wmaraci reklam

turk.net internet hakkında görüşler

4 Mesajlar 968 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

manav manav WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 43 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar merhaba memlekette ***** internet var benim üzerime ailem kullanıyor. Şimdi İstanbul'da da bağlatmak istiyorum ama ikinci olmuyormuş. İnternet araştırıyorum. Taahhütsüz olması önemli ve turk.neti buldum kullanan var mı tavsiye eder misiniz?

wmaraci
reklam

ahmet47 ahmet47 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Girişimci, Developer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** V**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 39 / 33
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba, 2.5 yıl önce bende istanbuldayken kullanıyordum. ***** den türknet'e geçmiştim ***** 5-6Mbps hız varken turknette hızım 8-9Mbps lerdeysi akn yi aştıktan sonra ise 5-6Mbps lere düşüyordu hızım. Şimdi nasıldır bilmem, eğer hala kullanan varsa ve böyleyse kesinlikle tavsiye ederim. :)

¯\_(ツ)_/¯

halo9217 halo9217 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 624
  • Beğeniler 199 / 105
  • Ticaret 0, (%0)
altyapı mevcutsa turknet kullan ama *****i kullanma imkanın varsa ***** kullan altyapıyı araştır mutlaka...

Çanakkale

724SATINALCOM 724SATINALCOM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 43 / 94
  • Ticaret 0, (%0)
ben geçen senelerde bir kampanya için başvurmuştum. UPS kargoyla gelen sözleşmenin en altına '' Bu sözleşme telefon bağlantısı kurulduktan sonra geçerli olacaktır '' diye ek yaptım... adamlar böyle olmaz diye yine kargoyla sözleşme göndermişler başka şehre gideceğim için kapıyı açmadım. 1.5 ay başka şehirdeydim her hafta aradılar dönünce gönderin dedim. Döndükten sonra da geçen günlerde kampanyanız sona ermiş yeni kampanyadan başvurabilirsiniz dediler . yeni kampanya pahalı diye başvurmadım tabii ki.. internette olumsuz yorumlar var ******* geç bağlantı yapar veya ben başka şehirde olurum ve telefon bağlantısı yapılıncaya kadar fatura ödemek riski nedeniyle böyle ek yapmıştım

enucuzmagaza.biz
amway.com.tr/user/enucuzmagaza/invite=yes
shop.flptr.com
Trendium.Moda
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al