wmaraci reklam

Wmaraci SOMA icin Kampanya yapalim..

5 Mesajlar 1.013 Okunma
wmaraci reklam

realcorumlu realcorumlu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek memur
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 8 / 8
  • Ticaret 9, (%100)
wmaraci uyeleri olarak forum yetkilileri tarafindan arastirilarak uygun bir bolume soma icin yardim kampanyasi baslatilmasini istiyorum.. sizce uygun mudur.. .

Ek Olarak: En guzel sey duadir ediyoruz..lakin yapilan yardimlar cidden ihtiyac sahiplwrine ulastirilacakmi ??
Rekomedya YouMyCure

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

illedeoyuncom illedeoyuncom Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 1 / 10
  • Ticaret 1, (%0)
abi zaten tüm türkiye yardıma gitti herkez para vs gönderiyorda o adamların acısını dındirecekmi bunlar ? kaybettiklerini getircekmi ? para bu saatten sonra neye yarar ?

TheLacivert TheLacivert Invictus Maneo Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Psikolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1400
  • Beğeniler 497 / 496
  • Ticaret 0, (%0)
**Kişisel Görüşümdür**

Televizyon da izlediğim kadarıyla şu an da toplanan para milyarları hatta trilyonları aştı gidiyor, bu kadar dağınık para toplandı ne yapılacak? İş adamları da aptal sadece para göndermeyi biliyor -bunu da yapmayabilirlerdi- paranın devamını takip etmiyor. Kişisel olarak bireylerin yaptığı bağışlar, örneğin Kızılay; oraya yapılan yardımla sadece oraya yardım yapmayacak kendine bağış almış gibi diğer eksikliklerini de giderecek -ki kötü bir şey değil ama başka kurumlarda yapacak bunu kısaca dolandıracaklar-.
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
yapalım , sadece maddi olarak olacaksa şimdi havuz oluşturalım 3-4 ay sonra herkes somayı unutunca asıl ihtiyaçları olduklarında iletiriz şu an için buna ihtiyaç varmış gibi durmuyor gereken bir çok şeyi koca yürekli insanlar yapıyorlar hepsinden allah razı olsun, en basiti aklımın ucundan geçmeyecek Tümer bile elini taşın altına koymuş , bütün klüpler şirketler sivil toplum kuruluşları kısacası tüm Türkiye bu konuda birşeyler yapıyor

yada farklı birşeyler yapalım illa yardım nakdi olmak zorunda da değil : bunun adaleti var , maneviyatı var, üstüne basa basa her seferde hatırlatılması unutturulmamaya inat edilmesi var ...

yardım denilince bir destek olalım denilince illa maddi bir şeyler yapılması gerekmiyor . benim pek kafam çalışmıyor ama kafası çalışanlar vardır aramızda , yapılacak herşeye destek olmaya hazırım .

Nihayetinde unutmayalım ki her an aynı durumla karşılaşabiliriz bu gün susar görmezden gelirsek yarında bizim için susar görmezden gelirler , belki de aramızda daha da zor durumda olanlar var yine haberimiz bile yok , misal bir süre ben öyleydim

Ayrıca bunca kişiyiz şurada ve zerre kadar organize değiliz , sürekli birşeyler oluyor ve ya didişip duruyoruz (kimseyi suçlamıyorum ilk ben didişiyorum çünkü yaşanan haksızlıkları görünce zoruma gidiyor) yada dövünüyoruz .
Forum olarak, ama reel hayatta ama sanal üzerinden bir çok şey yapabiliriz , 15 16 yaşlarındayken 4-5 arkadaş bir büyüğümüz deri toplayarak mahallemize kütüphane açmıştık ki şu an için şurada hemen herkes binlerce yüzlerce insana hitap eden yayın araçlarına internet sitelerine sahip.

Aslında sandığımızdan çok daha etkili şeyler başarabiliriz.
ozncnock

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

elbistanli elbistanli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek webtasarım
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 498
  • Beğeniler 102 / 87
  • Ticaret 17, (%100)
öyle kendi kafalarına göre yardım toplayamaz kimse 2014 kanunları var googlede arastırın bence hesapları sabit banka yöneticek siz aracı olucaksınız aktarımı banka yapacak siz alakasız kalacaksınız o nedenle boş verin bu yardımı devlet zaten sonuna kadar yardım ediyor etmeye mecburdur her vefat eden kardeşimiz icinde tazminat bedeli olan 1.5 trilyonu vermekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk ZORUNDADIR işe alındıklarında bu şartlar vardı cünki

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al