wmaraci reklam

Sinyal gücü tatminkar Wireless Modem?

21 Mesajlar 10.131 Okunma
wmaraci reklam

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaşlar yaklasık 10 senedir kullandıgım masa üstümü geri hizmete alma zamanı geldi diye düsündüm ve yeni laptop aldım ama 10 senedir kullandıgım zyxel usbli modem win7 64 bit için sürümü olmadıgını ögrendim almışken wireless modem almayı düsünüyorum ama bi sorun var

apartman 6. (son kattayım) aldıgım modemi pencere kenarına yada çatıya koyayım sinyal gücü iyi olsun modem adınada ara ortak ol yazıp numaramı yazayım gören arar 3-4 kisi belki ortak oluruz diye düsündüm o yüzden sinyal gücü maximum derecede istiyorum ama bunun yanında ucuzda olacak:) ne önerirsiniz?

Linksys diye bi model gördüm google aramalarından sonra yorumlarda ama 200+ üstü bi fiyat harika bi modemdir heralde ama fiyatıda harika benimkisi hem ucuz hem kaliteli sinyal verim gücü iyi olan bişey aradıgım icin biraz pahalı geldi ne önerirsiniz?

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

• Üyelik 29.03.2024
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Ticaret , (%)
önerebileceğim var tp-link var qss düğmesi ile 5 kat daha fazla menzilde sinyal özelliği var ben teknosandan aldım

izle: http://www.chip.com.tr/video/tp-link-td-w8951nd_2452.html

• Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)

duzceli81 adlı üyeden alıntı

önerebileceğim var tp-link var qss düğmesi ile 5 kat daha fazla menzilde sinyal özelliği var ben teknosandan aldım

izle: http://www.chip.com.tr/video/tp-link-td-w8951nd_2452.html

kaç duvar ötesine geçebilir ? çatıya koysam benden başka gören olabilirmmi sizce

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.

• Üyelik 29.03.2024
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Ticaret , (%)
5.kattan 1. katı çeker büyük ihtimalle çünkü qss düğmesi var

wmaraci

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
Apartmanınıza göre değişir. AirTies'ın en yüksek ve en iyi modemlerinden bile alsanız binanızda yalıtım vs. varsa sorun yaratabiliyor bazen, çekmiyor. Alıp denemenizde fayda var :) Tavsiyem, Bimeks'ten falan alın. Deneyin, olmassa geri verebiliyorsunuz.

apocanhi apocanhi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 61 / 89
  • Ticaret 24, (%92)
Tp-link tavsiye etmem :) Airtiesin bi modeli vardı aklıma gelmedi bi araştırma yapıyım onu önerebilirim çünki yurtlar, oteller bu modeli kullanıyorlar çok sağlam bi modem . . .

http://airties.com/product-details.asp?pn=Air%204450&ci=104&cat1=Kablosuz+%C3%9Cr%C3%BCnler+&cat2=Eri%C5%9Fim+Noktas%C4%B1%2FRouter%2C+Mesh+Noktas%C4%B1%2C+Disk+ve+Yaz%C4%B1c%C4%B1+Sunucusu&dil=tr Bunu İnceleyebilirsin .
Atakan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)

duzceli81 adlı üyeden alıntı

5.kattan 1. katı çeker büyük ihtimalle çünkü qss düğmesi var

teknosada bi ark. calısıyor 2 hafta önce tp-link tavsiye etmem demişti
neden olarakta aldın götürdün denedin baktın çekmiyor geri iade alamıyoruz bu üründe dedi.. bi sıkıntısı olmalıki geri iade alamıyorlar bence?

Atakan adlı üyeden alıntı

Apartmanınıza göre değişir. AirTies'ın en yüksek ve en iyi modemlerinden bile alsanız binanızda yalıtım vs. varsa sorun yaratabiliyor bazen, çekmiyor. Alıp denemenizde fayda var :) Tavsiyem, Bimeks'ten falan alın. Deneyin, olmassa geri verebiliyorsunuz.

bimeks yakın biyerde yok zaten ilcede yasıyorum

apocanhi adlı üyeden alıntı

Tp-link tavsiye etmem :) Airtiesin bi modeli vardı aklıma gelmedi bi araştırma yapıyım onu önerebilirim çünki yurtlar, oteller bu modeli kullanıyorlar çok sağlam bi modem . . .

http://airties.com/product-details.asp?pn=Air%204450&ci=104&cat1=Kablosuz+%C3%9Cr%C3%BCnler+&cat2=Eri%C5%9Fim+Noktas%C4%B1%2FRouter%2C+Mesh+Noktas%C4%B1%2C+Disk+ve+Yaz%C4%B1c%C4%B1+Sunucusu&dil=tr Bunu İnceleyebilirsin .

şuanda araştırıyorum onu teşekkür ederim başka önerisi olan kullanıpta memnun kalan varmı acaba ? birde bu örnek verdiginiz Airties pek bi magzada görünmüyor nette? acaba neden olabilir

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)

[*]AirTies 5452
    [*]Asus RT-N56U
    [*]Inca IM-300NX
    [*]TP-Link TL-MR3420
    [*]ZyXEL NBG4615

Bu ürünler PCnet dergisinde 2011'in yılın en iyi ürünleri seçildi.
AirTies 5452 sinyal olarak piyasanın ötesinde sayılabilecek bir ürün.

Çekim kalitesiyle fiyat genelde doğru orantılıdır.

NuCLeuS NuCLeuS sistemlinux.org Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 110 / 318
  • Ticaret 1, (%100)
Anladığım kadarıyla senin amacın apartmandakilerden bir kaç kişi ile birlikte kullanmak. Access Point kullanarak sorununu çözebilirsin.

apocanhi apocanhi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 61 / 89
  • Ticaret 24, (%92)
Neden görümediği konusunda bişey söyleyemem ama kaliteli bi ürün aşırı derecede tavsiye ederim bizim dükkanda tercih edilen ürün genelde bu :) takmış oldğumuz yurtlardanda pek bi şikayet gelmediği için bunu önerdim :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al