wmaraci reklam

TTNET Faturanızı 10 TL İndirimli Ödeyin

3 Mesajlar 805 Okunma
wmaraci reklam

Mukim Mukim Ne yapalım meselâ? Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-Ticâret Yöneticisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** C**
  • Mesajlar 503
  • Beğeniler 0 / 131
  • Ticaret 101, (%100)
Türkiye'de internet servis sağlayıcılarının kalitesizliği ve fahiş fiyat uygulamaları hepinizce mâlum. Bu gibi durumlarda kötünün iyisini seçmek durumunda kalmamız da, beni son derece rahatsız ediyor. Bu ülke için çok çalışmaktan başka çarenin olmadığını söyleyerek esas meseleye gelmek istiyorum...

Her ne kadar kalitesizliği ile gönlümüzde taht vursa da ***** güzel bir protokole imza atmış bulunuyor. Bu protokole göre geçtiğimiz senelerde ülkemizde faaliyet göstermeye başlayan Mobilexpress aracılığıyla ***** faturalarınızı 10 TL indirimli olarak ödeyebilmektesiniz. Fakat sistem sadece Visa özellikli kredi kartlarınız için bu indirim kampanyasını sizlere sunmaktadır. Kısacası Visa kredi kartınız varsa, örneğin 80 TL'lik internet faturanızı 70 TL olarak ödeyebilirsiniz.

Az önce sistemi deneyerek başarılı bulduğumu söyleyebilirim. Fakat kampanya ve Mobilexpress hakkında birkaç gözlemim var. Bunları size aktarmak istiyorum:

[*]Bu kampanyaya sâdece bir kez katılabilirsiniz. Yani 10 TL'lik indirim uyguladığınız zaman, başka bir fatura ödemesi için bu indirimden faydalanamazsınız.
    [*]Faturanızı ödemeniz için Mobilexpress'e üye olmanız gerekmektedir. Kredi kartı ile ödeme yapmanız için de, kart bilgilerinin sistemde kaydedilmesine onay vermeniz gerekmektedir. Onay kutusunu işaretlemediğiniz takdirde faturanızı ödeyemiyorsunuz. Ben de alternatif bir yol olarak, faturamı ödedikten sonra sisteme girerek kart bilgilerimi tamamen sildim. Siz de bu yöntemi deneyebilirsiniz.

Peki bu Mobilexpress nedir?
Bu sistem özetle, cep telefonunuz ve web sitesi aracılığıyla hızlı bir ödeme alternatifi sunuyor. Örneğin tek bir sms ile anlaşmalı kurumların faturalarını ödeyebiliyor ya da bir bilet satın alabiliyorsunuz. Farklı kampanyalarla da çeşitli indirimlerden faydalanabiliyorsunuz.

***** Faturası Ödemek İçin
Sistem Hakkında Detaylı Bilgi

wmaraci
reklam

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
Kısaca: 1 kerelik 10 tl az ödeyebilirsiniz. 10 tl ile de benden size kola cips ile 720p film hediye
demiş *****

hesapucreti hesapucreti İyilik kazandı Gümüş Üye
  • Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Profesyonel Kameraman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 558 / 560
  • Ticaret 23, (%100)
Teşekkürler bilgi için

3000 Adet İnstagram Özel İsimli Kullanıcı Adları SATILIKTIR - PM ATABİLİRSİNİZ
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al