wmaraci reklam

YARDIM ! Okulumuza Robotik ve 3D Tasarım Sınıfı Kuruyoruz

3 Mesajlar 709 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ishana ishana Su akar yolunu bulur. Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Eğitimci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad İ** N**
  • Mesajlar 352
  • Beğeniler 104 / 107
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Değerli wmaracı sakinleri. Okulumuza Robotik ve 3D sınıfı kuruyoruz. Bir firma Arduino Setleri konusunda yardım edeceğini belirtti ama 1 adet 3D yazıcıya ihtiyacımız var.

Biraz araştırma sonrasında kurumu kolay ve hesaplı bir yazıcı tespit ettik. Yaklaşık maliyeti 2000 TL -2500TL arası. Bu konuda bize yardım edecek sponsor veya sponsorlar arıyoruz.

Elbette ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik kriz hepimizi olumsuz etkiliyor. Velilerimizin büyük bir kısmı düşük gelir grubunda ve okula bir destekleri olmuyor.
Malumunuz sosyal devlette halk okul, cami, çeşme vb tesislerin yapımı ve bakımı ile ilgileniyor ve ayakta tutuyor.

Bu konuda yardımcı olmak isteyenler benimle iletişime geçebilir. Bu mesajı okuyan herkese teşekkür ediyorum. Bu bir projedir. Bu konuda yardımcı olmak isteyenlere özel olarak bilgi verilecektir.

Şimdiden teşekkür ederim.

Bu devirde en zor erdem insan olmaktır.
Keyifle.Net - Keyfine Göre Takıl
wmaraci
reklam

VeliaNet VeliaNet Love System Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Veri merkezi yönetimi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** I**
  • Mesajlar 327
  • Beğeniler 10 / 105
  • Ticaret 14, (%100)
Okulunuzun Yazısı varmı bu durumdan valiligin.

ishana ishana Su akar yolunu bulur. Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Eğitimci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad İ** N**
  • Mesajlar 352
  • Beğeniler 104 / 107
  • Ticaret 0, (%0)
Okulunuzun Yazısı varmı bu durumdan valiligin.

valiliği devreye sokmadık. bu konuda okulumuz adına sektörde faaliyet gösteren firmalarla ve şahıslarla irtibata geçtik. çevremizdeki arkadaşlarımız ve firmalardan dönüşler aldık. okul adına herhangi bir yardım toplama faaliyeti yapıldığında valilik oluruna ihtiyaç duyulduğunu biliyoruz. kendi çevremizden büyük bir kısmını hallettik zaten. biz nakdi yardım toplamıyoruz. cihazlar konusunda yardımda bulunmak isteyen olursa okul adresini veririm. direkt okula gönderilmesini talep ederim. ilginiz ve uyarınız için teşekkür ederim.

Bu devirde en zor erdem insan olmaktır.
Keyifle.Net - Keyfine Göre Takıl
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al