçta türkiyede deniz var ben ankarada olsam da fark etmez sonuçta üstteki arkadaşın dediği gibi uçan sinyalin vergisini de veriyorum.
Ki ben vergi almasınlar demiyorum, pakete ek alsınlar, telefona ek alsınlar, kontöre ek alsınlar, bu ne ya, arka planda 40 lira borç birikiyor, ben kontör yüklüyorum param uçuyor, bilsem hiç yüklemem yeni hat alırım.

Phantaso Phantaso İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Metin Yazarı & Editörü
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1906
  • Beğeniler 843 / 842
  • Ticaret 119, (%100)
Faturasız yeni hat ücretleri 70 TL'den başlıyor. Hattınızın açık olması, aramalar almanız dahi telsiz kullanım bedeli almalarına yetecektir. 3.5 yıldır hattınızın kapanması dahi bir mucize.

• Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ademoğlu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1022
  • Beğeniler 240 / 291
  • Ticaret 3, (%100)

Phantaso adlı üyeden alıntı

Faturasız yeni hat ücretleri 70 TL'den başlıyor. Hattınızın açık olması, aramalar almanız dahi telsiz kullanım bedeli almalarına yetecektir. 3.5 yıldır hattınızın kapanması dahi bir mucize.

20 TL ödedim, 19 tl kaldı, en düşük paket 25 tl, toplam 65 tl. Paket içeriği : 300 dk 300 sms. Tek istediğim 1 adet sms atmaktı, her neyse anlık bir sinirlenmeydi bunu da tartışmış olduk, ama dediğim gibi kontöre ek alsınlar 20 yatırıyorsan 22 kessinler, 25 lik paket alıyorsan 27 alsınlar haberin olsun, arka planda borç birikip parayı yatırınca yani denize para atmak gibi, çok kötü hissettiriyor. ben o paraya internet faturamı da ödeyebilirdim üzerine biraz daha katıp. Bunlar düşünülmesi gereken konular.

miniajans miniajans webteson.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar Tek.
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 365
  • Beğeniler 119 / 107
  • Ticaret 10, (%100)
O hattı kullansanız da kullanmasanız da müşterisi olduğunuz operatör her yıl başında sizin adınıza devlete ÖİV kapsamında vergi veriyor. Bunu da sizden taksitle alıyor. Yani anlayacağınız kullansanız da ödeyeceksiniz kullanmasanız da..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al