wmaraci reklam

Beats HD Kalitesindeki Orginal Kulaklık Fiyatı 39 TL

5 Mesajlar 9.561 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

bsakizli bsakizli Bilgisayar Programcısı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yönetim Bilişim Sistemleri Uzm
  • Mesajlar 925
  • Beğeniler 102 / 79
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam bu sitedeki ürünün fiyatı doğrumudur. Sizinde bildiğiniz gibi Beats kulaklar şahane bir sese sahip olup fiyatlarıda biraz uçuk ne yazıkki geçen gün İstanbul / Gaziosman paşadan kulaklığı gördüm tabi çakmasını fiyatını sordum 27 TL de ne olur bu en son dedim 25 TL olur sana dedi bende iyi tamam dedim aldım çakmasını baya kazık yedim ama ürünü merak ettim istediğim sesi alamadım en azından daha iyi olabilirdi çakması ama berbat bir sese sahip Facebook da dolaşırken reklamları gördüm HD KULAKLIK SATIŞ diye eğer bu kulaklık orginal ise değilse bile neden facebook bir ücret karşılığında reklam versinler şahsen ben uğraşmam. Benim adlığım kulaklık param boşa gitti o zaman ayrıca bir konuyada değinmek isterim.

Sitelerinde güvenli alış veriş olduğunu yazıyorlar https:// var gibi gösterim yapmışlar ama ne yazıkki tarayıcalarda bu işlem sadece http:// olarak görünüyor bu bir soru işareti yaratıyor kullanıcı aklında bugun eğer zamanınız varsa daha önce bu siteyii ziyaret etmiş ve ürün alan bir arkadaşımız bir kardeşimiz varsa bütün forum ailesi ile bu site hakkında incelem yapalım dediğim gibi D&R gibi yerde bu kulaklık 400 TL ye gördüm şimdi burda HD ses kalitesi diyor orginal olarak tanıtım yapılıyor sadece 39 TL olarak görünüyor burda !

Fikirlerinizi alabilirmiyim !

wmaraci
reklam

mrshn mrshn Felix Themes (technoesh) Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Konya
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 1011
  • Beğeniler 46 / 146
  • Ticaret 14, (%100)
Hocam kulaklığın orjinal fiyatı 400 Tl civarında. İngilterede 150 sterlin. Yaklaşık aynı paraya geliyor. Yazın antalyada Türkiye Beats dağıtımcısı bana orjinalini 200 den verdi. Bu da son fiyat vergi tutarını almıyorum dedi. Bundan aşağı veren olacağını da sanmıyorum. Ama piyasada bir çok çin malı ürün var. Örneğin yine antalyada soloyu 45 TL ye studioyu 60 TL ye veriyorlar. Sesleri güzel gibi. Tabiki orjinalin yerini tutmuyor. Ama çin malı işte garanti konusunda olsun başka konularda olsun ne kadar güvenilebilinir tartışılır.
bsakizli

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Mesajlar 925
  • Beğeniler 102 / 79
  • Ticaret 2, (%100)

technoesh adlı üyeden alıntı

Hocam kulaklığın orjinal fiyatı 400 Tl civarında. İngilterede 150 sterlin. Yaklaşık aynı paraya geliyor. Yazın antalyada Türkiye Beats dağıtımcısı bana orjinalini 200 den verdi. Bu da son fiyat vergi tutarını almıyorum dedi. Bundan aşağı veren olacağını da sanmıyorum. Ama piyasada bir çok çin malı ürün var. Örneğin yine antalyada soloyu 45 TL ye studioyu 60 TL ye veriyorlar. Sesleri güzel gibi. Tabiki orjinalin yerini tutmuyor. Ama çin malı işte garanti konusunda olsun başka konularda olsun ne kadar güvenilebilinir tartışılır.

Bu adamlar başka gibi hocam incelersen fark edeceksin reklam filan vermişler sosyal medayaya..

cokbaska cokbaska WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 /
  • Meslek Serbest Meslek
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 22 / 115
  • Ticaret 9, (%100)
Sitenin facebookta reklamına aldanma ve ssl kullanan her site güvenilir olacak diye bişey yok.
Site için bir forumdaki konu

Philips al , ses harika.. ;)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 17.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Mesajlar 925
  • Beğeniler 102 / 79
  • Ticaret 2, (%100)

cokbaska adlı üyeden alıntı

Sitenin facebookta reklamına aldanma ve ssl kullanan her site güvenilir olacak diye bişey yok.
Site için bir forumdaki konu

Philips al , ses harika.. ;)

O zaman Sahte kulaklık var yine işin ucunda :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al