wmaraci reklam

Youtube erişim açıldı !

15 Mesajlar 2.451 Okunma
smmexpress

EmreKutlug EmreKutlug WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sürekli Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 64 / 22
  • Ticaret 0, (%0)

BRHMCR adlı üyeden alıntı

aynen öyle sitesine hit çekecek aklınca. ayrıca youtube kapandı dediler hep girdim hiç kesinti bile olmadı twitter da da öyle. burası webmaster forumu buradaki herkes en azından dns değiştirmeyi vs. kolayca biliyor burada daha değişik ve ilginç haberler paylaşılsa harika olacak

Forumdaki moderatörler bununla ilgili çıkıp ta arkadaşlar bırakın şu Youtube'u Twitter'ı boş konular bunlar, giren giriyor hem herkesin görüşü kendine dese çok güzel olur, Atatürkçülere bir laf demiştim hemen forum kurallarını hatırlatıyorlar, Başbakana açık olarak küfür edenlere niye bir yetkili kimse ayıptır demiyor, Atatürk çok kıymetlidir, ama başbakanda 44 milyon insanın oyuyla seçilmiş bir kişidir iyi kötü başka konu. Gel de anlat bunlara bu meseleyi :) Üst üste mesaj yazmış oldum ama öyle işte.
grdiyan CETINKAYAM

kişi bu mesajı beğendi.

#öğreniyor{display:none;}
wmaraci
reklam

BRHMCR BRHMCR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum Ukrayna
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 744
  • Beğeniler 0 / 216
  • Ticaret 3, (%100)

Emre Kutluğ adlı üyeden alıntı

Forumdaki moderatörler bununla ilgili çıkıp ta arkadaşlar bırakın şu Youtube'u Twitter'ı boş konular bunlar, giren giriyor hem herkesin görüşü kendine dese çok güzel olur, Atatürkçülere bir laf demiştim hemen forum kurallarını hatırlatıyorlar, Başbakana açık olarak küfür edenlere niye bir yetkili kimse ayıptır demiyor, Atatürk çok kıymetlidir, ama başbakanda 44 milyon insanın oyuyla seçilmiş bir kişidir iyi kötü başka konu. Gel de anlat bunlara bu meseleyi :) Üst üste mesaj yazmış oldum ama öyle işte.

Al benden de o kadar.
EmreKutlug

kişi bu mesajı beğendi.

seomweb seomweb ceobilisim.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Business Man
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 1142
  • Beğeniler 247 / 199
  • Ticaret 25, (%100)
youtube için tartışmaya gerek yok mutlaka açılacaka bu gün yarın ne fark eder.

iqhaber.com

Kodespa Kodespa Rabbyte.net Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Eski Hosting provider :)
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1819
  • Beğeniler 572 / 572
  • Ticaret 2, (%100)
Anlamadığım şey şu. bunun derdi sizi niye gerdi ? BRHMCR ?

Türkiyenin ilk Hosting Forumu; Rabbyte.net Hepiniz davetlisiniz...
wmaraci
wmaraci

CETINKAYAM CETINKAYAM Akupunktu Freze :D Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek swp
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 116 / 60
  • Ticaret 0, (%0)

Yeter artık böyle konular açıp durmayın ya. sırf kendi sitenize hit çekmek için indexi meşgul ediyosunuz ayrıca biz bilmiyormuyuz haber sitelerine girip öğrenmeyi. twitter açık zaten orada youtube meselesi konuşuluyor gözünüzü seveyim yapmayın ya

Arkadaşların hemen hepsi, bu olayı gelip hükümete kitliyorlar, hiçbir forum yöneticisi de uyarmıyor. ö.değil zaten o kadar ama dikkatimi çekti. Anlamadım burası webmaster formu demi her girdiğimde 3-4 tane konu var bunlarla ilgili, bu işleri bırakıp siyasete girseler daha iyi bence, aynısı benim içimden geçiyordu ne yalan söyleyeyim, elin ecnebisinin sitesi ne kadar kıymetli dedim 2 arkadaş çok tepki gösterdi saygı duyarım o sistemden para kazanıyorlarmış, ama işte bizden başka kendisi ile uğraşan başka bir millet yoktur bu dünyada, hatta samanyolu galaksisinde :)

aynen öyle sitesine hit çekecek aklınca. ayrıca youtube kapandı dediler hep girdim hiç kesinti bile olmadı twitter da da öyle. burası webmaster forumu buradaki herkes en azından dns değiştirmeyi vs. kolayca biliyor burada daha değişik ve ilginç haberler paylaşılsa harika olacak

Al benden de o kadar.

Yazdıklarınıza harfi harfine katılmakla birlikte modlar konusuna daha da bir ayrı katılıyorum :D Konunun detaylarına buradan inmeyeceğim banlamak için fırsat kolluyorlar zaten :D,dilerseniz başka yerden görüşebiliriz :).
EmreKutlug

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al