freelance iş ilanları

wmaracı nı tebrik ediyoruz...

33 Mesajlar 5.573 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

yorumex yorumex Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 32 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
bi tebrik yayınladık millet burada da amç dışına çıktı valla helal olsun

wmaraci
reklam

tpeker tpeker Kabul Edilmedi Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 124 / E
  • Meslek Hamal Aq
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** O**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 8 / 9
  • Ticaret 6, (%100)

NurettinT adlı üyeden alıntı

Neden biliyor musun senin gibileri bilgilendirmek için neden biliyor musun gözaltına alınan arkadaşlarımızı kurtarmak için, karakolda dayak yiyen arkadaşlarımızı serbest bıraksınlar diye, klavyeden boş konuşanlar için yapmıyorlar bunları. Şuan eskişehirde tüm öğrenciler sokakta ben etkilendiğim için geri döndüm

Abicim millete laf atıyolar burdan klavye delikanlıları diye, açıp bi ne oluyor ya diye bakmamışlar bile, bırak sokağa çıkmayı.

Binlerce insan bugün orda haklı bir şeyi savunmak için toplandı, bu devletin polisi, kendi halkına elindeki tüm kuvvetle saldırıyor ve bu ilk değil, insanların artık sabrı yok. Bu ülke bizim, size söylüyorum beyler, bayanlar klavyeden değil, bugün ordaydım, yarın yine orda olcam, siz de gelin. AKP düşmanlığı değil bu, insanlar özgürlüğünü istiyor, hak, hukuk, demokrasi istiyor. Atv, Kanal D gençliği olmayalım, olaylar çok ciddi. Hiç bir kanal vermiyor diye bişey yok sanmayın.

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Yazıktır, biz bize kırdırıyorlar, gerçekten yazıktır. Suçu sağa sola atmayı bırakın, hak etmiştir demeyin, polisin görevi baskılamak, yönlendirmek değil, güven, güvenlik sağlamaktır. Kaç haber çıktı şu kalp krizi geçirdi, şu öldü, şunun kolu bacağı çıktı, kaşı gözü şişti diye.. Helikopterle gaz salındığına yönelik haber bile okudum. Böcek muamelesinden başka bir şey değil bu..

Bir de Gülse BİRSE'nin yazısını paylaşmak isterim; “Eeeah yetti beaaa!” http://www.hurriyet.com.tr/pazar/23411408.asp

Site yönetimini duyarlılığından dolayı tebrik ediyorum ve şahsi atışmalardan uzak durulmasını, buradan bizim birşey yapamayacağımızı, kendinizi birbirinize kanıtlamanızın faydası olmadığını belirtmek isterim.

Mümkünse bir moderatör gözetiminde tutulursak da memnuniyet duyarım ;)
tpeker

kişi bu mesajı beğendi.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al