wmaraci reklam
lidertakipci

UEFA'dan Beşiktaş'a 1 yıl, Fenerbahçe'ye 2+1 yıl men!

12 Mesajlar 1.734 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Kaplan Kaplan ahmetkaplan.net Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek User Interface Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1084
  • Beğeniler 304 / 530
  • Ticaret 4, (%100)
Beklenen haber bugün geldi ve UEFA, Beşiktaş 1 yıl olmak üzere Fenerbahçe'ye 2+1 yıl Avrupa kupalarından men cezası verdi.

UEFA raporun da Beşiktaş cephesinden [COLOR=#454545][FONT=Arial]Serdal Adalı ve Tayfur Havutçu aklandı. Fenerbahçe yönetimi ile ilgili bir bildiri yayınlanmazken (şimdilik) 5. Asliye mahkemesi Aziz Yıldırım, [/FONT][/COLOR][COLOR=#454545][FONT=Arial]Şekip Mosturoğlu ve İlhan Ekşioğlu'nun görevlerine geçici olarak görevden uzaklaştırma kararı çıkardı.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#454545][FONT=Arial]
[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#454545][FONT=Arial]Yorumlar sizde..[/FONT][/COLOR]

wmaraci
reklam

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)
Artık bir de TFF üzerine düşeni yapsa bu iş tamamdır.

Seckin Seckin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek UI Designer
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 1277
  • Beğeniler 138 / 204
  • Ticaret 21, (%95)
Ben kararı haklı bulmuyorum ve şike sürecinden sonra Fenerbahçe kulübünün CAS'davasını neden geri çektiğini açıklamasını bekliyorum.

burakisci burakisci Wordpress Tema Yapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Wordpress Tema Yapımcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** i**
  • Mesajlar 1897
  • Beğeniler 371 / 522
  • Ticaret 23, (%100)
Adalet mi bu şimdi o maç biz öldük öldük dirildik ne şikesi!
ibo71

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)
Ne olursa olsun Türkiye'ye yakışmayacak bir karar. Türk futbolunu aşırı olumsuz etkileyecek bir karar.

eMedya eMedya Aşk İle Sev Milliyeti Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 14 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
aziz yıldırım yönetimi bırakmasa bile koltuktan inmeli gene kendi adamını koy kardeşim ama ne kadar fazla durursa okadar fazla zarar fenerbahçeye.

seosoft seosoft Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek PHP&SEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 9 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
bence fb hakketti TFF yapamadığını uefa yaptı utansın bence TFF UEFA olmasa hala şikeye devam edecekler

Kaplan Kaplan ahmetkaplan.net Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek User Interface Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1084
  • Beğeniler 304 / 530
  • Ticaret 4, (%100)
Bakıldığı zaman, Türkiye'de ki çıkan sonuç şike var ama sahaya yansımamış gibi bir ibare. (Nasıl oluyorsa) Aziz Yıldırım'a verilen ceza ama TFF'nin raporu sonucu onu da alamıyor. UEFA'da dedi ki siz önce bir kendi aranız da çözün mahkeme bitsin ben o zaman el atacağım. Mahkeme bitti ve UEFA aldı sazı eline. Şimdi TFF ve Demirören iki taraflı tutuştu. Hem UEFA tarafından mimlendi ve Dünya çapında Türkiye'yi rezil etti. Hem de Aziz Yıldırım cephesi tarafından bir baskı var üzerinde şuan.

Türkiye adına kötü bir imaj olduğu açık. Şimdi sadece tek merak ettiğim konu şu Fenerbahçe'nin şampiyonluğu alınıp Trabzonspor'a verilecek mi? Neler olacak göreceğiz.

KartPazar KartPazar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ön Ödemeli Kart Satışı
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1135
  • Beğeniler 160 / 373
  • Ticaret 16, (%100)

MertBalci adlı üyeden alıntı

Ne olursa olsun Türkiye'ye yakışmayacak bir karar. Türk futbolunu aşırı olumsuz etkileyecek bir karar.

Aksine bence futbola en büyük kötülük, şike varsa onu cezasız bırakmaktır. Zira şikenin, hilenin olduğu yerde ne futbol, ne futbolcular gelişebilir. Türk kulüplerinin ve milli takımızın son yıllardaki başarısızlığı da bunun işaretidir. Kupa konusuna gelince, böyle bir gelişmeden sonra kupanın trabzonspora verilmemesi bence kabul edilemez. Ben galatasaraylıyım.

ChuckBartowsKi ChuckBartowsKi www.mustafacelikm.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 45 / 124
  • Ticaret 1, (%100)
Ben Aziz Yıldırım'ı hiç sevmeyen objektif biriyim.

Serdar Adalı ve Aziz Yıldırım fransız ortakları ile Türk Silahlı Kuvvetleri ( TSK ) ihalesine Çalık Grubu ( cemaat / rte nin damadı ortaklığı ) ihaleye giriyor ve Aziz Yıldırım'ın olduğu grup kazanıyor ( 8.6 Milyar TL Kazancı olacak grubun yani yaklaşık 5 Milyar DOLAR !!

Ben Ünal beyi yakından tanıyan birisiyim kendisi asla böyle bir işe girmez ve galatasarayı tutsa bile fanatik değildir. Futboldan hiç ama hiç anlamaz golf ve body building sporlarını seven çapkın sayılabilecek başarılı bir iş adamı. Böyle bir göreve gelmesinin tek sebebi bu soruşturmanın açılacağı zaten belliydi. O yüzden Fatih Terim ( GS ye asla gelmem diyen ve A.POLAT döneminde 3 kere gelmeyen adam geldi ) Ü.Aysal çok sansasyonel transferler yaptı 177 Milyon EURO kayıp vardı. Ü.Aysal geldiğinde klüp maddi açıdan çok sıkıntılıydı ve bu transferler %100 risk olarak gösterildi. Zira UEFA olayları galatasaraya şampiyonluk yolunu açtı ve a.kocamanın başarısızlığı sayesinde çok büyük avrupa geliri geldi.

Tabi " borsa hileleri oynamaları manipülasyonları saymıyorum ".

Bundan sonra UEFA ortağı sayın Arıboğan UEFA sekreterliği ( Fenerbahçe ve BJK nin davasında yetkili oldu ardından şuan ki görevi malum...

UEFA nın bu cezayı verme sebebi ise çok açık ve net şekilde itibar ve 0 tolerance maddesi. En ufak soruşturmada bile 0 tolerance maddesi ile bu ceza verilecekti... Birde Türkiye'nin üvey evlat modu yüzünden bu cezanın şiddeti arttı.

Tahkim kurulu cezayı 1 yıl düşürecek bende bu duyumu vereyim...

Soruşturma göstermeliktir. Bunu en iyi Sayın Demirören ve MAA bilir. Soruşturma Aziz Yıldırım'ı ve biraz daha sol görüşlü insanları yıldırma projesidir. Çünkü devletin önüne çıkabilecek adamları istemiyorlar.

Soruşturma Pensilvanya'dan gelen bavullar ile yönetildi bunuda en iyi BARANSU bilir :)

Ben kim miyim ?

GS , BJK , FB başkanlarıyla oturmuş yemiş içmiş spor dünyasından birisiyim sadece :)

ChuckBartowsKi
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al