freelance iş ilanları

Cloudflare Ayarları Nasıl Olmalı ?

7 Mesajlar 1.714 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Machine Machine www.wptreni.com Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı & FED
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1041
  • Beğeniler 327 / 328
  • Ticaret 12, (%100)
Merhaba arkadaşlar,

Siteme yapılan saldırılardan dolayı cloudflare sisteminin pro paketini alarak geçiş yaptım ancak bir sorunum var sitemde konulara giriş yapılmıyor herşeyi yapmama rağmen bir yönlendirme döngüsü diye hata vermekte.

Cloudflare ayarlarından olsa gerek. Ayarları bilen bir arkadaşımız var ise lütfen en ideal ayarların ne olduğunu söylerse şu sorunu halledeyim.

İyi forumlar.

wptreni.com |  Wordpress Blogu
wmaraci
reklam

CengizKaya CengizKaya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 707
  • Beğeniler 59 / 88
  • Ticaret 25, (%96)
Merhaba yakın zamanda bu konu hakkında makale yazmış ve video çekmiştim buradan bakabilirsiniz.

http://wmhane.com/cloudflare-nedir-cloudflare-nasil-kurulur/
Machine

kişi bu mesajı beğendi.

Machine Machine www.wptreni.com Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı & FED
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1041
  • Beğeniler 327 / 328
  • Ticaret 12, (%100)

Cengiz Kaya adlı üyeden alıntı

Merhaba yakın zamanda bu konu hakkında makale yazmış ve video çekmiştim buradan bakabilirsiniz.

Cevabınız için teşekkür ederim lakin benim aradığım bu değil.Kurulumunu biliyorum şuan yaptım sıkıntım o değil pro paket aldım ve ayarlarınıda yaptım sonra sitede ki konularıma girerken bir yönlendirme döngüsü var hatası veriyor tüm ayarları kapattığım halde bu yönlendirme döngüsü hatası gitmedi.

Ben ayarlarının nasıl olması gerektiğini öğrenmek istiyorum. Performans+güvenlik olarak ayarlarını nasıl yapmalıyım işti şunu on yap şunu of yap gibi vs.

wptreni.com |  Wordpress Blogu

CengizKaya CengizKaya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 707
  • Beğeniler 59 / 88
  • Ticaret 25, (%96)

Cengiz Kaya adlı üyeden alıntı

Eklemek Gerekirse Cloudflare Nedir Cloudflare Nasıl Kurulur Konusunu Okuduktan Sonra Doğru Yapabilirseniz Ve Kullanabilirseniz Sıkıntı Yok Ama Eğer Bir Sıkıntı Olursa Online Yardımcı Olabilirim. Ama Şunuda Ekleyim Korumayı Etkinleştirdikten Sonra Ftp,Cpanel,Whm Panellerine vs ulaşımda bir değişiklik oluyor bu bir sorun değil aslında güvenlik nedeni ile yapılıyor bu konuda sıkıntı yaşamamak adına " CloudFlare Koruması Sonrasında Ftp,Cpanel,Whm Erişim Hatası " adlı konuyuda okumalısınız.

Ek Olarak:

Machine adlı üyeden alıntı

Cevabınız için teşekkür ederim lakin benim aradığım bu değil.Kurulumunu biliyorum şuan yaptım sıkıntım o değil pro paket aldım ve ayarlarınıda yaptım sonra sitede ki konularıma girerken bir yönlendirme döngüsü var hatası veriyor tüm ayarları kapattığım halde bu yönlendirme döngüsü hatası gitmedi.

Ben ayarlarının nasıl olması gerektiğini öğrenmek istiyorum. Performans+güvenlik olarak ayarlarını nasıl yapmalıyım işti şunu on yap şunu of yap gibi vs.

ha şimdi anladım ben çok yanlış anlamışım bu konuda şöyle söleyebilirim hiç pro paket kullanmadım ancak free paketi ayrı ayrı hesaplarda 100 den fazla kullandım sorun çıkmadı

wmaraci
wmaraci

oyunsah oyunsah WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 72 / 22
  • Ticaret 8, (%100)
cloudflare kurulumda ns değiştirmeyi nasıl yapabiliriz. Burada tıkandım bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

http://www.oyunsah.com

Durotan Durotan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek 3D Sanatçı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 1676
  • Beğeniler 204 / 340
  • Ticaret 2, (%100)

oyunsah adlı üyeden alıntı

cloudflare kurulumda ns değiştirmeyi nasıl yapabiliriz. Burada tıkandım bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Alan adınızı hangi firmadan aldıysanız o firmanın panelinden değiştireceksiniz. Name Server Değiştir vb. gibi bir kısım olması gerekir.
oyunsah

kişi bu mesajı beğendi.

oyunsah oyunsah WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 72 / 22
  • Ticaret 8, (%100)

Durotan adlı üyeden alıntı

Alan adınızı hangi firmadan aldıysanız o firmanın panelinden değiştireceksiniz. Name Server Değiştir vb. gibi bir kısım olması gerekir.

Teşekkürler hocam hallettim.

http://www.oyunsah.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al